تبیان، دستیار زندگی

مسابقه هفت خان

مسابقه الکترونیکی علمی - فرهنگی و تفریحی دانش آموزی در فضای مجازی توسط سازمان دانش آموزی کشور با مشارکت مجموعه دانش بنیان کوئیز او کینگ و تحت حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می گردد.
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
زینب شاه مرادی - مرکز یادگیری تبیان
مسابقه هفت خان
دانش آموزان عزیز دوره متوسطه اول و دوم از امروز می توانید با مراجعه به آدرس http://7.dat.ir/ ثبت نام کرده و در مسابقه بزرگ دانش آموزی همراه با جوایز ارزنده به نفرات برتر شرکت کنید.
اعضای سازمان دانش آموزی می توانند با استفاده از نام کاربری: کد ملی، رمز عبور: شماره تلفن همراه ثبت شده در سازمان دانش آموزی به مسابقه ورود کنند.
سایر دانش آموزان نیز می توانند پس از ورود به سایت از لینک ثبت نام موجود در سایت ثبت نام خود را انجام داده و به این دوره از مسابقات وارد شوند.

مراحل مسابقه:
- بخش مقدماتی مسابقات به صورت لیگ‌های گروهی و در چند مرحله برگزار می‌شود.
- در هر مرحله شرکت کننده‌ ها در چند گروه تقسیم می‌ شوند و از هر گروه تعداد مشخصی به مرحله‌ بعدی صعود می‌کنن.
- در هر لیگ شرکت کنندگان به 16 سوال چهارگزینه‌ای در 8 موضوع ریاضی و هوش، جغرافیا، تاریخ، علم و دانش، اطلاعات عمومی، زبان انگلیسی، انقلاب و آموزش سازمانی، جواب می‌ دهند و زمان پاسخ‌ گویی به این سوالات هم ثبت می‌ شود.
- هر مرحله شامل 5 نوبت لیگ است، که در پایان هر مرحله مجموع تعداد جواب‌های درست و نیز مجموع زمان پاسخگویی برای هر شرکت کننده محاسبه می‌ شود و با توجه به این دو رتبه بندی انجام می‌شه. (در صورتی که دو شرکت کننده امتیاز مساوی داشته باشن، کسی که زمان کمتری داشته باشه رتبه‌ بهتری داره)
- در مرحله‌ آخر مقدماتی 16 نفر از دانش آموزان برتر دختر و 16 نفر از دانش آموزان برتر پسر به فینال صعود می‌کنن.
- فینال مسابقات به صورت حضوری برگزار می‌ شود و نفرات صعودکننده، تک به تک با هم رقابت می‌کنن تا نفرات برتر مسابقه مشخص شوند.
مسابقه هفت خان
مهلت ثبت نام: ۲۵ تا ۳۱ فروردین ماه ۹۷
شروع مسابقه: ۲ اردیبهشت ماه ۹۷
در صورت بروز هرگونه مشکل به پشتیبانی مسابقه با آدرس haftkhaan_support@ در تلگرام پیام بدید.