سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

رده بندی در بخش مسابقات سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

در این مطلب رده بندی در بخش مسابقات در سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان معرفی شده اند ...
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
تقدیری ها در بخش مسابقات سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان
با یاری خدای متعال سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان با حضور بیش از 7500 دانش آموز از 20 استان کشور برگزار شد.
بیش از 1750 گروه دانش آموزی از حدود 400 مرکز آموزشی کشور به مرحله نهایی جشنواره راه پیدا کردند که 650 گروه از آن ها دستاوردهای خود را در قالب سمینار های علمی در دانشکده های اقتصاد و دانشکده هنر و معماری دانشگاه شهید بهشتی تهران طی دو روز 23 و 24 فروردین ماه سال 1397 ارائه نمودند.
پس از داوری و بررسی پروژه های ارایه شده در نهایت 182 گروه از آن ها به عنوان تقدیری های بخش مسابقات انتخاب شدند.

به گروه های دارای رتبه 2 و 3، لوح تقدیری به رسم یادبود از طرف موسسه تبیان تقدیم خواهد شد. که متمنی است جهت دریافت آن از روز شنبه مورخ 97/02/01 تا روز چهارشنبه مورخ 97/02/05 از ساعت 9 الی 12 با دبیرخانه هماهنگی فرمایید.

گروه های تقدیری به تفکیک مقطع، نام مدرسه، نام موضوع، نام دبیر راهنما و دانش آموزان به شرح زیر می باشد:

گرایششاخهمقطعرتبه
نام مدرسهنام استاددانش آموزان
انرژی های تجدید پذیرآبگرمکن خورشیدیتمام مقاطع1
پژوهشسرای نواندیشانخانم معصومه میرنرگس پیریایی، ساره یاراحمدی، فاطمه اعتمادیان، سما موسیوند
انرژی های تجدید پذیرآبگرمکن خورشیدیتمام مقاطع2
پژوهشسرای نواندیشانخانم معصومه میرمحمد میرزایی راد، سید امیررضا حیوه الغیبی، رضا رفیعی، احمدرضا سپهوند، امیر رضا عزیزی
انرژی های تجدید پذیرتوربین های بادیتمام مقاطع1
وزراخانم زهرا پژمپارمیس آهویی، مبینا شاهزاده فاضلی، سارینا فراهانی، شقایق رضایی
انرژی های تجدید پذیرتوربین های بادیتمام مقاطع2
وزراخانم زهرا پژمسارا گمار، کیانا فدایی، نرگس کیاست فر، عسل احمدی
انرژی های تجدید پذیرخودروهای خورشیدیتمام مقاطع1
سعدیخانم مرجان اسماعیلی نژادفاطمه نوری، بهاره باصفا، روژینا باقری
انرژی های تجدید پذیرخودروهای خورشیدیتمام مقاطع2
سعدیخانم مرجان اسماعیلی نژادکوثر احراری، فاطمه پنجه شاهی، سارینا نصیری
بازی سازیساخت بازی فکری و مهارتیدبستان1
فرهنگ سعادتآقای مهدی روشنامیرسالار قطان، کیان طالقانی، کسری شاکری، ایلیا والی نژاد، امیر محمد رضییِی
بازی سازیساخت بازی فکری و مهارتیدبستان2
فرهنگ سعادتآقای مهدی روشنآیین جعفری، کیان عطارموسوی، سامراد جمالی
بازی سازیساخت بازی فکری و مهارتیدبستان3
شهید هاشمی نژادخانم سمیرا کشمیریامیرعلی الله دادی، علی توکلی
بازی سازیساخت بازی فکری و مهارتیمتوسطه1
فرزانگان 5آقای سعید محمدی یزدیمینو معظمی جهرمی، مهشاد عمارلو، فاطمه صالحی، مانا انصاری، هیوا کرمی
بازی سازیساخت بازی فکری و مهارتیمتوسطه2
فرزانگان 5خانم لیلا صلح جوفاطمه احمدی، موژان معینیان
بازی سازیساخت بازی فکری و مهارتیمتوسطهمجتمع شهید مهدویآقای دکتر یاسین حیات ابدیامیررضا سالاری
برنامه نویسیچالش برنامه نویسیدوره اول متوسطه1
شهید طهماسبیخانم فاطمه آقااسماعیلیسنا شکیب
برنامه نویسیچالش برنامه نویسیدوره اول متوسطه2
سما 5آقای حمید جعفریمحمود رضا افتخاری
برنامه نویسیچالش برنامه نویسیدوره اول متوسطه3
شهید عاشوریآقای سعید جندقیمهدی حسینی شاه آبادی
برنامه نویسیچالش برنامه نویسیدوره دوم متوسطه1
مرکز پرورش استعدادهای درخشان دارالفنون شهریارآقای تورج منتظری شاه توریعلیرضا قدیمی
برنامه نویسیچالش برنامه نویسیدوره دوم متوسطه2
فرزانگان 7خانم مهشید فرزانفاطمه محق
برنامه نویسیماراتون برنامه نویسی تلفن همراهدوره اول متوسطه1
علامه پاسدارانآقای محمد مالکیدانیال پناهی نیا، آرمان نیکخواه، بردیا بقا
برنامه نویسیماراتون برنامه نویسی تلفن همراهدوره اول متوسطه2
سرای دانش مرزدارانآقای صالحی
آریا زریاب، پویا خلیلی
برنامه نویسیماراتون برنامه نویسی تلفن همراهدوره اول متوسطه3
نخبگان پورسیناآقای مهدی خالقی
ایلیا نژاددهقان، پارسین متقی فرد
پیل سوختی میکروبیپیل سوختی میکروبیمتوسطه1
ندای سیدالشهداء(ع)
خانم بنفشه فلاح
پانته آ جمشیدی، ترانه کبیری
پیل سوختی میکروبیپیل سوختی میکروبیمتوسطه2
روشنگران
خانم لیلا نجد
هلنا اصدق پور، غزل رضایی فر
پیل سوختی میکروبیپیل سوختی میکروبیمتوسطه3
شهید دکتر صادقی
خانم آتنا شاپورزاده
نازنین علیزاده، زهرا صوفی،نرگس کهندانی
رباتیک

آتش نشان

دبستان1
پژهشسرای گرمسار
آقای وحید استیری
طاها امیری، معراج سبوحی
رباتیک

آتش نشان

دبستان2
شهید حقانی
آقای عبداله مسافر_ عابدین ولی پور_سید نظام عزیزی
هلیا رجبی، فاطمه کوهستانی
رباتیکتعقیب خطدوره اول متوسطه1
شهید طهماسبی
آقای سعید جندقی
یاسمن ریحانی، آرزو میرمطهری، مبینا مجنون، فائزه بلوایه
رباتیکتعقیب خطدوره اول متوسطه2
فرزانگان 6
خانم زینب شیرخانی
الهه یزدانی، وانیا چلنگر، فریا منصوری
رباتیکتعقیب خطدوره اول متوسطه3
فرزانگان 6
خانم زینب شیرخانی
ریحانه قلی زاده، پردیس گلمحمدی، ملیکا مرادی
رباتیکتعقیب خطدوره دوم متوسطه1
علوم نو
آقای حجت اله درودیان
آناهید صحرایی، آنوشا حلاج نیا، مها محلاتی
رباتیکتعقیب خطدوره دوم متوسطه2
منطقه 4 - پژوهشسرای آفرینش
آقای میلاد قضاوت
مایده ابراهیمی، شهرزاد نیک پوش، مبینا میرزایی
رباتیکتعقیب خطدوره دوم متوسطه3
سپهر معرفت
آقای علیرضا لطیفی ثانی
سیدمحمدرشید موسوی، حمیدرضا جورابچی، سبحان وظیفه، سیدهیراد روحانی، عرفان عاملی
رباتیکجنگجودوره اول متوسطه1
شهید طهماسبی
آقای سعید جندقی
کیمیا گوهرخای، زینب دهقان، حنانه قاسمی، تینا امینی پور، تینا مومنی
رباتیکجنگجودوره اول متوسطه2
گلبانگ
خانم زینب حسین حاجی
دنیا یاهویی، دریا باقرزاده، رومینا میقانی
رباتیکجنگجودوره اول متوسطه3
امیرکبیر کلشتر
آقای عبداله مسافر عابدین ولی پور سید نظام عزیزی
مهیار حسینی، مهدی صفرپور، حسین رجبیان
رباتیکجنگجودوره دوم1
امید ایران
آقایان حسین کوثری و آقای پوریا کشاورزنریمان یکتا، کاوه سلجوقی، پارسا گرجی فرد، میثم فیروزکوهی
رباتیکجنگجودوره دوم2
پژوهشسرای نواندیشان
آقای سید محمد موسوی
عباس اردلانی، امیر رضا فرجی
رباتیکلیگ نمایشگاهیمتوسطه1
مصباح دانش
آقای محسن رحیمی
برهان ترکمان، سپهر طباطبایی، حسام صادقی، سید علی علمایی
رباتیکلیگ نمایشگاهیمتوسطه2
فرزانگان 6
خانم آیدا پرویزیان
نیایش رشیدهاشمی، مونا پالیزبان، پرنیان پور رحیم، رومینا صالحی آرام، فاطمه اسفندیاری
رباتیکلیگ نمایشگاهیمتوسطه3
مجتمع ندای زهرا(س)
خانم حنانه ضیا عربشاهی
هیوا ایروانی، دینا خلیلی
رباتیکماشین های کنترلیدوره اول متوسطه1
علامه حلی 7
آقای حامد هلاکویی
مهدی محمدی نسب، نوید اسدالله راده، فرزین دادبخش، یاسین رهبری، پارسا رضایی
رباتیکماشین های کنترلیدوره اول متوسطه2
علامه حلی 7
آقای حامد هلاکویی
سینا ریحانی، علی اسلامی، محمد امین صادق آبادی، محمد عرفان عشایری، مهرداد زروانی
رباتیکماشین های کنترلیدوره اول متوسطه3صدراخانم محدثه مسرورفرحناز اثبات، یگانه اثبات، تینا راست قزلباش، تانیا کوه گیر، دنیز حق محمدی
رباتیکهمکاردبستان1
فرهیختگان پردیسان
خانم سحر بابایی
ملینا رحیمی، آندیا تراب زاده
رباتیکهمکاردبستان2
پژهشسرای گرمسار
آقای وحید استیری
امیر محمد عامری، ابولفضل کاتبی
رباتیکهمکاردبستان3
پژهشسرای گرمسار
خانم یاسمن دماوندی
رومینا خطیری، سحر ترامشلو
سازهسازه بالسایی تاورکریندوره اول متوسطه1
فرزانگان 7
خانم عطیه بابایی
فاطمه زهرا بدری، زهرا حاجی سلطانی، کوثر ناصری، سودا میرپور، یگانه احمدی
سازهسازه بالسایی تاورکریندوره اول متوسطه2
فرزانگان 5
خانم عطیه بابایی
هلیا سادات مومنی، هستی حبیبی، عارفه پیمانی، نرگس رضاخانی، شیدا محتشمی
سازهسازه بالسایی تاورکریندوره اول متوسطهمنطقه 3 - پژوهشسرای امیرکبیر
خانم عطیه بابایی

مارال پورصمدی، مبینا بطحایی، ساحل اسدی، ریحانه کوهی
سازهسازه ماکارونی راندمانیدوره اول متوسطه1
صدرا
آقای حامد هلاکویی
مهدیس شهر، آنیتا عزیزی، غزل بیگدلی، درسا پورقاسم، ملینا مرتضایی
سازهسازه ماکارونی راندمانیدوره اول متوسطه2
مجتمع کوشش
خانم الهام احسانی فرد
الینا ترقیان فرد، نازنین زهرا توکل هرندی، ملینا زمانی
سازهسازه ماکارونی راندمانیدوره اول متوسطه3
سیمای نور
خانم الهام احسانی فرد
ثنا معصومانی، پریسا شجاعی
سازهسازه ماکارونی راندمانیدوره دوم متوسطه1
منطقه 4 - پژوهشسرای آفرینش
آقای محسن عیوضی
مهرانه نامنی، سارا مرادی
سازهسازه ماکارونی راندمانیدوره دوم متوسطه2
منطقه 3 - پژوهشسرای امیرکبیر
آقای مجید احسانی
زهرا قزل ایاغ، زهرا مهردانا، تکتم فرهنگ
سازهسازه ماکارونی راندمانیدوره دوم متوسطهگلبانگ
آقای مرتضی استوار
کیانا محمدی اقدم، یکتا خلیلی، مهگل مهدوی، جانان پیوس
سازهسازه ماکارونی ستون فشاری سنگیندوره اول متوسطه1
گلبانگ
آقای مرتضی استوار
سارینا بامری نیا، ارمغان بیجاری، پرنیان رحیمی فرد
سازهسازه ماکارونی ستون فشاری سنگیندوره اول متوسطه2
تیزهوشان شهید بهشتی
آقای مهدی نوعی باهوشاحسان رحمانی، مهدی وظیفه، امیرحسام محمدی، علی برزگری
سازهسازه ماکارونی ستون فشاری سنگیندوره اول متوسطه3
مجتمع کوشش
خانم الهام احسانی فردمبینا رمضانی طهرانی، نیایش صادقی چیکانی
سازهسازه ماکارونی ستون فشاری سنگیندوره دوم متوسطه1
منطقه 6 - پژوهشسرای دکتر سعید کاظمی آشتیانی
آقای مرتضی استوار
مهشاد معدنی، یاسمین تبیانی
سازهسازه ماکارونی ستون فشاری سنگیندوره دوم متوسطه2
گلبانگ
آقای مرتضی استوار
زهرا زمانی، پریا آریافر
سازهسازه ماکارونی ستون فشاری سنگیندوره دوم متوسطه3
تلاش
آقای محسن اوجاقی
دانا ریسی، علی رضایی نژاد، عرشیا رفعت زاد، کیان سلطان لو، محد علی خرمی نژاد
سازهسازه ماکارونی هدفمنددوره اول متوسطه1
گلبانگ
آقای مرتضی استوار
آیلین آزادی، شیدا بطحایی، هلیا تفکری، بهار پورعلی
سازهسازه ماکارونی هدفمنددوره اول متوسطه2
گلبانگ
آقای مرتضی استوار
یاسمین عبدالمحمدی، مهشید جعفری
سازهسازه ماکارونی هدفمنددوره اول متوسطه3
فرزانگان 5
خانم عطیه بابایی
هلیا طارمی، پارمیدا جمشیدی، نگین فرهنگ، هانا امیری
سازهسازه ماکارونی هدفمنددوره دوم متوسطه1
گلبانگ
آقای مرتضی استوار
روژان اسکندری، وینا حبیبی، مروارید کنجوری
سازهسازه ماکارونی هدفمنددوره دوم متوسطه2
مجتمع حنان مدرسه دوستی و گفتگو
آقای مرتضی استوار
سلوا موسوی، نازنین سلیمی، یگانه مفرد
سازهسازه ماکارونی هدفمنددوره دوم متوسطه3
مجتمع دانشفر
خانم سیما آقازاده
دلارام سرخوش نیا، نازنین شیرینی، پریماه آقاجانی، عسل اسکندری
شیمیابرحبابدبستان1
سرواندیشان آفتاب
خانم طناز گوشه بروجردی
آراد صمدی، رادین علایی مقدم
شیمیابرحبابدبستان2
منطقه 8 - پژوهشسرای صدرا
خانم مینا رزقی
سانلی طاهری، آیلین آفاقی، شانا شرافتی
شیمیابرحبابدبستان3
منطقه 2 - پژوهشسرای جوان
خانم بهارک طهماسبی
ساینا آقاجانی، سارا بختیاری، ستایش یوسف نژاد، فایزه خان كرمی، اسما محمدی
شیمیابرحبابدوره اول متوسطه1
فرزانگان 5
خانم لیلا صلح جو
فاطمه غفوری، هلیا تهرانی، فاطمه صدیق
شیمیابرحبابدوره اول متوسطه2
فرزانگان 5
خانم بهار ساعتچی
هلیا مدامی، بهار ساعتچی
شیمیابرحبابدوره اول متوسطه3
شهید طهماسبی
خانم طیبه سلیمانیان
صفا محرابی، حنانه نجف زاده، هستی جان بزرگی
شیمیحباب مقاومدوره دوم متوسطه1
منطقه 2 - پژوهشسرای جوان
آقای حسین افشار
سپهر حسنی، امیدرضا سهرابی، محمدرضا زکریاپور، علیرضا متین فر
شیمیحباب مقاومدوره دوم متوسطه2
منطقه 2 - پژوهشسرای جوان
آقای حسین افشار
بهزاد فیض، سپهر بهاری، امیر حسین نعمتیان، مهدی عباسی بوجی، آرین حقیقی
شیمیحباب مقاومدوره دوم متوسطه3
منطقه 2 - پژوهشسرای جوان
آقای حسین افشار
علی جعفری، امید یوسفی ها، آریا خامنه دو، ارشیا امینی
شیمیابرحبابدوره دوم متوسطه1
پژوهشسرای جابرن حیان بروجرد
آقای علی صارمی
مهدیه سجادیان، گلسا محسنی، آیدا شهبازی، غزل نظری
شیمیابرحبابدوره دوم متوسطه2
تزکیه اراک
خانم سمیه مشیدی
نرگس بخشی، فاطمه بختیاری، هستی بیک میرزایی
شیمیابرحبابدوره دوم متوسطه3
پژوهشسرای دکتراذکایی ناحیه یک
خانم بهجت پاکدست
مهدیه مقتدر، نیکو برزویی، آزیتا بهرامی، الناز صباغی
شیمیکمیکار - لیگ امتیازیدبستان1
ابن سینا

بانیا هزار جریبی، نگار بیگلری
شیمیکمیکار - لیگ امتیازیدبستان2
ابن سینا

پارمیس ربانی، آدرینا حسینعلی
شیمیکمیکار - لیگ امتیازیدبستان2
مجتمع خدیجه کبری(س)
خانم مهرنوش طالب زاده
فاطمه عبدالهی لاشکی، نگار بیات
شیمیکمیکار - لیگ آزاددوره اول متوسطه1
مجتمع حنان مدرسه دوستی و گفتگو
خانم مریم زرگرانی
صبا علیپور، نغمه محمدیاری، حنانه حقگو، سپیده بقایی
شیمیکمیکار - لیگ آزاددوره اول متوسطه2
قیاس
خانم مهسا خیرانی
کیانا بینشیان، رها آزادی، آنیتا عبداللهی، مهسا نیک فر
شیمیکمیکار - لیگ آزاددوره اول متوسطه3
نخبگان پورسینا
آقای عرفان مرشدی
علی حیدری، آرین عظیمی، ایلیا فلاح، عرشیا محمدی، امیر علی پیله رودی
شیمیکمیکار - لیگ آزاددوره اول متوسطهفرزانگان 6
خانم بهناز نبی زاده
غزل فلاح، فاطمه ده پناه، الیا رستم، هلیا مولاپور
شیمیکمیکار - لیگ آزاددوره دوم متوسطه1
فرزانگان 8
خانم ریحانه اسفندیار نژاد
هانیه حیدر زاده، سحر آمحمدلاری، فاطمه بساکی، مبینا قربانی
شیمیکمیکار - لیگ آزاددوره دوم متوسطه2
فرزانگان 8
خانم لیلا غیور وطن
کوثر جعفری، سیده فاطمه فاطمی
شیمیکمیکار - لیگ آزاددوره دوم متوسطهفرزانگان 8
خانم سیده سمیرا سیدی
فاطمه آصفی، مبینا شاوردی، فرناز نوری
شیمیکمیکار - لیگ عملکرددوره اول متوسطه1
سیمای نور
خانم نسترن امینی یکتا
پرنیان قانع، تانیا یدالهی، آناهیتا بشارتی پور
شیمیکمیکار - لیگ عملکرددوره اول متوسطه2
مجتمع کوشش
خانم فاطمه خداداد
عسل سادات افسر، ساغر نامی راد، نسترن لطفعلی
شیمیکمیکار - لیگ عملکرددوره اول متوسطهفرزانگان 2
خانم فاطمه خداداد
پارمیدا فتحی، رژینا حیدری، رها امیروالا، دینا نوذری
شیمیکمیکار - لیگ عملکرددوره دوم متوسطه1
فرزانگان 1
خانم شیرین صفاراول
مهتاب حکیم، مهدیس بصیری،س زهرا عزیزمحمدی، مهسا شاملو
شیمیکمیکار - لیگ عملکرددوره دوم متوسطه2
علامه حلی 11
آقای عرفان مرشدی
علی اصلاح، امیر محمد مهدلو، حسین یوسفی
شیمیکمیکار - لیگ عملکرددوره دوم متوسطهمنطقه 3 - پژوهشسرای امیرکبیر
آقای مجید احسانی
محمد کردی، خشایار الله وردی، محمدرضا مولوی
طراحی و چاپ سه بعدیطراحی و چاپ سه بعدیدبستان1
منطقه 2 - پژوهشسرای جوان
آقای محمد پاسبان رضوی
کسری محمدی، محمد متین شکرخدا
طراحی و چاپ سه بعدیطراحی و چاپ سه بعدیدبستان2
منطقه 2 - پژوهشسرای جوان
خانم یاسمن البرز
سیده پریماه مسلمی، سیده پرنیان مسلمی
طراحی و چاپ سه بعدیطراحی و چاپ سه بعدیدبستان3
منطقه 2 - پژوهشسرای جوان
آقای علی خورشیدی بنام
سید علی حسینی، سید امیر طاهری
طراحی و چاپ سه بعدیطراحی و چاپ سه بعدیمتوسطه1
فرزانگان 7
خانم ریحانه صانعی
نیلا فهیم
طراحی و چاپ سه بعدیطراحی و چاپ سه بعدیمتوسطه2
بهپویان علامه طباطبایی
خانم صبا سعیدی
کوثر آلبوشوکه
طراحی و چاپ سه بعدیطراحی و چاپ سه بعدیمتوسطه3
فرزانگان 1
خانم مرجان اینانلو ریحانه صانعی
دینا فرنیا، نازنین حسینی
فتومیکروگرافخلاقیت میکروسکوپیدبستان1
منطقه 2 - پژوهشسرای جوان
خانم انسیه علمافر
محمد متین براتی، امیر محمد راسخی
فتومیکروگرافخلاقیت میکروسکوپیدبستان2
مجتمع حنان مدرسه دوستی و گفتگو
خانم فایزه حیدری سعید جندقی
محمد رضا امیدی، ارمیا حیدری، کیان سیدآبادی
فتومیکروگرافخلاقیت میکروسکوپیدبستانمنطقه 2 - پژوهشسرای جوان
خانم خانم میرفیض الهی
پارمیس رحیم زمانی، حنانه آزادی، هلیا زارعی، سارا پهلوانی
فتومیکروگرافسلول های گیاهی یا جانوریدوره اول متوسطه1
منطقه 14 - پژوهشسرای خوارزمی
آقای سعید جندقی
علی آقاحکیم، محمد پورفرد، امیرحسین شفیعی، مهدی بیاتی
فتومیکروگرافسلول های گیاهی یا جانوریدوره اول متوسطه2
منطقه 14 - پژوهشسرای خوارزمی
خانم عارفه امینی پور
ثنا احمدی، هلیا فرهمندی، ساجده دشت آبادی، نیوشا سادات تدینی
فتومیکروگرافسلول های گیاهی یا جانوریدوره اول متوسطه3
پژوهشسرای ابن شهر آشوب ساروی
خانم مولود فقیهی
صبا هاشمی، هیوا شعبانپور، فاطمه زهرا شریعت نژاد، یسنا روشن بین
فتومیکروگرافسلول های گیاهی یا جانوریدوره دوم متوسطه1
فرزانگان 5
خانم نرگس آقایی مسئول پژوهش الهه صبوری
آیدا جمالی، عسل عابدی، فاطمه مطلبی
فتومیکروگرافسلول های گیاهی یا جانوریدوره دوم متوسطه2
پژوهشسرای دکتراذکایی ناحیه یک
خانم شیدا حسامی
فاطمه یگانه، زهرا شهسواری، ساینا محمدی، زهرا یعقوبی
فتومیکروگرافسلول های گیاهی یا جانوریدوره دوم متوسطه3
پژوهشسرای دکتراذکایی ناحیه یک
خانم الهام بابایی
ملیکا خراباتی، سارا فراهانی، مینا حسنیان رسا، سیده ثناء ظفر میر محمدی
فتومیکروگرافسلول های گیاهی یا جانوریدوره دوم متوسطه3
فرزانگان 1 اراک
خانم شاکری
زهرا احمدلو، پانیذ نبیری
فتومیکروگرافگسترش میکروبی یا سلولیمتوسطه1
پژوهشسرای دکتراذکایی ناحیه یک
خانم الهام بابایی
ریحانه پشتوار، مریم رضایی، مریم آزادبخت
فتومیکروگرافگسترش میکروبی یا سلولیمتوسطه2
شهید دکتر صادقی
خانم آتنا شاپورزاده
رقیه میرکنعانی، زهرا بیات
محتواسازی نرم افزاریمحتوا سازی تلفن همراه و کامپیوتر شخصیدوره اول متوسطه1
پژوهشسرای محمد تقی بجنوردیآقای علی نیستانیمهبد عابدی، مهرداد شیروانی، امیر عباس کمالی
محتواسازی نرم افزاریمحتوا سازی تلفن همراه و کامپیوتر شخصیدوره اول متوسطه2
پژوهشسرای محمد تقی بجنوردیآقای علی نیستانیعلیرضا ریحانی، رضا محب علی، علیرضا موسویانی
محتواسازی نرم افزاریمحتوا سازی تلفن همراه و کامپیوتر شخصیدوره اول متوسطه3
علامه حلی 9آقای حمزه جعفریمهراد رحیمی، امیرحسین میرزابیگی
محتواسازی نرم افزاریمحتوا سازی تلفن همراه و کامپیوتر شخصیدوره دوم متوسطه1
پژوهشسرای محمد تقی بجنوردی
آقای علی نیستانی
نیلوفر شرافت حسینی، رضا پیرزاد، رضا موسوی، آرش ضیغم جهانی
محتواسازی نرم افزاریمحتوا سازی تلفن همراه و کامپیوتر شخصیدوره دوم متوسطه2
پژوهشسرای محمد تقی بجنوردی
آقای علی نیستانی
هاجر ظریف بین، الهام محمدی فر، مینا علیزاده
محتواسازی نرم افزاریمحتوا سازی تلفن همراه و کامپیوتر شخصیدوره دوم متوسطه3
پژوهشسرای دکتراذکایی ناحیه یک
خانم فاطمه نجفی
هانیه فعله همدانی، نگار توسلی خواه
مسابقات آزمایشگاهیعلوم تجربیدبستان1
منطقه 8 - پژوهشسرای صدرا
خانم مینا رزقی
صبا کاظمی، دینا نصیری
مسابقات آزمایشگاهیعلوم تجربیدبستان2
نورعلوی
خانم مریم آخوندی و خدیجه عباس زاده
سیدعلی لاری، محمدحسین کیایی، طه باصری، امیرعلی حیاتی
مسابقات آزمایشگاهیعلوم تجربیدبستان3
مجتمع شهید مهدوی
آقای دکتر یاسین حیات ابدی
الیاس احمدی، علی کریمی
مسابقات آزمایشگاهیعلوم تجربیدوره اول متوسطه1
منطقه 2 - پژوهشسرای جوان
خانم زهرا جبارپور
زهرا فخر حسن نژادی، صبا صفدری، محیا براتی
مسابقات آزمایشگاهیعلوم تجربیدوره اول متوسطه2
علامه حلی 9
آقای شهریار لک
شهریار لک، محمد حسین احمدی، علی سالمی
مسابقات آزمایشگاهیعلوم تجربیدوره اول متوسطه3
سعدی
خانم هاجر ناصحی
نازنین سمیعی، فاطمه عباسی، آرمیتا کاویانی، ملیکا موسوی
مسابقات آزمایشگاهیزیستدوره دوم متوسطه1
منطقه 2 - پژوهشسرای جوان
آقای مسعود محمدی
علی لطفی، سیدرضا علوی نژاد
مسابقات آزمایشگاهیزیستدوره دوم متوسطه2
شاهد معلم

