تبیان، دستیار زندگی

8 دلیل که به یک طراحی وب سایت حرفه ای نیازمندید

اگر شما در حال حاضر وب سایت دارید ولی پیشرفته نیست، آن را بازسازی و دوباره طراحی کنید تا کار شما را با تصویری حرفه‌ای نشان بدهد و اعتماد بیشتری کسب کند. برای کسب و کارهای خانگی، مخصوصاً مفید است چون شما ویترین که محصولات و خدمات خود را نشان بدهید ندارید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 زینب شاه مرادی - مرکز یادگیری
8 دلیل که به یک طراحی وب سایت حرفه ای نیازمندید

1- حرفهٔ نه‌ چندان بزرگ شما اعتبار کسب خواهد کرد
امروزه بیشتر مشتریان کالاها و خدمات مورد نیاز را از طریق جستجو در اینترنت پیدا می‌کنند. حرفهٔ کوچک شما با داشتن وب‌ سایت اعتبار کسب می‌کند. بدون سایت مشتریان بالقوه به سمت رقبای شما که این قابلیت را دارند می‌ روند.
اگر شما در حال حاضر وب‌ سایت دارید ولی پیشرفته نیست، آن را بازسازی و دوباره طراحی کنید تا کار شما را با تصویری حرفه‌ای نشان بدهد و اعتماد بیشتری کسب کند. برای کسب‌ و کارهای خانگی، مخصوصاً مفید است چون شما ویترین که محصولات و خدمات خود را نشان بدهید ندارید.

2- وب‌ سایت پول برای شما ذخیره می‌ کند
به‌ عنوان مالک کسب‌ و کار کوچک ممکن است فکر کنید از عهدهٔ داشتن یک سایت حرفه‌ ای بر نخواهید آمد، ولی شما از عهدهٔ این کار بر می‌آیید. اگرچه هزینهٔ طراحی سایت متفاوت است ولی طراحی و راه‌ اندازی سایت برای یک حرفه کوچک کلاً زیر 100$ در ماه و در برخی مواقع حتی 20$ است. در مقایسه با هزینهٔ تبلیغ در روزنامه با در نظر گرفتن بازاری که از طریق سایت به دست می‌آید، این یک هزینهٔ مؤثر برای ارتقای کار است.
8 دلیل که به یک طراحی وب سایت حرفه ای نیازمندید

3  - سایت، باعث می‌ شود شما مشتریان خود را آگاه نگه‌دارید
فکر کنید وب‌ سایت شما یک کاتالوگ آنلاین است. این خیلی ساده‌ تر و سریع‌ تر از این است که شما اطلاعات مربوط به محصولات و سرویس‌ های خود را در سایت به‌ روز رسانی کنید تا این که روی کاغذ چاپ کنید. اجازه دهید مشتریان شما راجع به تولیدات جدید شما و رخدادهایی که تازه روی داده‌ اند و قابلیت‌ های مخصوص و سرویس‌ هایی که شما پیشنهاد می‌ دهید بدانند. متأسفانه تبلیغات کاغذی سریع از رده خارج می‌ شوند ولی سایت شما می‌تواند اطلاعات و اخبار به روز داشته باشد

8 دلیل که به یک طراحی وب سایت حرفه ای نیازمندید

4 - سایت، همیشه در دسترس است
سایت هم برای مشتریان بالفعل و هم برای مشتریان بالقوه  قابل‌ دسترسی است. راحتی دسترسی را برای مشتریان فراهم کنید حتی برای وقتی که مغازه یا دفتر شما بسته است. با این زندگی‌ های شلوغ امروزه، این یک راه فروش عالی است وقتی در حال تصمیم‌ گیری برای خرید کردن هستید.
8 دلیل که به یک طراحی وب سایت حرفه ای نیازمندید

 
5 - سایت، زمینهٔ بازار گسترده را فراهم می‌ کند
وقتی شما کالاها یا خدماتی را فراهم می‌کنید، سایت شما موقعیت‌های دیگری برای فروش آن ها فراهم می‌کند. به‌عنوان خرده‌فروش، یک وب‌سایت (تجارت الکترونیک) یک جای عالی برای فروش کالاهای شما در بازار گسترده است، حتی سرویس‌ها می‌توانند در سطح جهانی مطرح شوند. آیا فکر نمی‌کنید شما قادر خواهید بود تا محصولات و خدمات خود را آنلاین ارائه دهید؟ فراموش نکنید، حتی ماشین و خانه هم می‌تواند آنلاین به فرو بروند!

6 - داشتن سایت این امکان را فراهم می‌کند که کار شما در یک ویترین به نمایش دربیاید
مهم نیست که شما در چه زمینهٔ کاری هستید، سایت بهترین راه برای نشان دادن حرفه شماست. با داشتن portfolio یا گالری تصاویر به‌ عنوان شواهدی برای کار شما، شما می‌ توانید ثابت کنید چه چیزی حرفهٔ شما را منحصر به‌ فرد کرده است.

7 - سایت، در وقت شما صرفه‌ جویی می‌ کند
فراهم کردن اطلاعات برای مشتریان زمان زیادی می‌برد، چه تلفنی باشد یا رو در رو یا توسط بروشور یا ایمیل. با استفاده از کاتالوگ آنلاین شما می‌ توانید اطلاعات راجع به محصولات و خدمات خود فراهم کنید. وقتی سایت شما راه‌ اندازی شده است مشتریان شما می‌توانند مطلع شوند و این باعث صرفه‌ جویی در زمان می‌شود؛ و زمان چه است؟ زمان یعنی پول
8 دلیل که به یک طراحی وب سایت حرفه ای نیازمندید

8  - سایت، سرویس‌ دهی به مشتری را بهبود می‌ بخشد
شاید شما محصولات را محلی بفروشید یا ممکن است دوست داشته باشید نحوهٔ بازیافت را اطلاع دیگران برسانید یا شاید شما یک حسابدار هستید و می‌ خواهید به کاربران خود پیشنهاد‌هایی بدهید تا چگونه به‌ راحتی بتوانند کارهای خود را ساماندهی کنند. با داشتن صفحات FAQ می‌ توانید مقاله اضافه کنید اخبار آپلود کنید و به همه‌ سؤالات مشتریان خود پاسخ بدهید. شما می‌ توانید مشتریان خود را به روز نگه‌ دارید. چه چیزی بهتر از فراهم کردن بهترین سرویس‌ دهی به مشتریان از طریق در دسترس قرار دادن اطلاعات مورد نیاز در سایت تان.


مطالب مرتبط:
روندهای ضروری طراحی سایت
طراحی سایت ایده آل
آموزش های مقدماتی و حرفه ای طراحی وب


منبع: https://pafcoerp.com