• تعداد بازديد :
  • يکشنبه 1397/01/26 ساعت 11:15
  • تاريخ :

برترین ها در بخش مسابقات سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

در این مطلب گروه های برتر در بخش مسابقات سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان معرفی شده اند ...

برترین ها در بخش مسابقات سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان
با یاری خدای متعال سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان با حضور بیش از 7500 دانش آموز از 20 استان کشور برگزار شد.
بیش از 1750 گروه دانش آموزی از حدود 400 مرکز آموزشی کشور به مرحله نهایی جشنواره راه پیدا کردند که 840 گروه از آن ها دستاوردهای خود را در قالب مسابقات علمی جشنواره پروژه های دانش آموزی تهران طی روز 23 و 24 فروردین ماه سال 1397 ارائه نمودند.
پس از داوری و بررسی پروژه های اراه شده در نهایت 65 گروه از آن ها به عنوان برترین های بخش مسابقات علمی انتخاب شدند. گروه های برتر به تفکیک مقطع، نام مدرسه، نام موضوع، نام دبیر راهنما و دانش آموزان به شرح زیر می باشد:


گرایششاخه
مقطعنام مرکز آموزشینام دبیر راهنمااسامی دانش آموزان
انرژی های تجدیدپذیرآبگرمکن خورشیدیتمامی مقاطعپژوهشسرای نواندیشانخانم معصومه میرنرگس پیریایی، ساره یاراحمدی، فاطمه اعتمادیان، سما موسیوند
انرژی های تجدیدپذیرتوربین های بادیتمامی مقاطعوزراخانم زهرا پژمپارمیس آهویی، مبینا شاهزاده فاضلی، سارینا فراهانی، شقایق رضایی
انرژی های تجدیدپذیرخودروهای خورشیدیتمامی مقاطعسعدیخانم مرجان اسماعيلي نژاد
 فاطمه نوری، بهاره باصفا، روژینا باقری
بازی سازی
ساخت بازی فکری و مهارتیابتدایی
فرهنگ سعادتآقای مهدی روشنامیرسالار قطان، کسری شاکری، ایلیا والی نژاد
بازی سازیساخت بازی فکری و مهارتیمتوسطه
فرزانگان 5آقای سعید محمدی یزدیمینو معظمی جهرمی، مهشاد عمارلو، فاطمه صالحی، مانا انصاری، هیوا کرمی
برنامه نویسی
چالش برنامه نویسیدوره اول متوسطه
شهید طهماسبیخانم فاطمه آقااسماعیلیسنا شکیب
برنامه نویسی
چالش برنامه نویسیدوره دوم متوسطه
دارالفنون شهریارآقای تورج منتظریعلیرضا قدیمی
برنامه نویسی
ماراتون برنامه نویسی تلفن همراهدوره اول متوسطهعلامه پاسدارانآقای محمد مالکیدانیال پناهی نیا، آرمان نیکخواه، بردیا بقا
پیل سوختی میکروبیمتوسطه
ندای سیدالشهداء(ع)خانم بنفشه فلاحپانته آ جمشیدی، ترانه کبیری
رباتیک
آتش نشانابتدایی
پژهشسرای گرمسارآقای وحید استیریطاها امیری، معراج سبوحی
رباتیکتعقیب خطدوره اول متوسطهشهید طهماسبیآقای سعید جندقییاسمن ریحانی، آرزو میرمطهری، مبینا مجنون، فائزه بلوايه
رباتیکتعقیب خطدوره دوم متوسطهعلوم نوآقای حجت اله درودیانآناهید صحرایی، آنوشا حلاج نیا، مها محلاتی
رباتیکجنگجودوره اول متوسطهشهید طهماسبیآقای سعید جندقیکیمیا گوهرخای، زینب دهقان، حنانه قاسمی، تینا امینی پور، تینا مومنی
رباتیکجنگجودوره دوم متوسطهامید ایرانآقای حسین کوثری (آقای پوریا کشاورز مسئول پژوهش)
 نریمان یکتا کاوه سلجوقی پارسا گرجی فرد میثم فیروزکوهی
رباتیکلیگ نمایشگاهیمتوسطهمصباح دانشآقای محسن رحیمیبرهان ترکمان، سپهر طباطبایی، حسام صادقی، سید علی علمایی
رباتیکماشین های کنترلیدوره اول متوسطهعلامه حلی 7آقای حامد هلاکوییمهدی محمدی نسب، نوید اسدالله زاده، فرزین دادبخش، یاسین رهبری، پارسا رضایی
رباتیکهمکارابتدایی
فرهیختگان پردیسانخانم سحر باباییملینا رحیمی، آندیا تراب زاده
سازه
سازه بالسایی تاورکریندوره اول متوسطهفرزانگان 7خانم عطیه باباییفاطمه زهرا بدری، زهرا حاجی سلطانی، کوثر ناصری، سودا میرپور، یگانه احمدی
سازهسازه ماکارونی راندمانیدوره اول متوسطهصدراآقای حامد هلاکوییمهدیس شهر، آنیتا عزیزی، غزل بیگدلی، درسا پورقاسم، ملینا مرتضایی
سازهسازه ماکارونی راندمانیدوره دوم متوسطهپژوهشسرای آفرینش - منطقه 4 تهران
آقای محسن عیوضیمهرانه نامنی، سارا مرادی
سازهسازه ماکارونی ستون فشاری سنگیندوره اول متوسطهگلبانگآقای مرتضی استوارسارینا بامری نیا، ارمغان بیجاری، پرنیان رحیمی فرد
سازهسازه ماکارونی ستون فشاری سنگیندوره دوم متوسطهپژوهشسرای دکتر سعید کاظمی - منطقه 6 تهران
آقای مرتضی استوارمهشاد معدنی، یاسمین تبیانی
سازهسازه ماکارونی هدفمنددوره اول متوسطهگلبانگآقای مرتضی استوارآیلین آزادی، شیدا بطحایی، هلیا تفکری، بهار پورعلی
سازهسازه ماکارونی هدفمنددوره دوم متوسطهگلبانگآقای مرتضی استوارروژان اسکندری، وینا حبیبی، مروارید کنجوری
شیمی
ابرحبابابتدایی
سرواندیشان آفتابخانم طناز گوشه بروجردیآراد صمدی، رادین علایی مقدم
شیمی
ابرحبابدوره دوم متوسطهپژوهشسرای جابرن حیان بروجردآقای علی صارمیمهدیه سجادیان، گلسا محسنی، آیدا شهبازی، غزل نظری
شیمی
ابرحبابدوره اول متوسطهفرزانگان 5
خانم لیلا صلح جوفاطمه غفوری، هلیا تهرانی، فاطمه صدیق
شیمی
حباب مقاومدوره دوم متوسطهپژوهشسرای پروفسور مریم میرزاخانی1 - منطقه 2 تهران
آقای حسین افشارسپهر حسنی، امیدرضا سهرابی، محمدرضا زکریاپور، علیرضا متین فر
شیمی
کمیکار - لیگ امتیازی
ابتدایی
ابن سینا
بانیا هزار جریبی، نگار بیگلری
شیمی
کمیکار - لیگ آزاددوره اول متوسطهمجتمع حنان مدرسه دوستی و گفتگوخانم مریم زرگرانیصبا علیپور، نغمه محمدیاری، حنانه حقگو، سپیده بقایی
شیمی
کمیکار - لیگ آزاددوره دوم متوسطهفرزانگان 8خانم ریحانه اسفندیار نژادهانیه حیدر زاده، سحر آمحمدلاری، فاطمه بساکی، مبینا قربانی
شیمی
کمیکار - لیگ عملکرددوره اول متوسطهسیمای نورخانم نسترن امینی یکتاپرنیان قانع، تانیا یدالهی، آناهیتا بشارتی پور
شیمی
کمیکار - لیگ عملکرددوره دوم متوسطهفرزانگان 1خانم شیرین صفاراولمهتاب حکیم، مهدیس بصیری، زهرا عزیزمحمدی، مهسا شاملو
طراحی و چاپ سه بعدی
ابتدایی
پژوهشسرای پروفسور مریم میرزاخانی1 - منطقه 2 تهرانآقای محمد پاسبان رضوی کسری محمدی محمد متین شکرخدا
طراحی و چاپ سه بعدی
متوسطه
فرزانگان 7خانم ریحانه صانعینیلا فهیم
فتومیکروگراف
خلاقیت میکروسکوپیابتدایی
پژوهشسرای پروفسور مریم میرزاخانی1 - منطقه 2 تهرانخانم انسیه علمافرمحمد متین براتی، امیر محمد راسخی
فتومیکروگراف
سلول های گیاهی یا جانوریدوره اول متوسطهپژوهشسرای خوارزمی - منطقه 14 تهرانآقای سعید جندقیعلی آقاحکیم، محمد پورفرد، امیرحسین شفیعی، مهدی بیاتی
فتومیکروگراف
سلول های گیاهی یا جانوریدوره دوم متوسطهفرزانگان 5خانم نرگس آقاییآیدا جمالی، عسل عابدی، فاطمه مطلبی
فتومیکروگراف
گسترش میکروبی یا سلولیمتوسطهپژوهشسرای دکتراذکایی ناحیه یک همدانخانم الهام باباییریحانه پشتوار، مریم رضایی، مریم آزادبخت
محتواسازی نرم افزاری
محتوا سازی تلفن همراه و کامپیوتر شخصیدوره اول متوسطه
پژوهشسرای محمد تقی بجنوردی
آقای علی نیستانیمهبد عابدی، مهرداد شیروانی، امیر عباس کمالی
محتواسازی نرم افزاریمحتوا سازی تلفن همراه و کامپیوتر شخصیدوره دوم متوسطهپژوهشسرای محمد تقی بجنوردیآقای علی نیستانینیلوفر شرافت حسینی، رضا پیرزاد، رضا موسوی، آرش ضیغم جهانی
مسابقات آزمایشگاهی
علوم تجربیابتدایی
پژوهشسرای صدرا - منطقه 8 تهران
خانم مینا رزقی
صبا کاظمی، بهار نصیری
مسابقات آزمایشگاهی
علوم تجربیدوره اول متوسطهپژوهشسرای پروفسور مریم میرزاخانی1 - منطقه 2 تهرانخانم زهرا جبارپور
زهرا فخر، حسن نژادی، صبا صفدری، محیا براتی
مسابقات آزمایشگاهی
زیستدوره دوم متوسطهپژوهشسرای پروفسور مریم میرزاخانی1 - منطقه 2 تهرانآقای مسعود محمدیعلی لطفی، سیدرضا علوی نژاد، آترین سالاروند
مسابقات آزمایشگاهی
شیمیدوره دوم متوسطهپژوهشسرای پروفسور مریم میرزاخانی1 - منطقه 2 تهرانخانم الهام پوریانمهدیس علیزاده، ریحانه رحیمی
مکاسیستم
ابتداییفرهنگ سعادتآقای رجاییمحمد حسین صرفی، ارشیا خانکی، سهیل سمایی، برسام طالبی، علیرضا گلابی
مکاسیستم
دوره اول متوسطهمجتمع خدیجه کبری(س)آقای فاطمه یزدی سادیانینرگس سماواتی، فاطمه رحمتیان
مکاسیستم
دوره دوم متوسطهقیاسخانم رقیه پوشگانمایده اکبری مهربانی، حنانه مهدوی خسروشاهی، حنانه بیک زند، مهرسا شریفی، ریحانه فلاحی ممان
نجات تخم مرغ
حفظ تخم مرغ
ابتداییفرهنگ سعادتخانم سعیده شمسآرسام زارعی، کسری مشیریان
نجات تخم مرغ
حفظ تخم مرغدوره اول متوسطهشهید طهماسبیآقای سعید جندقیشادی باقری، زهره رحمانی، ریحانه حسنی راد
نجات تخم مرغ
مکانیزم بازیافت
دوره دوم متوسطهمهدیونخانم آزاده غفرانیمحمد حسین ثقفی فر، مهدی همدست پور
هوافضا
گلایدر سادهابتدایی
فرهنگ سعادتآقای ارزیدهرامیاد الیاسی، کسری کیانی
هوافضاگلایدر سادهابتدایی
نوید صالحین
آقای ابوالفضل ابراهیمیمحمدرضا بردبارمدبر، کامیار کیقبادی
هوافضاگلایدر سازه ایدوره اول متوسطهراه رشدآقای امین درویشسام شریعتمداری، محمد رضوان
هوافضاگلایدر سازه ایدوره دوم متوسطهسلام تجریشآقای مجتبی جاودانیطاها صلاح جو، هومن نیری، فربد سنجانی
هوافضاموشک آبی پرتابیابتدایی
نوید صالحینخانم ابوالفضل ابراهیمیسامان جعفری، مهراد دهقان
هوافضاموشک آبی پرتابیدوره اول متوسطهمجتمع حنان مدرسه دوستی و گفتگوخانم نفس صابریمحمدپاشا طالبی، پارسا استوار، امیر سالار آخوندی، کاوه ذاکر، حسین رشنویی
هوافضاموشک آبی پرتابیدوره اول متوسطهفرزانگان 2خانم فاطمه مغنیانشهرزاد چینیان، سارا امیر افخمی
هوافضاموشک آبی چتردار
دوره اول متوسطهفرزانگان 5خانم لیلا صلح جونگین نصیری، شیرین ابراهیم، پارمیدا زارعی، ديانا آقامحمدلو
هوافضاموشک آبی چتردار
دوره دوم متوسطهبهپویان علامه طباطباییآقای فاطمه رئیس الساداتعسل نسرین پور، زهرا بهروز عابدینی، سارا فروغی
هوافضاموشک کاغذی
ابتدایی
رسادکتر یوسف ناصرزادهآناهیتا رنجبر، رکسانا گلستان، دیانا رشیدی
هوافضاهاورکرافت
دوره اول متوسطهسلام صدرآقای بهشاد حکمتپدرام رجب زاده، امیر علی لورایی، آریا جهانیان، مهدی بازوند
هوافضاهاورکرافت
دوره دوم متوسطهسلام دیباجیآقای حسام مشایخی
کسری ناصری، امیر پارسا کاظمی، مازیار ابوالحسن تاش، امیر سام فیاضی، محمد رضا میرزایی
مهارت فردی-سازمانی ایده شو دیده شو
دوره اول متوسطهایوب آزاد حسینی

