تبیان، دستیار زندگی

حضور رسانه‌های اسپانیایی و پرتغالی در تمرین تیم‌ملی

تمرین تیم‌ملی فوتبال ایران با حضور پر رنگ رسانه‌های اسپانیایی در حال برگزاری است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
جام جهانی 2018
به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به روسیه، تیم ملی فوتبال ایران در راه آماده‌سازی برای دیدار دوم ملی‌پوشان مقابل اسپانیا، امروز (یک‌شنبه) در کمپ لوکوموتیو مسکو تمرین خودشان را پیگیری کردند.

در تمرین امروز خبرنگاران اسپانیایی و پرتغالی حضور پر رنگی داشتند. ملی‌پوشان فردا شب (دوشنبه) برای مصاف با اسپانیا، مسکو را به مقصد کازان ترک می‌کنند.

پیش از آغاز تمرین، بازیکنان تیم‌ملی در کنار کارلوس کی‌روش حضور پیدا کردند تا سرمربی تیم‌ملی نکاتی را به آن‌ها گوشزد کند.

ملی‌پوشان در کارشان را با کار با توپ آغاز کردند که کارلوس کی‌روش عملکرد آن‌ها را از کنار زمین زیر نظر داشت.

علی‌رضا جهانبخش همراه با ملی‌پوشان دیگر تمرین خودش را دنبال کرد اما امید ابراهیمی امروز به همراه کادر پزشکی تمرین‌ اختصاصی انجام داد. ابراهیمی دیروز در تمرین گروهی حضور داشت. ابراهیمی در بازی مقابل مراکش از ناحیه قفسه سینه دچار مصدومیت شده بود و به نظر می‌رسد برای بهبودی کامل نیاز به تمرین اختصاصی بیشتری دارد تا در ادامه به دیگر بازیکنان تیم‌ملی اضافه شود.

همانند روزهای گذشته تعداد زیادی از هواداران مقابل کمپ تیم‌ملی حضور داشتند. به احتمال زیاد بازیکنان تیم‌ملی پس از تمرین در جمع این هواداران حاضر می‌شوند.

تمرین امروز تیم‌ملی به مدت 30 دقیقه با حضور اصحاب رسانه برگزار شد و پس از آن ملی‌پوشان پشت درهای بسته تمرین‌شان را پیگیری کردند.
منبع: خبرگزاری ایسنا