سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

تقدیری ها در بخش سمینارهای سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

در این مطلب گروه های تقدیری در بخش سمینارها در سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان معرفی شده اند ...
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
تقدیری ها در بخش سمینارهای سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان
با یاری خدای متعال سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان با حضور بیش از 7500 دانش آموز از 20 استان کشور برگزار شد.
بیش از 1750 گروه دانش آموزی از حدود 400 مرکز آموزشی کشور به مرحله نهایی جشنواره راه پیدا کردند که 650 گروه از آن ها دستاوردهای خود را در قالب سمینار های علمی در دانشکده های اقتصاد و دانشکده هنر و معماری دانشگاه شهید بهشتی تهران طی دو روز 23 و 24 فروردین ماه سال 1397 ارائه نمودند.
پس از داوری و بررسی پروژه های ارایه شده در نهایت 110 گروه از آن ها به عنوان تقدیری های بخش سمینارهای علمی انتخاب شدند.
به گروه های تقدیری، لوح تقدیری به رسم یادبود از طرف موسسه تبیان تقدیم خواهد شد. که متمنی است جهت دریافت آن از روز شنبه مورخ 97/02/01 تا روز چهارشنبه مورخ 97/02/05 از ساعت 9 الی 12 با دبیرخانه هماهنگی فرمایید.

در بخش سمینارهای علمی به تفکیک مقطع، نام مدرسه، نام موضوع، نام دبیر راهنما و دانش آموزان به شرح زیر می باشد:

گرایششاخهمقطعنام مرکز آموزشینام دبیر راهنمااسامی دانش آموزان
علوم اجتماعی و انسانی
دبستان
واله دخترانه
خانم ظلی
ستاره امینی، ساینا نیکبخت
علوم اجتماعی و انسانی
دبستانواله دخترانه
خانم فتاحی
آوینا پورپونه، دینا آقامحمدی، مانلی آقاجان محب
علوم تجربی
دبستان
مجتمع حضرت معصومه (س)
خانم فرناز ساحری
باران ایلخانی زاده، آریانا شیورانی، گندم راجانی، آنالی ابراهیمی
علوم تجربی
دبستانمجتمع شهید مهدوی
خانم زهرا احمدی کردیق
کیان بیشه سری، هیراد باباجمالی
فنی و مهندسی
دبستان
 پژوهشسرای اندیشه پویا منطقه 10- تهران
خانم سیده مهرنواز قاسمی نژاد
کیانا داها
علوم کامپیوتر

دبستانگل نرگس
خانم طاهره امراللهی
دریتا شریفی نسب، آتوسا عمادی
زیست فناوری
دبستان پژوهش سرای رشد منطقه 18- تهران
خانم آیلار حبیب زاده
آیدا قنبری، آیلیین شقاقی، فرزانه محمدی، رژین مقدم، محدثه باقری
زیست فناوری
دبستانمهر آیین - راهبرد دانش
خانم الهام گارسچی
سجاد زارع، پرهام پروین، سروش جلال دوست
علوم تجربی
دبستانمجتمع شهید مهدوی
خانم مریم حیدری
درنیکا دادور، آنیسا فضل زرندی، دریا کشاورز، مانلی رضازاده
علوم تجربی
دبستاندانشوران
