تبیان، دستیار زندگی

سومین دوره مسابقه صفحات قرآنی در تبیان برگزار می‌شود

وبسایت فرهنگی اطلاع‌رسانی تبیان با هدف ترویج فرهنگ دینی و قرآنی، سومین دوره مسابقه الکترونیکی صفحات برتر مجازی را در ماه مبارک رمضان برگزار می‌کند.
عکس نویسنده
عکس نویسنده
نویسنده : هومن بهلولی
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
سومین دوره مسابقه فعال‌ترین صفحات رمضانی
به گزارش روابط عمومی، شبکه اجتماعی تبیان با هدف ترویج فرهنگ دینی اقدام به برگزاری مسابقه فعال ترین صفحات رمضانی در بستر شبکه های اجتماعی کرده است.
پس از اجرای موفق دو دوره مسابقه فعال‌ترین صفحات رمضانی در شبکه اجتماعی تبیان در سال های گذشته، سومین دوره این مسابقه در شبکه اجتماعی تبیان برگزار می‌شود.برای شرکت در این مسابقه، کاربران شبکه اجتماعی تبیان بایدیک صفحه با موضوع موضوع محتوای رمضانی ایجاد نمایند و یا صفحات رمضانی که در سال‌های گذشته و برای دو دوره قبل مسابقه ایجاد کرده‌اند را به روز کنند.
محدودیتی در تعداد و نوع محتوای ارسالی در صفحات رمضانی وجود ندارد و هر محتوایی که به این موضوع مرتبط باشد (شامل متن، تصویر، صوت، فیلم و نظرسنجی)، می‌تواند در این مسابقه شرکت داده شود. برای شرکت در این مسابقه، مطالب خود را در یک صفحه در شبکه اجتماعی تبیان ارسال نمایید. فراموش نکنید که نام صفحه ایجاد شده، باید شامل کلمه «رمضان» باشد.
تمام کاربران عضو شبکه اجتماعی تبیان می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند و علاقه مندانی که هنوز عضو نهایی نشدند می توانند پس از ارسال مطالب و تهیه صفحه، تا پایان ماه مبارک رمضان جهت تایید نهایی عضویت اقدام کنند.
علاقه مندان می توانند جهت شرکت در این مسابقه جذاب به اینجا مراجعه کنند.