سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

سال گذشته از نکونام برنامه گرفتم

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: این که قلعه نویی چه گفته و از او چه پرسیدند را من نمی‌دانم و چون آنجا نبودم پاسخی هم نمی‌دهم اما قلعه‌نویی برای حرف‌هایش ادله دارد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
فوتبال
به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری فارس،‌ سعید آذری درباره باخت ذوب آهن مقابل استقلال گفت: قبل از هر چیز به استقلالی‌ها تبریک می‌گویم. به هر حال ما مقابل 75 هزار تماشاگر شجاعانه بازی کردیم و ذوب آهن شانس صعود داشت اما تیمی که پیروز می‌شود صعود می‌کند و استقلال هم پیروز شد اما این مساله چیزی از شایستگی‌های تیم ما کم نمی‌کند. اگر داور دقت داشت ذوب آهن می‌توانست به مرحله بعد برود اما یکی دو صحنه بحث‌برانگیز وجود داشت که حتی کادر فنی ما به آن اعتراض کرد و داور می‌توانست برای ما پنالتی بگیرد.
وی ادامه داد: با این همه به استقلالی‌ها خسته نباشید می‌گویم و به افتخاری و هواداران استقلال این پیروزی را تبریک گفته و ما باید بپذیریم که باختیم و باید محکم‌‌تر برگردیم. باید از نظر ذهنی، فنی و روحی توان مسابقه‌های بزرگتر را داشته باشیم. شما ذوب آهن بهتری را خواهید دید. همانطور که در این چهار سال قول دادم که ذوب آهن بهتری ببینید و روز به روز این اتفاق رخ داد.
مدیرعامل ذوب آهن در خصوص اینکه آینده این باشگاه با ادامه حضور قلعه‌نویی رقم می خورد یا جواد نکونام تصریح کرد: شما سوال حاشیه‌ای می‌پرسید نکونام را از کجا آوردید من 20 سال است که با جواد دوست هستم و سال گذشته از او برنامه گرفتم اما در نهایت قلعه‌نویی سرمربی شد. من فکر می‌کنم شما از آن شاگرد تنبل‌هایی هستید که باید یک مساله را چند بار برای شما بگویند. گزینه اول و آخر ما قلعه‌نویی است مگر اینکه شرایط به گونه‌ای باشد که او بخواهد از ذوب آهن جدا شود. یکبار این مساله را پرسیدید و من پاسخ دادم و وقت همدیگر را بیشتر از این تلف نکنیم. مطرح کردن این مسایل خوب نیست.
آذری در پاسخ به اینکه اگر قلعه‌نویی نماند تکلیف چیست؟ گفت: یاد یک جمله از سام درخشانی در فیلم خوب، بد زشت افتادم که می‌گفت همه می‌دانند، همه! فکر کنم همه می‌دانند و من جزء آنها نیستم! من باید در ابتدا با قلعه‌نویی صحبت کنم چرا که از او برنامه گرفته‌ام و برنامه او عملیاتی و شدنی است که البته مبنای اقتصادی دارد و باید هیات مدیره و مدیریت عالی کارخانه ذوب آهن درباره آن تصمیم بگیرند اما فکر نمی‌کنم مشکلی باشد. اما اگر نخواست بماند آن زمان تصمیم دیگری می‌گیریم.
وی ادامه داد: ابتدا اجازه دهید که تصمیم قلعه‌نویی مشخص شود اگر او برنامه داد و مورد قبول نبود تصمیمی که بگیریم بر روی سایت باشگاه قرار می‌دهیم و شما عجله نکنید.
مدیرعامل باشگاه ذوب ‌آهن در خصوص اینکه قلعه‌نویی در نشست خبری از وزیر ورزش و تاج انتقاد کرده افزود: این که او چه گفته و از او چه پرسیدند را من نمی‌دانم و چون آنجا نبودم پاسخی هم نمی‌دهم اما قلعه‌نویی برای حرف‌هایش ادله دارد. معتقدم داوری مقداری به سمت استقلال سوت زد و در خیلی از صحنه‌ها عقب بود. او آمادگی جسمانی برای این بازی نداشت و در حد این بازی نبود اما استقلال مردانه بازی کرد و من پاسخی به سوالات حاشیه‌ای نمی‌دهم.
وی درباره اینکه مرتضی تبریزی اعلام کرده با ذوب آهن قرارداد دارد، ادامه داد: بازیکنان اصلی ما همگی قرارداد دارند و هیچ جا نمی‌روند ما آنها را به تیم‌های ایرانی نمی‌دهیم. البته تبریزی و یکی دو بازیکن دیگر پیشنهادهای خارجی دارند اما همه چیز به تصمیمات سرمربی تیم بستگی دارد. 
منبع:فارس