خانم زهرا کاشانیمریم باصفا، هلیا حسین زاده، الهام معصومیان، درسا آرونی، محیا کاشانی
مهارت فردی-سازمانی ایده شو دیده شودوره دوم متوسطهپژوهشسرای شهید احمدی روشن همدان
خانم الهام قدسیالناز قدسی، مریم سلطانی، ریحانه افسری، فاطمه آذری، مریم رجبلو
کاپ فیزیک ایرانانگلیسی
فرزانگان 3آقای حسینمردی آیدا رسولی، مائده سعیدی، محدثه خلیلیان، بنفشه قلی نژاد، صبا برغمان
کاپ فیزیک ایرانفارسی

فرزانگان یک (دوره دوم)خانم ابراهیمی/ملکیدرسا قاصد، سارینا خلیلی، نیوشا سید نژاد، رها آزون، زهرا نوروزیان


دبیرخانه جشنواره
آدرس دبیرخانه: تهران - بلوار کشاورز - خیابان نادری - جنب حجت دوست - پلاک 12 - طبقه اول - مرکز یادگیری
تلفن: 81202311، 81202428
پست الکترونیکی: project@tebyan.com

بخش پژوهش های دانش آموزی سایت تبیان
تنظیم: زینب شاه مرادی
UserName
x