تبیان، دستیار زندگی

فراخوان جایزه مهرگان برای دوره‌های نوزدهم و بیستم

دبیرخانه جایزه مهرگان با اعلام آغاز به کار دوره‌های نوزدهم و بیستم این جایزه، از نویسندگان و ناشران محترم دعوت می‌کند تا در صورت تمایل سه نسخه از هر عنوان کتاب منتشر شده خود را به دبیرخانه جایزه مهرگان ارسال کنند. مهلت ارسال آثار برای کتاب‌های چاپ اول سال ۱۳۹۶ تا پایان تیرماه ۱۳۹۷ و برای کتاب‌های چاپ اول سال ۱۳۹۷ حداکثر تا پایان اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸ خواهد بود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 
فراخوان جایزه مهرگان برای دوره‌های نوزدهم و بیستم

در بخش جایزه مهرگان ادب، رمان‌ها و مجموعه داستان‌های تألیف‌شده و در بخش مهرگان علم (علم برای همه) کتاب‌های تألیف یا ترجمه شده با موضوع محیط زیست داوری خواهد شد.

نویسندگان جهت اطلاع از ارسال یا عدم ارسال کتاب خود می‌توانند موضوع را از طریق ناشر اثر پیگیری کنند و چنانچه به هر علتی کتاب توسط ناشر ارسال نشده بود، ارسال کتاب توسط نویسنده بلامانع است.

در این دوره جایزه مهرگان ادب رمان‌ها و مجموعه داستان‌هایی که چاپ اول آن‌ها در خارج از ایران و به زبان فارسی منتشر شده نیز داوری می‌شود. بنابراین نویسندگان می‌توانند کتاب‌های خود را که در بازه زمانی ۲۱ مارس ۲۰۱۷ تا ۲۰ مارس ۲۰۱۹ (سال‌های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷) چاپ شده حداکثر تا ۲۱ می ۲۰۱۹ (۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸) به دبیرخانه جایزه مهرگان ارسال کنند.

نشانی برای ارسال کتاب‌ها: تهران - صندوق پستی ۵۵۵-۱۹۶۱۵

ایمیل (برای ارتباط و پیگیری امور):  mehreganprize@gamil.com


منبع : خبرگزاری ایلنا