خانم مرضیه سنجری پور بنستانی
آیسا بیرمی نیا، یگانه میرزایی
علوم تجربی

دبستاندانشورانخانم مرضیه سنجری پور بنستانیفاطمه حسینی، سارا محمدی نژاد
علوم تجربی
دبستانمجتمع حضرت معصومه (س)
خانم آزاده عسگری
آرینا بهشتی، پارمیس غنوی، ملینا میرآقازاده، زینب شجاعی، ارنیکا موسوی
علوم تجربی
دبستان پژوهشسرای آفرینش منطقه 4- تهران
خانم مهری نصیری
علی ایروانی، طاها نصیری، رادمان حیدری
علوم تجربی
دبستان پژوهشسرای جوان منطقه 5- تهران
خانم سودابه روزبهانی
ساجده ملک لی، فاطمه جعفرآبادی
ادبیات
انشا نویسی و داستان کوتاه
دوره اول متوسطه
مجتمع ابوعلی سینا
خانم فرزانه سالمی
ترانه شاهزاده، ستایش رضاییان
ادبیات
انشا نویسی و داستان کوتاه
دوره اول متوسطه
شهید همت
خانم مریم عسگری
غزل تیرونه، مرضیه زمانی نظامی، نرگس شیدایی، کیمیا بلوری بناب، فایزه زمندی
ادبیات
انشا نویسی و داستان کوتاه
دوره اول متوسطه
فرزانگان6
خانم مینا باقرزاده
زهره غلام نژاد، حدیث پیرامون، پرنیان عابدی، نیکا عقبایی، یلدا امیری
ادبیات
شعر و نثر ادبی
دوره دوم متوسطه
فرزانگان 3 تهران
خانم مینا باقرزاده چهره
راشین گودرزی، پارمیدا رضوانی
ادبیات
شعر و نثر ادبی
دوره اول متوسطه
فرزانگان 8
خانم سمیرا عکاشه
مبینا معتمدی، نگار حیدری
ادبیات
شعر و نثر ادبی
دوره اول متوسطه
فرزانگان 6
خانم مینا باقرزاده
حدیث پیرامون، غزل علیپور
زیست فناوری
دوره اول متوسطه
روشنگران
خانم لیلا مجد
کیمیا اخوان، درسا کیانی آسیا بر
زیست فناوری
دوره اول متوسطه
پژوهشسرای شهید علیمحمدی ساری2
خانم کتایون صداقتی زاده
الهام میرابوطالبی، راحیل فلاح، یاسمن لاری
زیست فناوری
دوره اول متوسطه
سعدی
خانم هاجر ناصحی
حسنی جاور، پانیذ زیرکچی
زیست فناوری
دوره اول متوسطه
سیمای نور
خانم نرگس احمد آقایی
مبینا مهدی زاده، ثنا معصومان، سمانه ارژنگی، یگانه ارژنگی
علوم اجتماعی و انسانی
جامعه شناسی
دوره اول متوسطه
آیین روشن نور
خانم فاطمه کاظم خلج
سارا اسدی، ملیکا غریب
علوم اجتماعی و انسانی
جامعه شناسی
دوره اول متوسطه
شهید همت
خانم آذر صراجی زاده
پانیذ صادقلو، نرگس آشفته، مینا قاسمی تود
علوم اجتماعی و انسانی
جامعه شناسی
دوره اول متوسطه
فرزانگان 2
خانم دریا فلسفی
فاطمه تبرایی، هلیا ابراهیمی
علوم اجتماعی و انسانی
جامعه شناسی
دوره اول متوسطه
مرکز پرورش استعدادهای درخشان دارالفنون شهریار
آقای تورج منتظری شاه توری
مهرشاد دهقانی نصر آبادی، سینا مرادی نسب، هومان مشیری امین
علوم اجتماعی و انسانی
روان شناسی
دوره اول متوسطهاسوه دخترانه
خانم لیلا حشمتی فر
زینب مکتوبیان، کیانا بابایی
علوم اجتماعی و انسانی
روان شناسی
دوره اول متوسطهفرزانگان 8
خانم زینب حداد
