تبیان، دستیار زندگی

17گروه برقیمت کالاهای اساسی درماه رمضان نظارت می کنند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویر احمد گفت: با توجه به افزایش تقاضای مصرف در ماه مبارک رمضان 17 گروه بازرسی بر قیمت کالاهای اساسی در این استان در نظارت می کنند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
بازرسی
به گزارش تبیان به نقل از ایرنا، داریوش دیودیده اظهار داشت: همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان و با توجه به افزایش تقاضای مصرف، به منظور جلوگیری از بالا بردن قیمت کالاهای اساسی بویژه گوشت، برنج، شکر، روغن و میوه ۱۷ اکیپ بازرسی به صورت شبانه روزی بر قیمت ها نظارت دارند.
وی افزود: کالاهای اساسی از جمله برنج، مرغ منجمد، روغن، شکر و گوشت منجمد برای ماه مبارک رمضان توسط ستاد تنظیم بازار تامین و در سردخانه ها و انبار های کهگیلویه و بویراحمد ذخیره سازی شده است.
دیودیده بیان کرد: اجازه هر گونه سوء استفاده سود جویان احتمالی برای فروش این کالاها در خارج از شبکه توزیع با افزایش قیمت آن ها داده نخواهد شد.
وی از شهروندان خواست که در صورت مشاهده هرگونه تخلفی از سوی واحد های صنفی اعم از گرانفروشی، کم فروشی، عرضه خارج از شبکه، عدم نصب ثبت و عدم صدور صورت حساب مراتب را به سامانه ۱۲۴ ستاد خبری رسیدگی به شکایات سازمان صنعت، معدن و تجارت گزارش دهند و با مراجعه حضوری گزارش خود را به صورت دقیق ارائه نماید.
منبع:ایرنا