تبیان، دستیار زندگی

توجه دولت تدبیر و امید به معیشت مردم

رئیس دفتر رئیس جمهوری در دیدار با خبرنگاران آذربایجان شرقی در تبریز گفت: تا زمانی که فداکاری و ایثارگری باشد، می‌توان همه مشکلات را پشت سر گذاشت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
واعظی
به گزارش تبیان به نقل از روزنامه ایران، محمود واعظی که پیش از سفر رئیس جمهوری و اعضای هیأت دولت به این استان رفته است، با تأکید بر اینکه توسعه، عمران و آبادانی کشور باید در شأن مردم باشد، گفت: دولت تدبیر و امید توجه جدی به توسعه مناطق مختلف و معیشت مردم دارد.
وی هــــــــــــــــمچنین پس از شنیدن مشکلات مربوط به متروی تبریز، به حاضران وعده داد که با وجود همه محدودیت‌های مالی، مسائل مربوط به طرح قطار شهری تبریز را پیگیری کند و ابراز امیدواری کرد که عملیات اجرایی قطار شهری تبریز به عنوان یک طرح عمرانی زیربنایی و مفید به حال مردم با قوت تمام پیش رود.
واعظی یادآوری کرد: شخص رئیس جمهوری و اعضای هیأت دولت همواره به آذربایجان‌ شرقی نظر ویژه‌ای دارند و دکتر روحانی توجه جدی به توسعه استان و معیشت مردم دارد تا برنامه‌های توسعه، عمران و آبادانی این استان در شأن مردم فهیم این دیار باشد.
رئیس دفتر رئیس جمهوری همچنین با بابک موسی‌نژاد، کارگر نمونه شرکت ریخته‌گری تراکتورسازی تبریز دیدار و در آن تأکید کرد که تلاش برای بهبود وضعیت معیشتی و امنیت شغلی کارگران از اولویت‌های دولت تدبیر و امید است و شخص رئیس جمهوری به این مهم توجه ویژه دارد.
واعظی گفت: آقای رئیس جمهوری به طور مداوم به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین وزیر صنعت، معدن و تجارت گوشزد می‌کند که کارگران سرمایه‌های کشور هستند و باید وضعیت معیشتی و امنیت آنها در اولویت باشد.
منبع: روزنامه ایران