سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

تقدیری ها در بخش غرفه های سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

در این مطلب گروه های تقدیری در بخش غرفه ها در سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان معرفی شده اند ...
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
تقدیری ها در بخش غرفه های دوازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

با یاری خدای متعال سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان با حضور بیش از 7500 دانش آموز از 20 استان کشور برگزار شد.
بیش از 1750 گروه دانش آموزی از حدود 400 مرکز آموزشی کشور به مرحله نهایی جشنواره راه پیدا کردند که 270 گروه از آن ها دستاوردهای خود را در قالب غرفه های نمایشگاهی در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران طی دو روز 23 و 24 فروردین ماه سال 1397 ارائه نمودند.

به گروه های تقدیری، لوح تقدیری به رسم یادبود از طرف موسسه تبیان تقدیم خواهد شد. که متمنی است جهت دریافت آن از روز شنبه مورخ 97/02/01 تا روز چهارشنبه مورخ 97/02/05 از ساعت 9 الی 12 با دبیرخانه هماهنگی فرمایید.

پس از داوری و بررسی پروژه های ارایه شده در نهایت 63 گروه از آن ها به عنوان تقدیری های بخش غرفه های علمی انتخاب شدند. گروه های تقدیری به تفکیک مقطع، نام مدرسه، نام موضوع، نام دبیر راهنما و دانش آموزان به شرح زیر می باشد:

گرایش
شاخه
مقطع
نام مدرسه
نام استاد
دانش آموزان
زیست فناوری
دبستان
مهر آیین - راهبرد دانشآزاده کریمیآرمین موید جعفری،
پارسا لیوانی،
مهراد موسوی فاطمی
زیست فناوری
دبستانمنطقه 10- پژوهشسرای اندیشه پویامینا انصاریهانیا فیض
زیست فناوری
دبستاننورعلوی
خدیجه عباس زاده
محمدحسن بیطرفان، محمدمهدی بختیاری، ایلیا پالیزی
علوم تجربی
دبستانسرواندیشان آفتابسوزان صباغ نوینپارمیس جهان بخش،پارسا عقیله، باران ظریفی، لبینا علی مددی،مهرسام خدامی
علوم تجربی
دبستان
مجتمع پژوهشگرانپریسا خراسانیشایلین بهادری دود ران،سما سادات طبا طبایی پور،فاطمه رضایی صدر آبادی،مانلی اخوان توکلی، آریانا توکل مقدم
علوم تجربی
دبستانمجتمع ضحیلعیا پورنعمانیاسمن خاوری، نوا ناصحی، آوین احدی

علوم تجربی

دبستانمجتمع شهید مهدوی کرمانیاسین حیات ابدیمحمد مهدی میرزایی، علی جمالی، بردیا آریافر
علوم تجربی

دبستانواله پسرانهشادی جلالیمحمد متین والی نژاد، امیر ارسلان منصوری، آرمین باقری مرنی
علوم تجربی

دبستاننورعلویخدیجه عباس زاده و مهتا مهرنژادامیرعلی چگانی، سیدمحمدپارسا موسوی، رادمان سائر