مهرناز مسیبی، نرگس باقری
علوم دینی و معارف اسلامی

دوره اول متوسطه
منطقه 3 - پژوهشسرای امیرکبیر
خانم لیلا ورامینی
زینب رضایی، فاطمه سادات حسینی، فاطمه ظهوری، زهرا نصر اصفهانی
علوم دینی و معارف اسلامی

دوره اول متوسطه
اسوه دخترانه
خانم لیلا حشمتی فر
رامیلا مهراد، یاسمن اسماعیلی
علوم زیستی
تغذیه و سلامت
دوره اول متوسطه
مهر آیین
خانم آزیتا کتابچی
نگار قوجانی، پارمیدا فروتن، نازنین محمودی
علوم زیستیتغذیه و سلامتدوره اول متوسطه
سیمای نور
خانم نرگس احمد آقایی
پرستو طبیب زاده، عسل فتاحی پور، کیمیا میرپور، پانته آ آقایی
علوم زیستیتغذیه و سلامتدوره اول متوسطه
مجتمع صبا
خانم فاطمه شیرین آبادی
رز سادات امامی میبدی، اطلس شه بخش، نرگس فیاضی
علوم زیستی
جانور شناسی
دوره اول متوسطه
فرزانگان 2 تهران
خانم فاطمه کریمی
باران طلایی، یلدا حسین نیا، تینا همتی، سیده فاطمه قیمی، هلنا حلالخور
علوم زیستی
جانور شناسی
دوره اول متوسطه
شهید همت
خانم نعیمه شهرابی
نرگس حاتمی، سپیده کاظمی، سحر کاظمی
علوم زیستی
داروسازی
دوره اول متوسطه
مجتمع طلوع
خانم ثمین علیزاده برهانی
زهرا سلامی، مهگل آقایی ملک آبادی، مهدیه سادات موسوی
علوم زیستی
داروسازی
دوره اول متوسطه
سیمای نور
خانم نرگس احمد آقایی
کتایون کلانتری، عسل شکارلو، روژینا نظری، مینو فدایی، الهه طروقی
علوم زیستی
گیاه شناسی
دوره اول متوسطه
شهید طهماسبی
خانم زهره نصیحت کن
پریا قاسمی، مائده احمدی، مهتاب راضی فر
علوم زیستی
گیاه شناسی
دوره اول متوسطه
شهید همت
خانم نعیمه شهرابی
تینا افخمی، عسل صادقی
علوم زیستی
محیط زیست
دوره اول متوسطه
سیمای نور
خانم نرگس احمد آقاییسارا بابازاده، زهرا موسوی، پردیس خراسانی
علوم زیستی
محیط زیست
دوره اول متوسطهعلامه حلی 9
آقای حمزه جعفری
محمد مهدی بایرامی، امیر رضا مهرآرا، علیرضا علیجانی
علوم زیستی
محیط زیست
دوره اول متوسطهمتانت
خانم فاطمه تیمورپور
فاطمه خیری نیا، ملیکا مرددل
علوم زیستیمحیط زیست
دوره اول متوسطهفرزانگان 2 تهران
خانم شرمینه معینی
پرنیان خاقانی، زیبا ابراهیم نژاد
علوم زیستی
میکروبیولوژی
دوره اول متوسطه
روشنگران
مهندس تقدیری
روژینا نظری مقدم، آوا اطیابی
علوم زیستی
میکروبیولوژی
دوره اول متوسطهفرزانگان 6
خانم لیلا بدیعی فر
زهرا سلیمانی، شیدا شکوهی زاده
علوم زیستی
میکروبیولوژی
دوره اول متوسطهمجتمع ابوعلی سینا
خانم فائزه متوکل
مرجان خلیل نژاد، هلیا منصوری، آرزو ملکی، اسما مقیمی، آتنا شمس
علوم زیستی
میکروبیولوژی
دوره اول متوسطهپژوهشسرای شهید علیمحمدی ساری2
خانم درجانی
مهدیس قاسمی، نیاز علیزاده
علوم شیمی
دوره اول متوسطه
مجتمع حضرت معصومه (س)
خانم آزاده عسگری
