تبیان، دستیار زندگی

بیرانوند و گل شانسی اسپانیا

ما شرایطی داریم که اگر با اسپانیا هم مساوی می‌کردیم، باید پرتغال را می‌بردیم. الان هم باید در بازی بعدی پرتغال را شکست دهیم.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
بیرانوند و گل شانسی اسپانیا
به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا بیرانوند در خصوص بازی مقابل اسپانیا گفت: ما مقابل تیم اول و مدعی قهرمانی بازی کردیم. ما تیم اسپانیا را به خوبی آنالیز کرده بودیم و نقاط ضعف و فوت این تیم را می‌شناختیم. برابر این تیم یک بازی پایاپای انجام دادیم، اما هنوز خودم در شوک هستم. باور نمی‌کنم که باختیم. می‌توانستیم از این بازی یک مساوی باارزش بگیریم، اما شرمنده مردم شدیم و نتوانستیم یک امتیاز را به آنها عیدی بدهیم.

ما شرایطی داریم که اگر با اسپانیا هم مساوی می‌کردیم، باید پرتغال را می‌بردیم. الان هم باید در بازی بعدی پرتغال را شکست دهیم.وی درباره گلی که ایران در بازی با اسپانیا زد هم خاطرنشان کرد: گل ما آفساید بود، البته اگر ما از اسپانیا گل نمی‌خوردیم، آنها تا صبح هم نمی‌توانستند به ما گل بزنند. ما روی یک حادثه گل خوردیم، اما همین مسئله انرژی دو برابری به ما داد.

دروازه‌بان تیم ملی کشورمان در خصوص بازی مقابل پرتغال هم خاطرنشان کرد: ما شرایطی داریم که اگر با اسپانیا هم مساوی می‌کردیم، باید پرتغال را می‌بردیم. الان هم باید در بازی بعدی پرتغال را شکست دهیم. چیزی از ارزش‌های تیم ما کم نشده و با ریکاوری و ۵-۴ روز تمرین خوب آماده بازی بعد خواهیم شد.
منبع: خبرگزاری فارس