سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

گوگل در حال تست تبلیغات

همیشه وقتی گوگل تبلیغات بیشتری را اضافه می کند با واکنش منفی کاربران مواجه می شود، ولی به هر حال نباید فراموش کرد که گوگل یک نهاد خیریه نیست و تبلیغات منبع درآمد آن است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
گوگل
گوگل تایید نموده است در حال تست تبلیغات در فید کاربری اپ گوگلش است. فید گوگل ترکیبی از اطلاعات شخصی گلچین شده از ایمیلهای شما و مطالب خبریی است که با دقت توسط یک الگوریتم انتخاب می شود. نام این سرویس تا مدتی قبل Google Now بود.

همیشه وقتی گوگل تبلیغات بیشتری را اضافه می کند با واکنش منفی کاربران مواجه می شود، ولی به هر حال نباید فراموش کرد که گوگل یک نهاد خیریه نیست و تبلیغات منبع درآمد آن است.

 اگرچه برخی از کمپانیها، همچون موزیلا، مداما تلاش نموده اند راهکاری متوازن برای این موضوع بیابند ولی هنوز نمی توان انتظاری چندان متفاوت با وضع موجود را داشت.نمایش این تبلیغات بسیار شبیه Promoted Tweet در توئیتر است، با این تفاوت عمده که عبارت "Ad" در یک باکس سبز رنگ در پایین آن ظاهر می شود.

حتی ممکن است روزی در Google Assistant هم شاهد ارائه تبلیغات باشیم، به هر حال سرویسهای گوگل همه از یک ریشه هستند. و با این تفاصیل چه بسا وقتی با این ابزار چراغ را روشن می کنید یک آگهی صوتی هم همراهش پخش شود.

قاعدتا این اقدامات گوگل برای تست آستانه تحمل کاربران در استفاده از این تکنولوژیها است تا مشخص شود آیا اعتراضها در حد چشمگیری خواهد بود یا نه.

نباید فراموش کرد که کسب درآمد از تبلیغات به ایدئولوژی مورد پذیرش قرار گرفته درآمدزایی از اینترنت تبدیل شده است، و اگرچه برخی از کمپانیها، همچون موزیلا، مداما تلاش نموده اند راهکاری متوازن برای این موضوع بیابند ولی هنوز نمی توان انتظاری چندان متفاوت با وضع موجود را داشت.
منبع: خبرگزاری ایتنا
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین