تبیان، دستیار زندگی

 منتخبین مسابقه کتابخوانی جلوه نور

بخش مسابقات سایت تبیان، همزمان با ایام ولادت پرخیر و برکت حضرت فاطمه زهرا (س) مسابقه کتابخوانی «جلوه نور» را برگزار کرد و هم‌اکنون منتخبین این مسابقه معرفی خواهند شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
مسابقه کتابخوانی جلوه نور
مسابقه کتابخوانی «جلوه نور»، با محوریت دو کتاب «جلوه نور (پرتوی از فضائل معنوی فاطمه زهرا (سلام الله علیها)» و «فاطمه زهرا، شادمانی دل پیامبر (ص)» پیرامون شخصیت والای سرور بانوان دو عالم، حضرت فاطمه زهرا (س) اجرا شد.
این دو کتاب را می توانید در بخش کتابخانه تبیان (لینک‌های زیر) مطالعه و دریافت نمایید.


سه نفر از شرکت کنندگان مسابقه که به تمام سوالات، پاسخ صحیح داده‌اند، به قید قرعه انتخاب شدند و هدیه پاوربانک را دریافت خواهند کرد. ضمن تشکر از تمام کاربرانی که در این مسابقه شرکت داشته‌اند، منتخبین مسابقه به شرح زیر معرفی می‌شوند:
ردیفنام و نام خانوادگی
1فاطمه حجی زاده مهدی آباد
2زهرا زنگویی
3سحر پورگنابادی

» نحوه دریافت جوایز:
- کاربران منتخب برای دریافت جوایز، باید عضویت خود در سایت تبیان را حداکثر تا پایان فروردین ماه 1397 تایید نهایی نمایند. با منتخبین مسابقه برای هماهنگی‌های لازم، تماس گرفته خواهد شد.
- فرصت زمانی تکمیل اطلاعات عضویت جهت دریافت جایزه، تمدید نخواهد شد و پیگیری جوایز پس از این تاریخ امکان پذیر نیست.
- پیگیری جوایز منتخبین مسابقه از طریق پست الکترونیک بخش مسابقات تبیان به آدرس ایمیل بخش مسابقاتفراهم است.
- راهنمای عضویت در سایت تبیان از اینجا قابل مشاهده است. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، از طریق مشاوره عضویت (اینجا) درخواست خود را مطرح کنید و یا سوالات خود را از طریق پست الکترونیک بخش عضویت به آدرس عضویتپیگیری نمایید.

باشگاه کاربران تبیان