تبیان، دستیار زندگی

مستند «وضعیت اضطراری» را امروز از شبکه یک ببینید

مستند «وضعیت اضطراری»به مناسبت اول خرداد و اعمال نخستین تحریم‌های آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران، امروز از شبکه یک پخش می‌شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
مستند «وضعیت اضطراری» را امروز از شبکه یک ببینید

مستند «وضعیت اضطراری» را امروز از شبکه یک ببینید مستند «وضعیت اضطراری»به مناسبت اول خرداد و اعمال نخستین تحریم‌های آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران، امروز از شبکه یک پخش می‌شود. به گزارش  حوزه رادیو تلویزیون   گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛   مستند «وضعیت اضطراری» به مناسبت اول خرداد و اعمال نخستین تحریم‌های آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران که در دوران ریاست جمهوری کارتر تولید شده ، پخش می‌شود.

در این مستند، علت تداوم تحریم‌ها در دوره‌های بعد تا به امروز نقد و بررسی شده است. بهانه‌هایی که موجب شده حتی با وجود توافق هسته‌ای در قالب برنامه جامع اقدام مشترک یا برجام، تحریم‌ها ضد کشورمان همچنان ادامه یابد که این مساله نشان دهنده اختلافات اصولی ایالات متحده با جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی است.

عوامل تولید این مستند عبارتند از: نویسنده هومن نیری، تدوین و کارگردانی سعید چهرگانی، مدیر تولید مهران علیزاده،گوینده متن امیر حسین طاهری.

لازم به ذکر است؛مستند «وضعیت اضطراری» به تهیه کنندگی هومن نیری، کاری از گروه سیاسی شبکه یک سیما است که امروز سه شنبه حوالی ساعت ۱۶:۳۰ روی آنتن می‌رود.

انتهای پیام/

پخش «مستند وضعیت اضطراری» از شبکه یک 

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .