تبیان، دستیار زندگی

دو انتصاب جدید در اداره‌کل هنرهای نمایشی

محسن حسن‌زاده به عنوان مدیر روابط عمومی و علی ایزدی به عنوان مدیر طرح و برنامه اداره‌کل هنرهای نمایشی منصوب شدند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 
دو انتصاب جدید در اداره‌کل هنرهای نمایشی

در دو حکم جداگانه از سوی مدیرکل هنرهای نمایشی محسن حسن‌زاده به عنوان مدیر روابط عمومی و علی ایزدی به عنوان مدیر طرح و برنامه اداره‌کل هنرهای نمایشی منصوب شدند.
علی ایزدی فوق لیسانس کارگردانی و دکترای فلسفه فرهنگ در گرایش سینما و تئاتر به عنوان مدیر طرح و برنامه اداره کل هنرهای نمایشی و به جای حسین موذن مدیر پیشین این واحد منصوب شد.

ایزدی دبیری اولین جشنواره ملی نمایشنامه‌نویسی، مدیریت بنیاد ادبیات نمایشی ایران، کارشناس مسئول هماهنگی تئاتر استان‌ها و مسئول برگزاری سومین دوره جشنواره تئاتر فجر استانی را در سابقه فعالیت خود دارد. تالیف کتب و مقالات متعدد در حوزه تئاتر و سینما و داوری جشنواره‌های تئاتر استانی و منطقه‌ای و کارگردانی بیش از ۲۳ اثر نمایشی تا سال ۸۳ از جمله فعالیت‌های او به شمار می‌روند.

محسن حسن‌زاده نویسنده و کارگردان تئاتر نیز به عنوان مدیر روابط عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی معرفی شده است. کیوان نخعی نویسنده، کارگردان و منتقد تئاتر از سال ۹۴ در این سمت حضور داشت که با کناره‌گیری او محسن حسن‌زاده مدیریت روابط عمومی این اداره‌کل را بر عهده گرفت.

 محسن حسن‌زاده دارای مدرک کارشناسی ارشد کارگردانی تئاتر از دانشگاه تربیت مدرس است. مدیریت روابط عمومی تئاتر شهر، مدیر اجرایی و روابط عمومی تماشاخانه سنگلج، مسئول ارتباط با رسانه‌های معاونت امور هنری، عضویت در هیئت امناء و بازرس انجمن نمایش قم، عضویت در هیئت امنای دفتر تئاتر تجربی دانشگاه تهران را در کارنامه دارد و هم اکنون عضو هیئت مدیره انجمن منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران خانه تئاتر است. وی به عنوان منتقد در برنامه‌های مختلف رادیویی از جمله هفت اقلیم، صدای صحنه، قاب کلمات و... حضور داشته و به عنوان روزنامه‌نگار و منتقد با روزنامه‌های همشهری، اطلاعات، اعتماد، امتیاز، روزگار، سایت ایران تئاتر و... همکاری داشته است.

او علاوه بر سابقه تدریس، بازی و کارگردانی بیش از ۲۰ نمایش، کارگردانی افتتاحیه سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاترفجر و اختتامیه پنجمین و ششمین جشنواره تئاترشهر را در کارنامه دارد. وی همچنین در سی‌و‌دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به عنوان کارگردان برگزیده بخش مسابقه تئاتر ایران شناخته شده است.

منبع : خبرگزاری ایلنا