اطلس ماهر، آیلین اصغری، دریا حمزه، دایانا خدایی، نیایش کیانی
علوم شیمی
دوره اول متوسطه
سیمای نور
خانم نرگس احمد آقایی
نگار افتخاری، یاسمین الهی، عسل عباسی، هلیا خلج، پارمیدا پور اسلامی
علوم فیزیکی
دوره اول متوسطه
مجتمع شهید مهدوی
خانم مونا دارایی فر
غزل زارع استریجی، مهرآسا خیری زاد
علوم فیزیکی
دوره اول متوسطه
مهر آیین
خانم آزیتا کتابچی
لعیا کاظمی، موگه محمد جماعت
علوم فیزیکی
دوره اول متوسطه
اسلام پسرانه
آقای مجید بیدل
آرمین عطارد، باربد زاهدی
علوم کامپیوتر
دوره اول متوسطه
فرزانگان 6
خانم راضیه جبلی
هلیا شجاعی، فاطمه قهاری
فنی و مهندسی
دوره اول متوسطه
میرداماد
خانم مریم حلوایی
کوثر رضایی منش، مهدیه عطایی
فنی و مهندسی
دوره اول متوسطه
میرداماد
خانم مریم حلوایی
نرجس اسلامی میل آغاردان، فاطمه بفر
فنی و مهندسی
دوره اول متوسطه
پژوهشسرای علامه حلی البرز
خانم آمنه آخرت دوست
مریم فتحی پور، فاطمه محمدبیگی، زهرا آمین یکنمی، ویدا داودی، ستایش گلستان جو
نانو
دوره اول متوسطه
روشنگران
آقای امیر اسد زاده
آیلا نریمانی، روژان جعفری، صبا کلانتری
نانو
دوره اول متوسطه
مجتمع صبا
خانم فاطمه شیرین آبادی
مریم السادات شجاع الدین، درسا علی عسگری، تینا باقری
نانو
دوره اول متوسطه
منطقه 2 تهران- پژوهشسرای پروفسور مریم میرزاخانی
خانم سوده شیری
هلیا فلاح یاری، زینب ضیائی
نانو
دوره اول متوسطه
فرزانگان 6
خانم مهناز خلعت آباد
هانیه نعمتی، ایراندخت وکیلی، رزیتا قام مقامی
نجوم
دوره اول متوسطه
مجتمع صبا
خانم فریده طباطبایی
الینا محرابی، هلیا محرابی، دنا امیری
نجوم
دوره دوم متوسطه
مرکز پرورش استعدادهای درخشان دارالفنون شهریار
آقای تورج منتظری شاه توری
بنیامین شیعی، فرزاد شیرازی
هنر و معماری
معماری
دوره اول متوسطه
فرزانگان 8
خانم شمیم سبزواری
صبا چراغ آبادی، یاس علیخانی، باران شاکری
هنر و معماری
معماری
دوره اول متوسطه
مجتمع ابوعلی سینا
خانم مهتاب باقری ها
ماهان سیف الهی، ترنم یحیایی، فاطمه انارکی، دلارا دانشور، عسل بانو برآسود
هنر و معماری
معماری
دوره اول متوسطه
منطقه 11 - پژوهشسرای پویا
خانم فاطمه اخباریه
هستی باباییان، هیوا بشکوفه، آتنا محمدی، درسا توحیدی
هنر و معماری
هنر
دوره اول متوسطه
فرزانگان 4 تهران
خانم سپیده ربیع پور
مهرآذین مرزوق، پارمین بهرامعلی، فاطمه رنجبر نوعی
هنر و معماری
هنر
دوره اول متوسطه
مجتمع ضحی
خانم الهام جاوید و آقای کشاورز
سودا سنگانه، درسا خوش خبر
زیست فناوری
دوره دوم متوسطه
فرزانگان 2 ساری
خانم میترا زیاری
مهسا شریف، یاسمین کلانتری
زیست فناوری
دوره دوم متوسطه
فرزانگان 8
خانم سیده سمیرا سیدی
فهیمه نیکویی مقدم، زهرا عجمی زاده، نرگس جبلی
