تبیان، دستیار زندگی

کارگران، خط مقدم جبهه‌ تولید

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: اگر بخواهیم شعار «حمایت از تولید داخلی و اشتغال» محقق شود، کارگران باید خط مقدم جبهه‌ تولید باشند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
محمود واعظی
به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری مهر، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور به همراه معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و استاندار آذربایجان شرقی در جریان سفر به تبریز با «بابک موسی نژاد» کارگر نمونه شرکت ریخته گری تراکتور سازی تبریز دیدار کرد.

واعظی در این دیدار اظهار کرد: از آنجایی که آقای روحانی نسبت به قشر کارگر عنایت ویژه‌ای دارد، مدام به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین وزیر صنعت، معدن و تجارت گوشزد می‌کند که کارگران سرمایه‌های کشور هستند و باید وضعیت معیشتی و امنیت این قشر در اولویت قرار گیرد.

وی افزود: کارگران ضمن بومی‌سازی محصولات از سوی دیگر در راستای ارتقای کیفیت آن‌ها نیز نقش موثری ایفا می‌کنند؛ بنابراین باید هفته‌ی کارگر را گرامی داشته و در راستای مرتفع کردن مطالبات آنان تلاش کنیم.

واعظی خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم شعار « حمایت از تولید داخلی و اشتغال» محقق شود، کارگران باید خط مقدم جبهه‌ی تولید باشند.

رئیس دفتر رئیس جمهور عنوان کرد: مردم ولایت مدار و با غیرت باید بدانند که با خرید تولید داخلی وضعیت اشتغال کشور مطلوب می‌شود؛ لذا اقتصاد ما زمانی شکوفا می‌شود و زمانی می‌توانیم بازار کشورهای خارجی را تسخیر کنیم که کارگران از این‌که نظام و دولت حامی آن‌ها است، اطمینان داشته باشند.
منبع: خبرگزاری مهر