علوم تجربی

دبستانواله دخترانهفرزانه خداییساینا اطاعتی، دینا اله یاری، آرتینا گردانه، کیانا مسیبی
علوم تجربیدبستانمنطقه 14 - پژوهشسرای خوارزمیسعید جندقینگار سادات فاضلی، سپیده زربینی سیدانی، ترنم احمدی، مهسا سادات حسینی جوینی، محیا محمد جعفری
علوم تجربیدبستانکمیلزهره بیاتمحمدرضا کولیوند، آراد عالمی، مهرشاد فتحعلی زاده آهنگر، ابولفضل فدایی، محمد حسین قره یازی
فنی و مهندسیدبستانمجتمع شهید مهدوییاسین حیات ابدییاشار امیری زاده، آتمین صعصعی
فنی و مهندسیدبستانواله دخترانهخانم آسههانا گل محمدی، تانیا ادیبان، هدی عابدانی
فنی و مهندسیدبستانواله پسرانهحاجی محمدیعلی صاحب الزمانی، عرفان مظفری
فنی و مهندسیدبستاننورعلویخدیجه عباس زادهحسین بختیاری، محمدنوید اسفندیاری، سید رهام معززی
هنر و معماریدبستانمجتمع راه رشدنیکتا مهاجرینیکا محسنی، تینا داناییان، النا دادخواهی، رومینا کیانمهر، شادناز زابلی
هنر و معماریدبستانستارگان زمینمونا دهقانمحمد متین شفیع نژاد، باربد رهبر
زیست فناوریدوره اول متوسطهمیردامادمریم حلواییفاطمه منصوری، زهرا گلستانی فرد
زیست فناوریدوره اول متوسطهعلامه حلی 9علی تسنیمپارسا محمدی، امیر صادقی، عماد فروزان ستاری، علیرضا حیدری
علوم زیستیپزشکی و بدن انساندوره اول متوسطهمجتمع شهید مهدوی کرمانیاسین حیات ابدیامیر حسینقلی زاده ماهانی، سید محمد هادی هاشمی باجگانی
علوم زیستیپزشکی و بدن انساندوره اول متوسطهمجتمع ندای زهرا(س)حنانه ضیا عربشاهیفاطمه محبوبی، سارا جهانتاب، سونیا جباری، صوفیا کریمی
علوم زیستیتغذیه و سلامتدوره اول متوسطهفرزانگان 4میترا شقاقینگین سلمانی
علوم زیستیتغذیه و سلامتدوره اول متوسطهشهید طهماسبیزهره نصیحت کنعسل صابری، نرگس پرورده، مریم مختاریان، پریناز مصطفوی
علوم زیستیتغذیه و سلامتدوره اول متوسطهندای صالحینبابک شمسامیرحسین انصاری، سیدمحمدحسین امیرموسوی، رادمان نامی
علوم زیستیداروسازیدوره اول متوسطهمجتمع شهید مهدوی کرماندکتر یاسین حیات ابدیاحسان محمدی، محمد حسین وزیری
علوم زیستیداروسازیدوره اول متوسطهمنطقه 13 - پژوهشسرای دکتر حسابیمیترا شقاقینیوشا ارجمندی، مانلی قیصری
علوم زیستیگیاه‌شناسی و جانورشناسیدوره اول متوسطهسیمای نورنرگس احمد آقاییژینا مهری، عسل تقوی، مایده نداف، ایلا عابدی
علوم زیستیگیاه‌شناسی و جانورشناسیدوره اول متوسطهفرزانگان 4الهه نجفیانثنا حقیقی، پارمیس ناصری
علوم زیستیمحیط زیستدوره اول متوسطهصیانتعارفه امینی پورساینا فرقدانی، صبا کریمی، ریحانه صداقت
علوم زیستیمحیط زیستدوره اول متوسطهفرزانگان 6لیلا بدیعی فرپریا حقیقی، دنیا صفری
علوم شیمیدوره اول متوسطهمهر آیینآزیتا کتابچیالناز احمدی، دنیا محمدحسین زاده
علوم شیمیدوره اول متوسطهصهبای صفامنصوره تقی پوریانرقیه برهانی پور، عسل بهرامی، خورشید کریمی، صالحه بهزادپور
علوم فیزیکیدوره اول متوسطهشهید همتنعیمه شهرابیغزل تیرونه، سانیا بختیاری، مایده صادقی
علوم فیزیکیدوره اول متوسطهصیانتزهرا غدیریآنیتا زمانی، دیانا صالحی، صبا سادات مزینانی، پریا عامری
فنی و مهندسیدوره اول متوسطهاسوه پسرانه اصفهانسید یحیی مرادیعلی شمس
فنی و مهندسیدوره اول متوسطهمجتمع شهید مهدوی کرماندکتر یاسین حیات ابدیرضا پیرمرادی، علی شاه حسینی
فنی و مهندسیدوره اول متوسطههماسمانه احمدینیکا یوسفی، سیمین ودادیان، هانیه مهدی زاده
فنی و مهندسیدوره اول متوسطهمرکز پرورش استعدادهای درخشان دارالفنون شهریارتورج منتظری شاه تورینیما رسولی، میرآرش حسینی