زیست فناوری
دوره دوم متوسطه
پژوهشسرای معلم ناحیه یک کرج
آقای البرز منتظمی
ساینا عظیمیان، پانته آ علامی
زیست فناوری
دوره دوم متوسطه
سیمای نور
خانم نرگس احمد آقایی
آتنا شفیع بیک، تینا اردلان، سارینا محمد حسین پور
علوم اجتماعی و انسانی
جامعه شناسی
دوره دوم متوسطه
علامه حلی 11
آقای محمد قاسمی
مهدی درویشی، محمد رسول ملاابراهیمی، علی حسین زرگری
علوم اجتماعی و انسانی
جامعه شناسی
دوره دوم متوسطه
مرکز پرورش استعدادهای درخشان دارالفنون شهریار
آقای تورج منتظری شاه توری
ایمان اسماعیل زاده، علی چراغعلی
علوم اجتماعی و انسانی
روان شناسی
دوره دوم متوسطه
علوم نو
خانم مینا علیزاده
ریحانه بختیاری، محدثه صفا کیش
علوم اجتماعی و انسانی
روان شناسی
دوره دوم متوسطه
فرزانگان 7
خانم ساره قربانی
غزل میرسیاح، مایده مهدی زاده، مریم مصلحی
علوم دینی و معارف اسلامی
علوم دینی و معارف اسلامی
دوره دوم متوسطه
پژوهشسرای شهید احمدی روشن
آقای محمد حسین قنبری گل
معصومه کاظمی هادی پور، زهرا خرقانی
علوم دینی و معارف اسلامی
علوم دینی و معارف اسلامی
دوره دوم متوسطه
منطقه 2 تهران- پژوهشسرای پروفسور مریم میرزاخانی
خانم زینب شیردل
مهدیه ایزدی، فاطمه مقدم
علوم زیستی
پزشکی و بدن انسان
دوره دوم متوسطه
فرزانگان 1 تهران
خانم معصومه هاشمی
عسل ندری، هلیا محسنی
علوم زیستی
پزشکی و بدن انسان
دوره دوم متوسطه
سلام تجریش
آقای مجتبی جاودانی
فربد فتحی
علوم زیستی
پزشکی و بدن انسان
دوره دوم متوسطه
قیاس
آقای سعاد غابشی
کیمیا حسن پوری باعصمت، آسمان حسن زاده
علوم زیستی
پزشکی و بدن انسان
دوره دوم متوسطه
منطقه 6 - پژوهشسرای دکتر سعید کاظمی آشتیانی
خانم فاطمه سلیمی و آقای علی متین نژاد
هلیا فرخ نیا، مینا نصرت زاد
علوم زیستی
تغذیه و سلامت
دوره دوم متوسطه
منطقه 13 - پژوهشسرای دکتر حسابی
خانم میترا شقاقی
فاطمه کوچکی
علوم زیستی
تغذیه و سلامت
دوره دوم متوسطه
مدبران
خانم نرگس احمد آقایی
هستی عبادی، زینب عاشوری، نسا حسنی، آیناز مختاری اقدم
علوم زیستی
جانور شناسی
دوره دوم متوسطه
سلام تجریش
آقای مجتبی جاودانی
فراز معیر
علوم زیستی
گیاه شناسی
دوره دوم متوسطه
مدبران
خانم سارینا آزرگون
زهرا سنگیان، اسما حسنی، لینا اقبالی
علوم زیستی
داروسازی
دوره دوم متوسطه
پژوهشسرای دکتراذکایی ناحیه یک
خانم اعظم بطحایی
فاطمه جمشیدی، هانا زارعی، هیوا زارعی، آیدا عبد اله پور، حنانه وزینی بصیر
علوم زیستی
داروسازی
دوره دوم متوسطه
فرزانگان 1 تهران
خانم سمیه ایمان پرست
آیسان شمسی، پارمیدا عرب صیفی
علوم زیستی
محیط زیست
دوره دوم متوسطه
پژوهشسرای معلم ناحیه یک کرج
خانم ها فرشته ایمانی فر- مرضیه آزاد فلاح
پرنیان صادقی، مطهره شجاعی
