اسامی برگزیدگان چهارمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان
اسامی گروه های برتر و تقدیری برای شما قابل مشاهده می باشد.
سپاس پروردگاری که بار دیگر توفیق برگزاری جشنواره پروژه های دانش آموزی را در استان اصفهان با ما عطا فرموده و این بار برای چهارمین سال متوالی گرد هم آمدیم تا شاهد به ثمر رسیدن تلاش و زحمات دانش آموزانی باشیم که آینده سازان ایران اسلامی ما هستند. اسامی گروه های برتر و تقدیری برای شما قابل مشاهده می باشد.
هم چنین این عزیزان که اسامی آن ها در جدول زیر مشخص شده است، مجوز حضور در جشنواره پروژه های دانش آموزی که در روز های 23 و 24 فروردین ماه سال 95 در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار خواهد شد را دریافت نمودند.
اسامی برترین های بخش مسابقات اصفهان
اسامی برترین های بخش سمینار و غرفه های اصفهان
اسامی تقدیری های بخش مسابقات اصفهان
اسامی تقدیری های بخش سمینار و غرفه اصفهان
مطالب مرتبط:
تصاویر منتخب چهارمین دوره جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان اصفهان (1)
تصاویر منتخب چهارمین دوره جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان اصفهان (2)
تصاویر اختتامیه چهارمین دوره جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان اصفهان
بخش پژوهش های دانش آموزی تبیان، تنظیم: زینب شاه مرادی
هم چنین این عزیزان که اسامی آن ها در جدول زیر مشخص شده است، مجوز حضور در جشنواره پروژه های دانش آموزی که در روز های 23 و 24 فروردین ماه سال 95 در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار خواهد شد را دریافت نمودند.
اسامی برترین های بخش مسابقات اصفهان
ردیف | بخش | گرایش | نام مدرسه | دبیر راهنما | دانش آموزان |
1 | سازه | فشاری | پژوهشسرای خیام | سید ابوالفضل هاشمی و علی سمیع عادل | امیرحسین صادقی، محمد کمالی، محمد پارسا معتمدی |
2 | سازه | فشاری | نگاه نو | مینا احمدی | آرین اخوان، دینا فتحی، سارینا حاجی رستمی، سنا نریمانی، درسا صنعت پور |
3 | سازه | راندمانی | پژوهشسرای استاد طاهر | لیلا صنایعی | هانیه منصوریان، لیلا یکتا |
4 | سازه | هدفمند | پژوهشسرای استاد طاهر | لیلا صنایعی | مهدی برهانی، محمد مهدی کفاش |
5 | رباتیک | آتش نشان | پژوهشسرای ابوریحان زرین شهر | احمد طغیانی | آرمین معتمدی |
6 | رباتیک | جنگجو دوره اول | امام علی | احمد کریمی | حامد کریمی، مسعود کریمی |
7 | رباتیک | مسیریاب | هنرستان انقلاب اسلامی | سید فرهاد عقیلی | علی کریم پور، علی بزرگپور |
8 | هوافضا | ابرحباب | اسوه | یحیی مرادی | سید محمد حسین حسینی، امیرعلی قائلی، عرفان اثنی عشران |
9 | هوافضا | موشک آبی پرتابی | کمیته بازی های الکترونیک شهرضا | سیدحسین شریفی و سید امین شریفی | ابوالفضل حسینیان |
10 | هوافضا | گلایدر سازه ای | عدل | یحیی مرادی | حبیب حسن پور، محمد جواد محمدی |
11 | نجات تخم مرغ | نجات تخم مرغ | پژوهشسرای استاد طاهر | لیلا صنایعی | مهدیه نجاتی، صبا صدری، زهرا حمزوی، ریحانه ضیایی |
اسامی برترین های بخش سمینار و غرفه های اصفهان
ردیف | گرایش | موضوع | نام مدرسه | دبیر راهنما | دانش آموزان |
1 | زیست فناوری | حذف آلاینده های هوای داخل ساختمان ها بوسیله گیاهان آپارتمانی | عدالت دوره اول | مرجان انشایی | الینا حاجی زاده، زهرا میرسعیدی |
2 | علوم زیست | بررسی عوارض بعد از عمل قلب باز و بسته و ارائه راهکارهای مناسب جهت رفع آن | اسوه | لیلا حشمتی فر | آیناز محمد سلطانی، شیما لطفی، سلما خسرویان |