فنی و مهندسیدوره اول متوسطهعلامه حلی 9آقای زروندیکوروش فضلی، محمدمهدی قاسمی، سپهر کمالی فرد، حسین نبی، محمدمهدی قادری
فنی و مهندسیدوره اول متوسطهامیرکبیر کلشتر
آقای عبداله مسافر_ عابدین ولی پور_سید نظام عزیزیتینا کریم نژاد، فاطمه میرزایی، شیوا آچاک، مائده پورشهریار
نانودوره اول متوسطهپژوهشسرای بناب آذربایجان شرقیسیده ساناز انتظاریشیرین ستونى، محیا رضوى
نانودوره اول متوسطهعلامه حلی 9احسان آذینامیرحسین جهانی، محمدحسین رضایی، محمدمهدی همایونی راد، سجاد عاقلی
هنر و معماریدوره اول متوسطهفرزانگان 6ملیکا برکئیمبینا رضی، نسترن افشاری
هنر و معماریدوره اول متوسطهگلبانگالهه موذنآیسان واحدی، نوژن فروزان گهر، شیوا اکبری
هنر و معماریدوره اول متوسطهمرکز پرورش استعدادهای درخشان دارالفنون شهریارتورج منتظری شاه توریامیر لیلاز مهرابادی، هومان مشیری امین
زیست فناوریدوره دوم متوسطهطوبیفاطمه مرادیانسحر بابایی، مایده عاصی لاهیجانی
زیست فناوریدوره دوم متوسطهپژوهشسرای شهید علیمحمدی ساری2علی حبیب زادهامیرعرفان گوران، سبحان بابویی
علوم زیستیپزشکی و بدن انساندوره دوم متوسطهفرزانگان 1یاسمن سعادتیدنیز ارادتی، مینا عابدینی
علوم زیستیداروسازیدوره دوم متوسطهسیمای نورنرگس احمد آقاییرژین آب باریکی، ملینا آریاپور، مهسا شکری، سمیرا رحمانی، فریماه کریمی
علوم زیستیگیاه شناسیدوره دوم متوسطهشاهد راه زینبمهناز خلعت آبادی صابره نائیجزینب صفری، شکیبا رهنما پور، مهسا سادات موسوی
علوم زیستیمحیط زیستدوره دوم متوسطهپویندگان ورامینیوسف ناصرزادهحسین صفرزاده، میلاد نفری، علیرضا برهانی، سجاد پهلوان، علیرضا فرح بخشیان
علوم شیمیدوره دوم متوسطهفرزانگان 3مریم حلواییسارا حبیبی، نیوشا جهانیان
علوم شیمیدوره دوم متوسطهدکتر علی ذاکری قزوینرحمن حیدریسیده زهرا حسینی، انسیه چاره ساز، روژین ویسی، فاطمه معصوم خانی
علوم فیزیکیدوره دوم متوسطهپژوهشسرای علامه حلی البرزعلی دهقان کهنمهدی فتحی پور، سید یوسف حسینی، علی جدلی، امین عباسی
علوم فیزیکیدوره دوم متوسطهپژوهشسرای هشترودی اصفهانحسین سلطانیرضا سلطانی، امین دادخواه
فنی و مهندسیدوره دوم متوسطهمجتمع ضحیامیر فربد حسینیمبینا قنبری، آتنا بابایی
فنی و مهندسیدوره دوم متوسطهمجتمع شهید مهدویایراندخت پارسابدنیکی شهرکی، آناهیتا انصاری، نگار یوسف زادی، آیسا چاویده، دایانا ملایری خواه
فنی و مهندسیدوره دوم متوسطهتوحید فارسلیلاکشاورزیحامد بهادری، رقیه کشاورزی، لیلا کشاورزی
فنی و مهندسیدوره دوم متوسطههنرستان انقلاب اسلامی اصفهانسید فرهاد عقیلیمحمد عرفان پورعابدین، حسن اسحق یان
فنی و مهندسیدوره دوم متوسطهمرکز پرورش استعدادهای درخشان دارالفنون شهریارتورج منتظری شاه توریعلیرضا قدیمی، حسین هاشمی
نانودوره دوم متوسطهمنطقه 10 - پژوهشسرای اندیشه پویاساجده واعظ لیواریسوگند بهادری، حانیه جعفرزاده
نانودوره دوم متوسطهنورایمانشادی قزلباشمحیا نیک فر، مبینا محبیان
هنر و معماریدوره دوم متوسطهمجتمع حنان مدرسه دوستی و گفتگومحیا دانشسبا همزه، تینا ضابطی
هنر و معماریدوره دوم متوسطهمجتمع ضحیالهام جاویدآیناز استکی، ملیکا عربیان


دبیرخانه جشنواره
آدرس دبیرخانه: تهران - بلوار کشاورز - خیابان نادری - جنب حجت دوست - پلاک 12 - طبقه اول - مرکز یادگیری
تلفن: 81202311، 81202428
پست الکترونیکی: project@tebyan.com

بخش پژوهش های دانش آموزی سایت تبیان
تنظیم: زینب شاه مرادی