سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

برترین ها در بخش غرفه های نمایشگاهی در سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

در این مطلب گروه های برتر در بخش غرفه های نمایشگاهی در سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان معرفی شده اند ...
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
برترین ها در بخش غرفه ها در سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان
با یاری خدای متعال سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان با حضور بیش از 7500 دانش آموز از 20 استان کشور برگزار شد.
بیش از 1750 گروه دانش آموزی از حدود 400 مرکز آموزشی کشور به مرحله نهایی جشنواره راه پیدا کردند که 270 گروه از آن ها دستاوردهای خود را در قالب غرفه های نمایشگاهی در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران طی دو روز 23 و 24 فروردین ماه سال 1397 ارائه نمودند.
پس از داوری و بررسی پروژه های اراه شده در نهایت 30 گروه از آن ها به عنوان برترین های بخش غرفه های نمایشگاهی انتخاب شدند. گروه های برتر به تفکیک مقطع، نام مدرسه، نام موضوع، نام دبیر راهنما و دانش آموزان به شرح زیر می باشد:

گرایش- شاخه
مقطعنام مرکز آموزشینام دبیر راهنمااسامی دانش آموزان
زیست فناوری
دبستانشکوفاالهام کارسچیسوفیا کمانی، ملیکا اکبری
علوم تجربی
دبستانسرواندیشان آفتابسوزان صباغ نوینآیلین غفاری، سایا کازرونی، غزل شجاعی، پرنیان فرخنده، درسا حسینی
علوم تجربیدبستانواله دخترانهفرزانه خداییروژان آیتی، تسنیم صدیقی، آنوشا نورزاد، نوریا قمیان
علوم تجربی
دبستانمجتمع شهید مهدوی کرماندکتر یاسین حیات ابدیامیررضا نژادبیگلری، یزدان شریعتی
علوم تجربیدبستانمجتمع ضحیلعیا پورنعمانشایلی علیپور، باران اصغری، آوا مقدم نیا
فنی و مهندسی
دبستانمجتمع شهید مهدوی کرماندکتر یاسین حیات ابدیمحمد امین ترکزاده، رضا پارسا، امیر علی عاقلی
فنی و مهندسی
دبستانفرهنگ سعادتعلی علیجانیمهدیار تقی لو، سروش دارایی، دانیال ضرغامی، ماهور عقیلی، آریان فروزش
هنر و معماری
دبستانمجتمع شهید مهدوی کرماندکتر یاسین حیات ابدیمحمد حسینقلی زاده ماهانی، اریا سنجری پور، علیرضا سالاری ساردویی
زیست فناوری
اول متوسطهمهرنامی نویندکتر یوسف ناصرزادهشقایق احمدوند، لیلی محمدی، ماهک پارسا صفت
علوم زیستی - پزشکی و بدن انسان
اول متوسطهندای صالحینبابک شمسمحسن پورپاک، امیرحسین عبداللهی، محمدامین زمانی، محسن درودیان
علوم زیستی - تغذیه و سلامت
اول متوسطهفرزانگان 4الهه نجفیانستاره نژادرستم، مدیسا معلم زاده، کیانا کرمی وفا
علوم زیستی - پزشکی داروسازی و میکروبیولوژی
اول متوسطهفرزانگان رودهنساناز پورعلیفاطمه اربابی، فاطمه بهارلو
علوم زیستی - گیاه‌شناسی و جانور شناسی
اول متوسطههماسمانه احمدیکیمیا عباسی، هلیا جوادی، گلبرگ صالحی
علوم زیستی - محیط زیست
اول متوسطهروشنگرانخانم تقدیری و فاطمه علمافرپگاه مروتی شریف آبادی، آریانا الوندی تبریزی
علوم شیمیاول متوسطهمجتمع طلوعنفیسه زارع زادههلیا سادات میراختیاری، زینب طلاچیان، مرضیه سادات ارفعی مقدم، مهدیس فتحی
علوم فیزیکیاول متوسطهمهر آیینآزیتا کتابچیحوریه گل محمدی، مهسان حسین زاده، عسل بهاری، هلنا سعادتی
فنی و مهندسیاول متوسطهعلامه حلی 9حمزه جعفریمهراد یوسف زاده، علیرضا علیجانی، آرمین حسین خلج
فنی و مهندسیاول متوسطهمجتمع شهید مهدوی کرماندکتر یاسین حیات ابدیامیرضا شمسی، علی عابدی مقدم، علی رضا سلطانی نژاد
نانواول متوسطهمجتمع پژوهشگراناکرم دوست محمدیریحانه رشیدی، یسنا فضلی
هنر و معماریاول متوسطهفرزانگان 6ملیکا برکئیرومینا صالحی آرام، ملینا خداپرست
زیست فناوریدوم متوسطهسیمای نورنرگس احمد آقاییفاطمه امیدی، فاطمه هادی، فاطمه آزمایش فردوس، کیمیا محسنی، هستی آقا غفار
علوم زیستی - پزشکی، داروسازی و میکروبیولوژی
دوم متوسطهفرزانگان 1فاطمه سلیمیشیوا کاظم بیگی، مهسا نصیری
علوم زیستی - گیاه‌ شناسی و محیط زیست
دوم متوسطهفرزانگان 3نسیبه السادات میرباقرنگار غلامی آهنگران، یلدا عشقی
علوم شیمیدوم متوسطهدکتر علی ذاکری قزوینرحمن حیدریمهرآنا زاجکانی، سمیرا قدیمی، مایده محبوب پور
علوم فیزیکیدوم متوسطهفرزانگان 1عطیه عاقل ملکی عقیله ابراهیمیفاطمه علی اکبری، مهشید جلالی
فنی و مهندسیدوم متوسطهمجتمع شهید مهدویایراندخت پارسابد و مهدیه السادات میرخانیآنیتا علیخانی، نیکی میرحسینی، تبسم محمدیان، آرتمیس مرتضوی، آنیتا لسان
فنی و مهندسیدوم متوسطهفرزانگان 3راضیه جبلیسارا سلیم پور، یاسمن نوربخش
فنی و مهندسیدوم متوسطهمجتمع ضحیآقایان امیر فربد حسینی و کشاورزکیمیا نیک پسند، نیلی عفراوی
نانودوم متوسطهمدبراننرگس احمد آقاییپریا ایلی، شیدا مغاره ای، نازنین تاجیک، محدثه سید اسحاقی، گلفام چهرازی
هنر و معماریدوم متوسطهفرزانگان 3ملیکا برکئیزهرا نوروزی، فاطمه درده


مطالب مرتبط:
برترین ها در بخش سمینارهای علمی سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان
برترین ها در بخش مسابقات علمی در سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان
تقدیری ها در بخش غرفه های سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان
تقدیری ها در بخش سمینارهای سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان
رده بندی در بخش مسابقات سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

دبیرخانه جشنواره
آدرس دبیرخانه: تهران - بلوار کشاورز - خیابان نادری - جنب حجت دوست - پلاک 12 - طبقه اول - مرکز یادگیری
تلفن: 81202311، 81202428
پست الکترونیکی: project@tebyan.com

بخش پژوهش های دانش آموزی سایت تبیان
تنظیم: زینب شاه مرادی