تبیان، دستیار زندگی

 سومین دوره مسابقات روزهای مهمانی

باشگاه کاربران تبیان، همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و در راستای ترویج فرهنگ تدبر در قرآن کریم، سومین دوره مسابقات روزهای مهمانی را برگزار می نماید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
روزهای مهمانی
باشگاه کاربران تبیان با توجه به تجربه موفق برگزاری دو دوره مسابقات قرآنی روزهای مهمانی در ماه رمضان سال های گذشته، قصد دارد تا سومین دوره این مسابقات را برگزار کند.
سومین دوره مسابقات روزهای مهمانی در ماه رمضان 1397، به صورت 30 سوال در 30 روز (هر روز یک سوال) از قرآن کریم برگزار خواهد شد. به این صورت که سوال روز اول از جزء اول، سوال روز دوم از جزء دوم و ... انتخاب می‌شود.

** جوایز مسابقه:
- به 3 نفر از کاربران شرکت کننده در هر مسابقه که به سوال مطرح شده پاسخ صحیح داده باشند، به قید قرعه جوایز نفیس تقدیم خواهد شد.
- پس از پایان مسابقات، به قید قرعه به 3 نفر از کاربرانی که بیشترین تعداد مشارکت در سومین دوره مسابقات روزهای مهمانی را داشته باشند، جوایز ارزنده تقدیم خواهد شد. روشن است که مشارکت مداوم در این مسابقات، امتیاز کاربر را برای کسب جایزه ذکر شده، افزایش خواهد داد.

               سومین دوره مسابقات روزهای مهمانی
                            30 سوال در 30 روز
                     هر روز یک سوال از قرآن کریم

** زمان شرکت در مسابقه:
سوال این مسابقه هر روز تغییر خواهد کرد و کاربران باید در بازه زمانی 24 ساعت مسابقه، پاسخ سوال را از طریق فرم مربوطه در صفحه اصلی سایت تبیان (باکس مسابقات و نظرسنجی) ارسال نمایند.

** توضیحات تکمیلی:
- تمام کاربران عضو تبیان می توانند در این مسابقه شرکت کنند. اگر تاکنون عضو سایت تبیان نبوده اید، از اینجا به جمع کاربران ما بپیوندید. راهنمای عضویت در سایت تبیان نیز از اینجا قابل مطالعه است. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، از طریق مشاوره عضویت (اینجا) درخواست خود را مطرح کنید و یا سوالات خود را از طریق پست الکترونیک بخش عضویت به آدرس 
عضویت
پیگیری نمایید.
- منتخبین سومین دوره مسابقات روزهای مهمانی، در طی ماه مبارک رمضان و به مرور معرفی خواهند شد.
- لازم به ذکر است که شرکت کنندگان مسابقه در صورت منتخب شدن، باید جهت دریافت جوایز، عضویت خود را تأیید نهایی کنند.
- در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی، می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب درج نمایید.
منتظر همراهی شما هستیم...

باشگاه کاربران تبیان