تبیان، دستیار زندگی

احتمالات لیست خروجی استقلال

مهاجم سنگالی استقلال با داشتن پیشنهاد مناسب از تیم الهلال،‌ شاید فصل بعد در جمع استقلالی‌ها نماند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 
مامه تیام

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری ایسنا، با پایان یافتن رقابت‌های لیگ، حالا وضعیت ستاره‌های تیم استقلال برای ادامه همکاری با این تیم برای هواداران اهمیت دارد و هواداران استقلال امیدوارند حالا که شفر در تیمشان ماندنی شده، ستاره‌های این تیم هم در استقلال بمانند و به همین جهت وینفرد شفر قرار است جلسه‌ای با افتخاری داشته باشد.

هرچند هنوز لیست خروجی رسمی شفر به افتخاری داده نشده ولی تا حد زیادی این لیست مشخص است. از طرفی برخی بازیکنان استقلال هم در آستانه جدایی از این تیم قرار دارند و شفر و استقلالی‌ها به دنبال حفظ آنها هستند.

۱- جابر انصاری: مهاجم استقلال سال گذشته هم موفق نبود و منصوریان ترجیح داد تا به او یک فرصت بدهد و با او تمدید کرد ولی انصاری مدت‌هاست از شرایطش دور شده و به همین دلیل اولین خروجی استقلال است.

 چه نورافکن بماند چه نماند، او به احتمال زیاد از استقلال جدا می‌شود. وینفرد شفر مدتهاست اعتقادش را به او از دست داده و اگر یک بازیکن در جناح چپ جذب کند، او هم از این تیم جدا می‌شود.۲- بهنام برزای: او یک نیم فصل بدون تیم بود و با آمدن شفر با سفارش‌های مختلف به استقلال آمد ولی بیشتر از این که برای استقلال بازی کند در حال آماده‌سازی و فیزیوتراپی برای مصدومیتش بود.

۳- امید نورافکن: مدافع هافبک جوان استقلال پیشهاد خوبی از بلژیک دارد و در حال حاضر در کش و قوس جدایی از استقلال است. او می‌خواهد برود و با دادن مبلغی به استقلالی‌ها، طبق قراردادش می‌تواند جدا شود.

۴- مجید حسینی: این مدافع استقلال هم منتظر است تا جام جهانی برگزار شود و در صورت داشتن پیشنهاد مناسب خارجی با دادن پول به استقلال، از این تیم جدا شد.

۵- میلاد زکی‌پور: چه نورافکن بماند چه نماند، او به احتمال زیاد از استقلال جدا می‌شود. وینفرد شفر مدتهاست اعتقادش را به او از دست داده و اگر یک بازیکن در جناح چپ جذب کند، او هم از این تیم جدا می‌شود.

۶- بویان نایدنوف: با شرایط دلاری ایران، منطقی نیست برای یک بازیکن نیمکت نشین هزینه‌ای پرداخت شود و به همین دلیل بویان هم کارش با استقلال به پایان می‌رسد.

۷- مامه تیام: هواداران استقلال دوست ندارند این اتفاق رخ دهد ولی واقعیت این است که تیام پیشنهاد خوبی از الهلال دارد و باشگاه استقلال توانایی مالی‌اش به اندازه رقابت با الهلال نیست. هرچند هنوز مدیران استقلال امیدوارند که تیام بماند ولی در هر حال مهاجم سنگالی استقلال می‌تواند با پرداخت پول به این تیم از جمع آبی‌ها جدا شود.

به جز این هفت نفر، بازیکنانی مثل امید ابراهیمی، وریا غفوری و فرشید اسماعیلی هم در صورت داشتن پیشنهاد خارجی احتمال دارد از استقلال جدا شوند و حتی در این میان نام سید حسین حسینی هم مطرح شده، بحثی که بعید است اتفاق بیفتد چرا که حسینی به خوبی می‌داند بازگشت به استقلال کار سختی است.
منبع: خبرگزاری ایسنا