خانم صدیقه خوشنویسان
یاسمینا نیک سیما، مبینا تیموری، مبینا حسنلو، پریناز رباط جزی، ریحانه داورزنی
مسابقات آزمایشگاهیزیستدوره دوم متوسطه3
شاهد معلم
خانم صدیقه خوشنویسان
مهسا کاوه، محدثه نوری، فاطمه کهن، پور ملیکا اسدی
مسابقات آزمایشگاهیشیمیدوره دوم متوسطه1
منطقه 2 - پژوهشسرای جوان
خانم الهام پوریان
مهدیس علیزاده، ریحانه رحیمی
مسابقات آزمایشگاهیشیمیدوره دوم متوسطه2
مصباح دانش
آقای محسن رحیمی
علیرضا مسیله دان، سجاد عزیزی پاک، امیرحسین فرخنده، عرشیا قاهری، محمدامین ستایش فرد
مسابقات آزمایشگاهیشیمیدوره دوم متوسطه3
مصباح دانش
آقای محسن رحیمی
امیررضا مجمع، محمدپارسا اکبرزادگان، محمد شوقی، سلمان خلیلی، آرمان حاجی حسینی
مهارت فردی-سازمانیایده شو، دیده شودوره اول متوسطه1
ایوب آزاد
خانم زهرا کاشانی
مریم باصفا-کدملی هلیا حسین زاده، الهام معصومیان، درسا آرونی، محیا کاشانی
مهارت فردی-سازمانیایده شو، دیده شودوره اول متوسطه2
منطقه 3 - پژوهشسرای امیرکبیر
خانم لیلا ورامینی
سبا یاریقلی، حنانه ملاکی، فاطمه برومند، سیده نرگس هاشمی، سحر معروف صوفیان
مهارت فردی-سازمانیایده شو، دیده شودوره اول متوسطه3
شهید حمزه ربیعی
خانم سهیلا حکیمی امین
مهرنوش بهنود، صبا سادات جعفری، ساتگین ضیایی فر، فاطمه سادات، طناز محمد حسینی
مهارت فردی-سازمانیایده شو، دیده شودوره دوم متوسطه1
پژوهشسرای شهید احمدی روشن
خانم الهام قدسی
الناز قدسی، مریم سلطانی، ریحانه افسری، فاطمه آذری، مریم رجبلو، مهشید شریفی
مهارت فردی-سازمانیایده شو، دیده شودوره دوم متوسطه2
آینده برتر
خانم سونیا عاشورنژاد
زهرا محمدی، فایزه محمدی، راحله هاشمی، محدثه سرخابی، مهنا اسفندیاری
مهارت فردی-سازمانیایده شو، دیده شودوره دوم متوسطه3
آینده برتر
خانم سونیا عاشورنژاد
فاطمه حیدری، مبینا روشن، سوگند قاضی نژاد، آنیتا ملافیلابی، ریحانه نصیری، زهرا تاجیک، نگار رهبر
نجات تخم مرغحفظ تخم مرغدبستان1
فرهنگ سعادت
خانم سعیده شمس
آرسام زارعی، سام کاشانی، آرتین آخشیک، کسری مشیریان
نجات تخم مرغحفظ تخم مرغدبستان2
منطقه 5 - پژوهشسرای جوان
خانم نسیم احدپور
داتیس دواتچی، محمد امین اسلامی فر، محمد حسین دشتی
نجات تخم مرغحفظ تخم مرغدبستان3
مجتمع خدیجه کبری(س)
خانم مهرنوش طالب زاده
زهرا صفرنواده، حنانه شعبانی، هلیا بهرامی
نجات تخم مرغحفظ تخم مرغدوره اول متوسطه1
شهید طهماسبی
آقای سعید جندقی
شادی باقری، زاهره رحمانی، ریحانه حسنی راد
نجات تخم مرغحفظ تخم مرغدوره اول متوسطه2
پژوهشسرای شهید میردهقان
خانم مریم مختاری حسن آباد
راضیه حاتمی مجومرد، مهسا باقیان، مریم سلیمانی
نجات تخم مرغمکانیزم بازیافتدوره دوم متوسطه1
مهدیون
خانم آزاده غفرانی
محمد حسین ثقفی فر، مهدی همدست پور
نجات تخم مرغمکانیزم بازیافتدوره دوم متوسطه2
منطقه 2 - پژوهشسرای جوان
آقای حسین افشار
سید پرهام احمدپناه، متین همت شایان، عرفان کرجی بال ماهر، پویا مرادزاد، علی پاپولادی
نجات تخم مرغمکانیزم بازیافتدوره دوم متوسطه3
ماهور
خانم فریبا عبد اله ئی
آتنا علی پور، اریسا گودرزی، کیانا کوچک پور، نسترن اسد زاده، پارمیس نصری
