تبیان، دستیار زندگی

تمرکز روی کاراته وان ترکیه

قهرمان کاراته جهان گفت: برای موفقیت دوست دارم پله پله جلو بروم و در حال حاضر تمام تمرکزم روی مسابقات کاراته وان ترکیه است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
مهدی زاده
به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری تسنیم، امیر مهدی‌زاده در خصوص شرایط آمادگی خود اظهار داشت: در حال حاضر دومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی کاراته در سال جدید در حال برگزاری است و من نیز از لحاظ شرایط آمادگی جسمانی در حال رشد هستم و رفته رفته در حال نزدیک شدن به روزهای خوبم هستم. با توجه به اینکه حدود یک ماه و نیم تا شروع مسابقات کاراته وان ترکیه باقی مانده است زمان خوبی دارم تا خود را به این مسابقات برسانم و با آمادگی کامل به دنبال نتیجه خوب باشم. 

وی در خصوص مصدومیتی که در اواخر سال گذشته به آن دچار شده بود، گفت: مصدومیتم خیلی کمتر شده است و تقریبا می‌شود از برطرف شدن آن صحبت کرد. خدا را شکر با توجه به این موضوع در حال بالابردن فشار تمریناتم هستم تا به آمادگی مطلوب دست پیدا کنم.

قهرمان کاراته جهان در خصوص اعلام رسمی شرایط کسب سهمیه المپیک عنوان کرد: کسب سهمیه المپیک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و برای این مهم نیز باید در  مسابقات متعددی شرکت کنیم اما اعتقاد دارم برای موفقیت ابتدا باید به مسابقات پیش‌روی خود نگاه کنم چرا که امکان وقوع هر اتفاقی امکان دارد. در حال حاضر نیز تمام تمرکز من روی مسابقات کاراته وان ترکیه و بعد از آن مسابقات قهرمانی آسیا خواهد بود و دوست دارم پله پله جلو بروم تا در نهایت نتایج قابل قبولی کسب کنم. با کسب نتایج قابل قبول قطعا برای کسب سهمیه المپیک نیز مشکلی نخواهم داشت.
منبع: خبرگزاری تسنیم