3 | علوم اجتماعی | بررسی عوامل موثر بر بی انگیزه گی دانش آموزان دوره اول متوسطه | اسوه | لیلا حشمتی فر | کیانا بابایی، زینب مکتوبیان |
4 | علوم و معارف | تهاجم فرهنگی و دیدگاه فیمینسیم با رویکرد اسلامی | عدالت دوره اول | زهره اکبری | زینب درخشان، مستانه قدیری، نگین هاشمی فر |
5 | هنر | طراحی و شبیه سازی معماری مدرن و سنتی سدهای آبی | عدل | یحیی مرادی | امیرحسین حجتی |
6 | نانو | لایه های نازک شفاف عایق انرژی گرمایی و اشعه فرابنفش | پژوهشسرای ابوریحان زرین شهر | رضا کشاورزی | آرمان خاکی |
7 | فنی و مهنسی | کلاه کاسکت هوشمند با قابلیت تشخیص استفاده یا عدم استفاده موتورسوار از آن | اسوه | یحیی مرادی | مبین جعفری، علی شمس |
8 | فنی و مهنسی | آباتک (استفاده بهینه بخار آب تولیدی کارخانجات)(ساخت وسیله) | نمونه دولتی ابرار | منیره وشیرینا | نیکو صیاد اسدی، شکیبا شهریاری |
9 | انرژی تجدیدپذیر و فیزیک | سلول های خورشیدی | پژوهشسرای ابوریحان زرین شهر | آقای پرویزی | آیدا رضاییان، الهه کریمزاده، مریم زارعی، هانیه سلحشوری |
اسامی تقدیری های بخش مسابقات اصفهان
ردیف | بخش | گرایش | نام مدرسه | دبیر راهنما | دانش آموزان |
1 | سازه | فشاری | پژوهشسرای خیام | سید ابوالفضل هاشمی و علی سمیع عادل | ملیکا هاشمی مقدم، ثنا سرشوق، ضحی زارعی |
2 | سازه | فشاری | پژوهشسرای خیام | سید ابوالفضل هاشمی و علی سمیع عادل | مهدی بروجنی، متین مشرف، محمد خسروی، احمد عبدالهی |
3 | سازه | راندمانی | پژوهشسرای استاد طاهر | لیلا صنایعی | محمد نجاتی |
4 | رباتیک | جنگجو دوره اول | کمیته بازی های الکترونیک شهرضا | سیدحسین شریفی و سید امین شریفی | آرش دوالی |
5 | هوافضا | موشک آبی پرتابی | پژوهشسرای پویندگان | الهه کاویی فرد | ساسان کاوه |
6 | هوافضا | موشک آبی پرتابی | کمیته بازی های الکترونیک شهرضا | سیدحسین شریفی و سید امین شریفی | امیرعلی نقوی |
7 | نجات تخم مرغ | نجات تخم مرغ | اسوه | یحیی مرادی | محمد ترکی، سید مبین عظیمی |
اسامی تقدیری های بخش سمینار و غرفه اصفهان
ردیف | گرایش | موضوع | نام مدرسه | دبیر راهنما | دانش آموزان |
1 | زیست فناوری | بازدارنده سبز | تربیت | اعظم مالکی پور | مبینا اتابکی |
2 | علوم زیست | کاغذ طبیعی | آزرم | نفیسه سری | طلوع اسماعیلی، ساینا صادقی، کیمیا شهبازی |
3 | علوم اجتماعی | آسیب شناسی اجتماعی | عدالت دوره اول | ملیحه امینی زازرانی | مطهره ابراهیمی، عسل بهرامی، زهرا محمدی |
4 | علوم و معارف | مثبت اندیشی: ارائه راهکارهای پیشنهادی در اسلام و غرب | اسوه | لیلا حشمتی فر | رامیلا مهراد |
5 | فنی و مهنسی | یخچال ترمو الکتریک | هنرستان انقلاب اسلامی | سید فرهاد عقیلی | محمد عرفان پورعابدین، حسن اسحاقیان |
6 | فنی و مهنسی | دستگاه جابه جایی وسایل | آزرم | نفیسه سری | تانیا خیام باشی، حورا خامی |
7 | فنی و مهنسی | ساخت هاورکرافت | رناسی | حمید داروغه | امیررضا شیروانی، حسین جمالوند کمیتکی، محمدحسین پورپیرعلی، مهدی نصر اصفهانی |
8 | انرژی تجدید پذیر | پیک نیک خورشیدی | پژوهشسرای هشترودی | حسین سلطانی | رضا سلطانی، نیما سلطانی |
مطالب مرتبط:
تصاویر منتخب چهارمین دوره جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان اصفهان (1)
تصاویر منتخب چهارمین دوره جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان اصفهان (2)
تصاویر اختتامیه چهارمین دوره جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان اصفهان
بخش پژوهش های دانش آموزی تبیان، تنظیم: زینب شاه مرادی