تبیان، دستیار زندگی

در پنجمین روز از برگزاری نمایشگاه قرآن؛

بازدید مدیر موسسه بشارت از غرفه‌ی تبیان

موسسه‌ی زبان‌آموزی قرآن بشارت، برای نخستین بار در کشور طرحی را بر مبنای چهار مهارت پایه‌ای انسان یعنی؛ شنیدن، گفتن، خواندن و نوشتن ارائه کرده است که به واسطه‌ی این روشِ آموزشیِ نوین، فرد می‌تواند ضمن شنیدن قرآن آن را کاملا درک کند؛ یعنی فهم و تسلط همه‌جانبه از آیات قرآن کریم به‌دست آورَد.
عکس نویسنده
عکس نویسنده
نویسنده : آزاده مرنی
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
نمایشگاه قرآن
در پنجمین روز از بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، محمدحسن رزاق مدیر "موسسه‌ی زبان آموزی قرآن بشارت"، مهمان غرفه‌ی تبیان بود. وی در راستای فعالیت‌های موسسه تبیان گفت: "این موسسه یکی از گسترده‌ترینِ موسسات فرهنگی در سراسر کشور است که همواره در امور قرآنی پیشگام بوده است و ما میدواریم در آینده با تبیان همکاری‌های قرآنی داشته باشیم."

رزاق در ادامه گفت: "موسسه‌ی زبان‌آموزی قرآن بشارت، برای نخستین بار در کشور طرحی را بر مبنای چهار مهارت پایه‌ای انسان یعنی؛ شنیدن، گفتن، خواندن و نوشتن ارائه کرده است که به واسطه‌ی این روشِ آموزشیِ نوین، فرد می‌تواند ضمن شنیدن قرآن آن را کاملا درک کند؛ یعنی فهم و تسلط همه‌جانبه از آیات قرآن کریم به‌دست آورَد. موسسه‌ی بشارت بیش از 300 شعبه دارد تا بتواند زبان قرآن را به همگان آموزش دهد."

طرح زبان‌آموزی قرآن بشارت از سوی مقام معظم رهبری مورد تایید بوده و ایشان در این باره می‌فرمایند: "زبانِ قرآن را باید آموخت. در قرآن باید توجه کرد، من از شما جوان‌ها خواهش می‌کنم که با معانی قرآن اُنس پیدا کنید، ترجمه‌ی قرآن را بفهمید و بگذارید در ذهن جوان شما حک شود."