تبیان، دستیار زندگی

سیاست فدراسیون هندبال، توسعه آن درمناطق محروم است

سرپرست تیم ملی هندبال نوجوانان ایران گفت: سیاست کلی فدراسیون، توسعه این ورزش در همه استان ها و بخصوص مناطق کم برخوردارتر است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
هندبال
مجید پارسایی در حاشیه برپایی اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان در شهر هرات، مرکز شهرستان خاتم در استان یزد به خبرنگار ایرنا افزود: استعدادهای خوبی در این رشته در مناطق محروم وجود دارد که نمونه آن حضور چهار بازیکن از شهرستان خاتم در اردوی تیم ملی است.
به گفته وی اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان از 24 خرداد ماه در این شهر آغاز شده و تا 31 خرداد ماه ادامه دارد.
وی خاطرنشان کرد: در این اردو استقبال خوبی از تیم ملی نوجوانان شده و امیدواریم تیم ملی با کسب پیروزی در رقابت ها بتواند خاطره خوبی را برای مردم هرات مرکز این شهرستان رقم بزند.
پارسایی، همچنین با بیان اینکه فرایند مثبت این اردو توسعه مسائل تاکتیکی و تکنیکی و بحث علم هندبال است، اظهار داشت: در اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان کشور 28 بازیکن حضور دارند که پنج نفر از آنان از استان یزد هستند که از این تعداد هم چهار نفر از شهرستان خاتم انتخاب شده اند.
وی یادآور شد: از زمان مستقر شدن در شهر هرات، مسئولان، سنگ تمام گذاشتند که امید داریم این شرایط در همه جای ایران فراهم شود و بقیه شهرستان ها هم بتوانند مقدمات چنین اردوهایی را فراهم کنند.
وی از ریاست هندبال استان، یزد رئیس هیات هندبال شهرستان خاتم و همه کسانی که در این اردو تیم ملی و کادر فنی آن را حمایت همه جانبه کردند تقدیر کرد.
هرات مرکز شهرستان خاتم در فاصله 240 کیلومتری جنوب مرکز یزد واقع شده است.
منبع:ایرنا