هوا فضاگلایدر سادهدبستان1
فرهنگ سعادت
آقای ارزیده
آریو نیک نیرویی، رامیاد الیاسی، کسری کیانی
هوا فضاگلایدر سادهدبستاننوید صالحین
آقای ابوالفضل ابراهیمی
محمدرضا بردبارمدبر، کامیار کیقبادی
هوا فضاگلایدر سازه ایدوره اول متوسطه1
راه رشد
آقای امین درویش
سام شریعتمداری، محمد رضوان
هوا فضاگلایدر سازه ایدوره اول متوسطه2
شهید طهماسبی
آقای سعید جندقی
ستایش قلی پور، فاطمه امیدی، نرگس معتمدی، مهرانا طاهرخای
هوا فضاگلایدر سازه ایدوره اول متوسطه3
مجتمع راه رشد
خانم نیکتا مهاجری
نیوشا کارگر، طراوت اوسطی
هوا فضاگلایدر سازه ایدوره دوم متوسطه1
سلام تجریش
آقای مجتبی جاودانی
علی صلاح جو، علی فخری، فربد سنجانی
هوا فضاگلایدر سازه ایدوره دوم متوسطه2
شهید سلطانی 3
آقای جواد رشید جعفری
علی احمدخان بیگی، علیرضا نقدی
هوا فضاگلایدر سازه ایدوره دوم متوسطه3
منطقه 3 - پژوهشسرای امیرکبیر
آقای مجید احسانی
سید حسام الدین حسینی، علیرضا خدایی، امیرمهدی قربانپور، محمدصدرا کبریتچی
هوا فضاموشک آبی پرتابیدبستان1
نوید صالحین
آقای ابوالفضل ابراهیمی
سامان جعفری، مهراد دهقان
هوا فضاموشک آبی پرتابیدبستان2
فرهنگ سعادت
آقای ارزیده
مانی نویدی، صدرا مقیمی، سام شریفی
هوا فضاموشک آبی پرتابیدبستان3
نوید صالحین
آقای ابوالفضل ابراهیمی
سپهر امیرکبیری، امیر حسین مومن
هوا فضاموشک آبی پرتابیدوره اول متوسطه1
مجتمع حنان مدرسه دوستی و گفتگو
خانم نفس صابری
محمد پاشا طالبی، حسین رشنویی، پارسا استوار، امیر سالار آخوندی، کاوه ذاکر
هوا فضاموشک آبی پرتابیدوره اول متوسطهفرزانگان 2
خانم فاطمه مغنیان
شهرزاد چینیان، سارا امیر افخمی
هوا فضاموشک آبی پرتابیدوره اول متوسطه2
تیزهوشان شهید بهشتی
آقای مهدی نوعی باهوش
امیرعلی فخاری، امبرسجاد عزت نیا، سید مهدی امیرموسوی، عرفان انزلی اردستانی
هوا فضاموشک آبی چترداردوره اول متوسطه1
فرزانگان 5
خانم لیلا صلح جو
نگین نصیری، شیرین ابراهیم، پارمیدا زارعی، دیانا آقامحمدلو
هوا فضاموشک آبی چترداردوره اول متوسطه2
فرزانگان 2
خانم فاطمه مغنیان
زهرا موحد، نادیا یوسفی، فاطمه حجتی، فاطمه کریمی
هوا فضاموشک آبی چترداردوره اول متوسطه3
فرزانگان 5
آقای علیرضا سیدرضایی
ریحانه امیری، نگین عقبایی، مبینا ظریفی
هوا فضاموشک آبی چترداردوره دوم متوسطه1
بهپویان علامه طباطبایی
خانم فاطمه رئیس السادات
عسل نسرین پور، زهرا بهروز عابدینی، سارا فروغی
هوا فضاموشک آبی چترداردوره دوم متوسطه2
هفده شهریور
آقای حسین اسدی
علی رضا گندمی، محمد صادق جوشنی، نیما بیرامی، سید پویا بهشتی
هوا فضاموشک آبی چترداردوره دوم متوسطه3
بهپویان علامه طباطبایی
خانم فاطمه رئیس السادات
نیلوفر گنجوی نیا، فاطمه عصار کاشانی، یاس عینی، پارمیس اصلانی
هوا فضاموشک کاغذیدبستان1
رساآقای دکتر یوسف ناصرزاده
آناهیتا رنجبر، رکسانا گلستان
هوا فضاموشک کاغذیدبستان2
رساآقای دکتر یوسف ناصرزاده
مدیسا بختیاری، آنوشا شاهجوقی
هوا فضاموشک کاغذیدبستان3
رساآقای دکتر یوسف ناصرزاده
محدثه پرموزه، الیکا نصری
هوا فضاهاورکرافتدوره اول متوسطه1
سلام صدر

