سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

 برنامه کامل دیدارهای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

۶۴ دیدار در جام جهانی روسیه برگزار خواهد شد تا سرنوشت قهرمانی مشخص شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
جام جهانی 2018
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با حضور ۳۲ تیم در پهناورترین کشور جهان برگزار می‌شود. جام جهانی قرار است از ۲۴ خرداد با بازی افتتاحیه روسیه و عربستان آغاز شود. گروه بندی این رقابت‌ها به شرح زیر است: 

گروه A: روسیه، عربستان، مصر ،اروگوئه

گروه B: پرتغال، اسپانیا،  مراکش ،ایران

گروه C: فرانسه، استرالیا ، پرو، دانمارک

گروه D: آرژانتین، ایسلند، کرواسی، نیجریه

گروه  E :  برزیل، سوئیس، کاستاریکا،  صربستان

گروه F:  آلمان ، مکزیک، سوئد، کره‌جنوبی

گروه G:  بلژیک،  پاناما، تونس، انگلیس

گروه H: لهستان، سنگال ،کلمبیا، ژاپن

برنامه بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

 روز ۱
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ روسیه- عربستان ورزشگاه لوژنیکی 

روز ۲
۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ مصر- اروگوئه ورزشگاه اکاترینبورگ 

۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ایران- مراکش ورزشگاه سن پترزبورگ

۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ اسپانیا- پرتغال ورزشگاه سوچی

روز ۳
۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ فرانسه- استرالیا ورزشگاه کازان

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ آرژانتین- ایسلند ورزشگاه اسپارتاک

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰/ پرو- دانمارک ورزشگاه سارانسک

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۰/ کرواسی- نیجریه ورزشگاه کالینینگراد 

روز ۴
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ کاستاریکا- صربستان ورزشگاه سامارا

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ آلمان-مکزیک ورزشگاه لوژنیکی

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برزیل- سوئیس ورزشگاه روستوف

روز ۵
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ سوئد- کره جنوبی ورزشگاه نیژنی نووگورود

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ بلژیک- پاناما ورزشگاه سوچی

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ انگلیس- تونس ورزشگاه وولگوگارد 

روز ۶ 
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ لهستان- سنگال ورزشگاه اسپارتاک

۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ کلمبیا- ژاپن ورزشگاه سارانسک

۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ روسیه- مصر ورزشگاه سن پترزبورگ

روز ۷
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ پرتغال- مراکش ورزشگاه لوژنیکی 

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ اروگوئه- عربستان ورزشگاه روستوف 

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ ایران- اسپانیا ورزشگاه کازان

روز ۸
۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ فرانسه- پرو ورزشگاه اکاترینبورگ 

۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ استرالیا- دانمارک ورزشگاه سامارا 

۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ آرژانتین- کرواسی ورزشگاه نیژنی نووگورود

روز ۹
۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ برزیل -کاستاریکا ورزشگاه سن پترزبورگ

۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ایسلند- نیجریه ورزشگاه وولگوگارد

۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ سوئیس -صربستان ورزشگاه کالینینگراد 

روز ۱۰
۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ بلژیک- تونس ورزشگاه اسپارتاک

۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ کره جنوبی- مکزیک ورزشگاه روستوف

۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ آلمان- سوئد ورزشگاه سوچی

روز ۱۱
۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ انگلیس- پاناما ورزشگاه نیژنی نووگورود

۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ژاپن- سنگال ورزشگاه اکاترینبورگ 

۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ لهستان- کلمبیا ورزشگاه کازان

روز ۱۲
۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ اروگوئه- روسیه ورزشگاه سامارا 

۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ عربستان- مصر ورزشگاه وولگوگارد 

۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ ایران- پرتغال ورزشگاه سارانسک

۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ مراکش- اسپانیا ورزشگاه کالینینگراد 

روز ۱۳
۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ دانمارک- فرانسه ورزشگاه لوژنیکی

۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ استرالیا- پرو ورزشگاه سوچی

۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ آرژانتین - نیجریه ورزشگاه سن پترزبورگ

۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ کرواسی- ایسلند ورزشگاه روستوف 

روز ۱۴
۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ کره جنوبی- آلمان ورزشگاه کازان

۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ مکزیک -سوئد ورزشگاه اکاترینبورگ

۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ صربستان-برزیل ورزشگاه اسپارتاک

۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ سوئیس- کاستاریکا ورزشگاه نیژنی

روز ۱۵
۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ انگلیس- بلژیک ورزشگاه کالینینگراد

۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ پاناما- تونس ورزشگاه سارانسک

۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ ژاپن- لهستان ورزشگاه وولگوگارد 

۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ کلمبیا- سنگال ورزشگاه سامارا

مرحله یک هشتم نهایی

روز ۱۶
۹ تیرماه ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۳۰/  C۱ - D۲، ورزشگاه کازان (بازی ۵۰)

۹ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/  A۱ – B۲، ورزشگاه سوچی (بازی ۴۹)

روز ۱۷
۱۰ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ B۱ - A۲، ورزشگاه لوژنیکی (بازی ۵۱)

۱۰ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ D۱ - C۲، ورزشگاه نیژنی نووگورود (بازی ۵۲)

روز ۱۸ 
۱۱ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ E۱ – F۲، ورزشگاه سامارا (بازی ۵۳)

۱۱ تیرماه ۱۳۹۷ساعت ۲۲:۳۰/ G۱ - H۲، ورزشگاه روستوف (بازی ۵۴)

روز ۱۹
۱۲ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰ /F۱ - E۲، ورزشگاه سن پترزبورگ (بازی ۵۵)

۱۲ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰ G۲ - H۱، ورزشگاه اسپارتاک (بازی ۵۶)

مرحله یک چهارم نهایی

روز ۲۰
۱۵ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ برنده بازی ۴۹ - برنده بازی ۵۰، ورزشگاه نیژنی نووگورود  (بازی ۵۷)

 ۱۵ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۳ - برنده بازی ۵۴، ورزشگاه کازان آره‌نا  (بازی ۵۸)

روز ۲۱
۱۶ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/  برنده بازی ۵۵ - برنده بازی ۵۶، ورزشگاه سامارا (بازی ۶۰)

۱۶ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/  برنده بازی ۵۱ - برنده بازی ۵۲، ورزشگاه سوچی (بازی ۵۹)

مرحله نیمه نهایی

روز ۲۲
۱۹ تیرماه ۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۷ - برنده بازی ۵۸، ورزشگاه سن پترزبورگ  (بازی ۶۱)

روز ۲۳
۲۰ تیرماه ۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۹ - برنده بازی ۶۰، ورزشگاه لوژنیکی (بازی ۶۲)

روز ۲۴
۲۳ تیرماه ۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ بازنده بازی ۶۱ - بازنده بازی ۶۲، ورزشگاه سن پترزبورگ  

روز ۲۵
۲۴ تیرماه ۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ برنده بازی ۶۱ - برنده بازی ۶۲، ورزشگاه لوژنیکی
منبع: خبرگزاری ایسنا
x