تبیان، دستیار زندگی
تیم ملی واترپلو کشورمان در سومین دیدار از دور برگشت رقابتهای لیگ جهانی واترپلو در منطقه آسیا - اقیانوسیه ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

شکست واترپلو برابر تیم دهم جهان

تیم ملی واترپلو کشورمان در سومین دیدار از دور برگشت رقابتهای لیگ جهانی واترپلو در منطقه آسیا - اقیانوسیه مغلوب استرالیا تیم دهم جهان و صدرنشین دور رفت این رقابتها شد.

به نقل از مهر، رقابتهای لیگ جهانی واترپلو درمنطقه آسیا - اقیانوسیه که از روز 6 خرداد با شرکت تیم های استرالیا، چین، ژاپن ، نیوزلند و ایران دراستخر متروپولیتن شهر توکیو ژاپن آغازشده است، از روز گذشته درمرحله برگشت پیگیری شد که تیم واترپلو کشورمان درسومین دیدار دور برگشت مقابل تیم قدرتمند استرالیا با نتیجه 20 -1 تن به شکست داد.

در این دیدارتک گل تیم کشورمان توسط میثم جعفری به ثمر رسید. تیم واترپلو کشورمان در دیداررفت با نتیجه 18 بر 2 مغلوب استرالیا شده بود.

تیم کشورمان صبح امروز(یکشنبه) نیز در دیداری نزدیک و پایاپای درشرایطی که در وقت های قانونی و اضافی مقابل نیوزلند به تساوی 7 -7 دست یافته بود در ضربات پنالتی 5 - 3 و درمجموع 12 بر 10 مغلوب این تیم شد.

ملی پوشان کشورمان که نخستین حضور خود را در رقابتهای لیگ جهانی تجربه می کنند فردا درچهارمین و آخرین دیدار خود در رقابتهای لیگ جهانی در منطقه آسیا - اقیانوسیه از ساعت 13 به وقت تهران به مصاف ژاپن (میزبان مسابقات و نایب قهرمان آسیا) خواهند رفت.

تیم واترپلو کشورمان تاکنون بدون امتیاز در قعرجدول رقابتهای لیگ جهانی واترپلو در منطقه آسیا - اقیانوسیه قرار دارد. تیم های استرالیا ، چین ، ژاپن و نیوزلند در رده های اول تا چهارم این رقابتها قرار دارند. رقابتهای زون آسیا فردا با انجام 4 دیدار به پایان می رسد.

مسابقات مقدماتی لیگ جهانی واترپلو بصورت رفت و برگشت در قاره های مختلف جهان برگزار می شود که در پایان تیم های اول و دوم هر گروه به رقابتهای سوپر فینال لیگ جهانی واترپلو صعود خواهند کرد.

مسابقات نهایی سوپرفینال لیگ جهانی واترپلو طی روزهای 27 خرداد لغایت 2 تیرماه سال جاری با شرکت 10 تیم برتر 5 گروه مقدماتی در شهر جنوا ایتالیا برگزار خواهد شد.