خانم بهشاد حکمت
پدرام رجب زاده، امیر علی لورایی، آریا جهانیان، مهدی بازوند
هوا فضاهاورکرافتدوره اول متوسطه2
سلام صدر
خانم بهشاد حکمت
مانی تبریزیان، نریمان وطن خواه، بهراد دادگر منش، پارسا معمارزاده
هوا فضاهاورکرافتدوره اول متوسطه3
فرزانگان 2
خانم کیمیا سامانی
آیلین بهرامی، نرگس رنجبران، مبینا اسکندری
هوا فضاهاورکرافتدوره دوم متوسطه1
سلام دیباجی
آقای حسام مشایخی
کسری ناصری، امیر پارسا کاظمی، مازیار ابوالحسن تاش، امیر سام فیاضی، محمد رضا میرزایی
هوا فضاهاورکرافتدوره دوم متوسطه2
سلام تجریش
آقای مجتبی جاودانی
علی صلاح جو، فربد سنجانی، علی فخری
هوا فضاهاورکرافتدوره دوم متوسطه3
فرزانگان 3
خانم نرگس سلمانی
ستاره خیراندیش، کیمیا سلیمی دانا
هوا فضاهاورکرافتدوره دوم متوسطه4
سلام دیباجی
آقای حسام مشایخی
امیرحسین علیزاده، عرشیا میر اولیایی، امیرعلی نهاوندی، آرتین کامل
مکاسیستمدبستان1فرهنگ سعادتآقای ارزیده محمد حسین صرفی، ارشیا خانکی، سهیل سمایی، برسام طالبی، علیرضا گلابی
مکاسیستمدبستان2نوید صالحینخانم مریم رمزیپارسا مجیدی میلانی، طاها اهوزی، محمد کیفری علمداری، سید شایان شیرازی مفرد، آرین غفاری حقی
مکاسیستمدبستان3نوید صالحینخانم مریم رمزیمحمدحسین حاجیان، بردیا صابری قوچانی، کسری کنی، سیاوش سپه تاش، میثم حیدری فروزان
مکاسیستمدوره اول متوسطه1مجتمع خدیجه کبری(س)خانم فاطمه یزدینرگس سماواتی، فاطمه رحمتیان
مکاسیستمدوره اول متوسطه2فرزانگان 5خانم مریم رمزیعسل سام نژاد، زهرا علوى، آسمان مشهدیان
مکاسیستمدوره اول متوسطه3امیرکبیر کلشترآقایان عبداله مسافر_ عابدین ولی پور_سید نظام عزیزیفریبا کاظم پور، معصومه میرزایی، آتنا جنتی، معصومه حجاری
مکاسیستمدوره دوم متوسطه
1قیاسخانم رقیه پوشگانمایده اکبری مهربانی، حنانه مهدوی خسروشاهی، حنانه بیک زند، مهرسا شریفی، ریحانه فلاحی ممان
مکاسیستمدوره دوم متوسطه2فرزانگان 7خانم مریم رمزیسارینا کتانی، اسرا سیدنور، آریاناز خراسانی، کیمیا لیلازمهرآبادی
مکاسیستمدوره دوم متوسطه3فرزانگان 7خانم مریم رمزیسارا ساری، آیناز قلی پور، هستی طوسی نژاد، هانیه شفیعی، فرناز اسحق بیک
کاپ فیزیک ایرانانگلیسی
1
فرزانگان 3آقای حسینمردیآیدا رسولی، مائده سعیدی، محدثه خلیلیان، بنفشه قلی نژاد، صبا برغمان
کاپ فیزیک ایرانانگلیسی2
فرزانگان 3آقای حسینمردیمائده لعابی چیان، گلشید هادی زاده، فروزان جلالی، سنا مندوزئی
کاپ فیزیک ایرانانگلیسی3
فرزانگان 2 دوره اولآقای قربانییکتا اسمعیل کاشی، تسنیم نیک آیین، مهشاد مرادی، روژان کریمی، پرنیان یحیی پور
کاپ فیزیک ایرانفارسی1
فرزانگان یک (دوره دوم)خانم ابراهیمی/ملکیدرسا قاصد، سارینا خلیلی، نیوشا سید نژاد، رها آزون، زهرا نوروزیان
کاپ فیزیک ایرانفارسی2
مهر هشتمآقای محمد علی کربلاییسید پارسا اوجی، مرتضی یزدی، امین با هنر، علیرضا میرزا محمد
کاپ فیزیک ایرانفارسی3
فرزانگان حضرت زینب (س)خانم مریم زواره ئیریحانه قربانی، زهرا اسکندری، سوگل علی جانی، نفیسه عبداللهی، فاطمه عابدی

دبیرخانه جشنواره
آدرس دبیرخانه: تهران - بلوار کشاورز - خیابان نادری - جنب حجت دوست - پلاک 12 - طبقه اول - مرکز یادگیری
تلفن: 81202311، 81202428
پست الکترونیکی: project@tebyan.com

بخش پژوهش های دانش آموزی سایت تبیان
تنظیم: زینب شاه مرادی