تبیان، دستیار زندگی

مقابله جدی با احتکار کنندگان کالا و گران فروشان

فراهم آوردن زمینه فرحبخش و نشاط آفرین اجتماعی إز سوی نهادهای فرهنگی و اجتماعی به منظور ارتقاء سطح بهداشت روانی مردم نیز لازم و ضروری است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
مقابله جدی با احتکار کنندگان کالا و گران فروشان
به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری فارس، حسن رسولی در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی امروز شورای شهر تهران گفت:  مهمترین مشکل امروز جامعه ما متاثر إز تهدیدات خارجی و معضلات عمدتا اقتصادی, داخلی, کاهش اعتماد و امید به آینده است.

وی ادامه داد: اهمیت این شرایط اقتضا دارد متولیان اداره امور کشور در سطوح ملی، قوای سه گانه و مدیران ارشد, بخشی و استانی همانند دهه اول انقلاب با تشکیل ستادهای مقابله و پشتیبانی إز مردم، رصد شرایط روزانه جامعه, به ویژه در أمور پیشگیری و مقابله جدی با معدود اشخاص حقیقی و حقوقی احتمالی که با احتکار کالاها و گران فروشی درصدد سوء استفاده إز این وضعیت هستند، اقدامات بی وقفه انجام دهند.

شهرداری منطقه ٢ با جلب همکاری سایر مسئولان مربوطه و با نمایش مسابقه ایران و مراکش در روز برگزاری این فوتبال در سینمای روباز پارک نهج البلاغه، اسباب نمایش این اتفاق را برای حدود ٤٠٠٠نفر إز خانواده شهروندان این منطقه فراهم کرده است.به گفته عضو شورای شهر تهران، به موازات این اقدامات اساسی، فراهم آوردن زمینه فرحبخش و نشاط آفرین اجتماعی إز سوی نهادهای فرهنگی و اجتمای به منظور ارتقاء سطح بهداشت روانی مردم نیز لازم و ضروری است.

وی تصریح کرد: تقویت مقاومت ملی و صلح طلبی بین المللی دو راهبرد اثر بخش حال و روز ایران است. حوزه مدیریت شهری(شورای شهر و شهرداری) با تحقق توسعه نشاط اجتماعی در کنار نهادهای ذیربط می توانند نقش صحیح خویش را ایفا کنند. شهرداری و شورای شهر تهران در راستای أین رسالت, رویکرد متفاوت با گذشته و ثمربخشی را إز ابتدای شروع به کار با آیین نوروزی و هم اکنون در انعکاس رویدادهای فصل جام جهانی پر مخاطب اتخاذ کرده است. به عنوان نمونه شهرداری منطقه ٢ با جلب همکاری سایر مسئولان مربوطه و با نمایش مسابقه ایران و مراکش در روز برگزاری این فوتبال در سینمای روباز پارک نهج البلاغه، اسباب نمایش این اتفاق را برای حدود ٤٠٠٠نفر إز خانواده شهروندان این منطقه فراهم کرده است.

وی در ادامه گفت: طی این اقدام فرهنگی ،که بناست تداوم داشته باشد, خوشبختانه با تدابیر به کار گرفته شده هیچ مورد بی نظمی یا عدم رعایت هنجارهای فرهنگی به وقوع نپیوسته است. به عنوان یک شهروند و نماینده مردم در پارلمان شهری، از رویکرد حاکم بر مدیریت شهری و شهردار و همکارانش صمیمانه سپاسگزاری می کنم.
منبع: خبرگزاری فارس