تبیان، دستیار زندگی
مشاور هنری رییس جمهور گفت: اگر آقای«الیور استون»، شرایطی را فراهم كند كه یك كارگردان ایرانی از «بوش» فیلم بسازد، در آن صورت این امكان بهتر فراهم خواهد شد، كه او از دكتر احمدی‌نژاد رییس جمهور ایران فیلم تهیه كند ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اگر استون شرایطی فراهم كند، یك ایرانی از بوش فیلم بسازد

جواد شمقدری

مشاور هنری رییس جمهور:

شانس فیلم‌سازی از رییس جمهور فقط به‌یك نفر می‌رسد .

مشاور هنری رییس جمهور گفت: اگر آقای«الیور استون»، شرایطی را فراهم كند كه یك كارگردان ایرانی از «بوش» فیلم بسازد، در آن صورت این امكان بهتر فراهم خواهد شد، كه او از دكتر احمدی‌نژاد رییس جمهور ایران فیلم تهیه كند.

جواد شمقدری در مورد پیشنهاد الیور استون فیلمساز آمریكایی برای ساختن فیلم از دكتر محمود احمدی‌نژاد ، توضیح داد: پیشنهاد ساختن فیلم از آقای دكتر احمدی‌نژاد از سوی جاهای مختلف مطرح شده و در داخل كشور نیز چندین كارگردان و مستندساز برجسته چنین تقاضایی را مطرح كرده‌اند. الیور استون هم پیشنهادش را حدود یك ماه قبل ارایه كرده است.

او در ادامه متذكر شد: با توجه به فرصت محدود رییس جمهور و مشغله‌هایی كه ایشان دارند، این شانس فقط به یك نفر می‌رسد؛ بنابراین باید بررسی كرد كه رییس جمهور چه میزان فرصت دارند و چقدر این فرصت فراهم می‌شود تا یك گروه از زندگی ایشان در مراحل مختلف فیلمبرداری كنند.

شمقدری با بیان اینكه موضوع ساخت فیلم خوب است به ایسنا گفت: در این ارتباط باید مشورت‌های لازم جهت تعیین وقت و انتخاب یك گزینه‌ی مناسب برای ساختن فیلم انجام شود.

وی ادامه داد: آقای احمدی‌نژاد شبانه روز مشغول كار هستند و تعیین وقت در این زمینه نیازمند برنامه‌ریزی است.

مشاور هنری رییس جمهور در پایان تاكید كرد: هنوز جواب قطعی به الیور استون نداده‌ایم و این پیشنهادات درحال بررسی است.

منبع : خبرگزاری دانشجویان ایران – تهران

مطالب مرتبط :

اولیور استون فیلمی درباره احمدی‌نژاد می سازد