علوم زیستی
محیط زیست
دوره دوم متوسطه
فرزانگان 1 تهران
خانم فاطمه سلیمی
نگین علیدوست ذوقی، یاسمین کربلایی کامران
علوم زیستی
میکروبیولوژی
دوره اول متوسطه
فرزانگان 2 تهران
خانم شرمینه معینی
روژان رحیمیان، آریانا وثوق احمدی، مریم رهبریان
علوم زیستی
میکروبیولوژی
دوره دوم متوسطه
منطقه 13 - پژوهشسرای دکتر حسابی
خانم میترا شقاقی
سروناز قنبری، هدی اشکوری
علوم شیمی
دوره دوم متوسطه
فرزانگان 7
آقای حامد دائمی
یاسمن ابراهیمی، فاطمه منصوریان، نازگل نادری
علوم شیمی
دوره دوم متوسطه
فرزانگان 3 تهران
خانم مریم حلوایی
پانید یعقوبیان، نگار نیک فرجام
علوم شیمی
دوره دوم متوسطه
سیمای نور
خانم نرگس احمد آقایی
یسنا جمشیدی، نسترن رضایی، مهدیه مینایی، نسترن فخیمی، نهال حسنی برز آبادی
علوم شیمی
دوره دوم متوسطه
فرزانگان 1 تهران
خانم متینه جلائیان
رومینا ایوبی حاجی آبادی، فاطمه سلطانزاده
علوم فیزیکی
دوره دوم متوسطه
پژوهشسرای دکتراذکایی ناحیه یک
آقای محسن گودرزی
سوگل گودرزی، زهرا فامیل فیروزیان
علوم فیزیکی
دوره دوم متوسطه
مدبران
خانم پریسا شالی
شیدا مغاره ای، مهتا اسماعیلی، نونا عالی زاده
علوم کامپیوتر
دوره دوم متوسطه
علامه حلی پاسداران
آقای پیمان اکبری واحمد حسنی
سید محمدحسن اطیابی، ابوالفضل اسدی
علوم کامپیوتر
دوره دوم متوسطه
فرزانگان 3 تهران
خانم راضیه جبلی
زهرا اقبالی قهیازی، آیسان محمدی زند
فنی و مهندسی
دوره دوم متوسطه
پژوهشسرای معلم ناحیه یک کرج
آقای علی ملکی
خاطره قجریان
فنی و مهندسی
دوره دوم متوسطه
نمونه دولتی ابرار
خانم منیره وشیرنیا
شکیبا شهریاری، نیکو صیاد اسدی
نانو
دوره دوم متوسطه
فرزانگان 1 تهران
خانم سمیه خان محمدی
پرنیان همتی، نسترن بیکی
نانو
دوره دوم متوسطه
فرزانگان 3 تهران
خانم مریم حلوایی
شقایق رستمی، ریحانه جلال آذر
نانو
دوره دوم متوسطه
فرزانگان 2 ساری
خانم میترازیاری
فاطمه فدایی، فائزه ابراهیمی
نانو
دوره دوم متوسطه
منطقه 10 - پژوهشسرای اندیشه پویا
آقای احمد نصرالهی
شادی مرکبی، فاطمه گل چین
هنر و معماری
دوره دوم متوسطه
شهید دکتر صادقی
کاشفی
نرگس بشیری، غزاله وطن خواه، الناز خورسندی، زهرا لقمان تبریزی
هنر و معماری
دوره دوم متوسطه
مجتمع ضحی
خانم الهام جاویدو آقای کشاورز
دینا ذکایی، هانیه امیری وحید
هنر و معماری
دوره دوم متوسطه
فرزانگان 3 تهران
خانم ملیکا برکئی
کیمیا پناهی، روژان نیک فطرت


دبیرخانه جشنواره
آدرس دبیرخانه: تهران - بلوار کشاورز - خیابان نادری - جنب حجت دوست - پلاک 12 - طبقه اول - مرکز یادگیری
تلفن: 81202311، 81202428
پست الکترونیکی: project@tebyan.com

بخش پژوهش های دانش آموزی سایت تبیان
تنظیم: فهیمه امرالله