تبیان، دستیار زندگی

بازی با سیرالئون برای بازیکنان مفید است

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گفت که بازی با سیرالئون برای بازیکنان شاغل در ایران مفید خواهد بود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
غفوری
به گزارش تبیان به نقل از  خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، وریا غفوری پیش از تمرین امروز (پنجشنبه) تیم ملی در حضور خبرنگاران گفت: امروز اولین روز تمرینی ما در دور جدید است. اردوی کوتاه مدت برای بازی دوستانه با سیرالئون خواهیم داشت و می‌خواهیم آماده‌سازی خوبی برای بازی‌ها داشته باشیم.

وی در رابطه با مصدومیتش اظهار داشت: چیز خاصی نبود و با چند جلسه فیزیوتراپی مشکل حل شد.

بازیکن تیم ملی کشورمان در خصوص اینکه بازی با تیم‌های ضعیفی چون سیرالئون می‌تواند به ایران کمک کند، گفت: اگر دقت کرده باشید، مراکش هم از این بازی‌ها داشته است. این نوع دیدارها، برای بازیکنان داخلی است تا باتجربه شده و خودشان را نشان دهند. بازی خوبی برای تیم ملی در این مقطع زمانی است و می‌تواند برای دو دیدار دوستانه دیگر هم مفید باشد.

غفوری در پاسخ به این سؤال که حضور بازیکنان ملی‌پوش در تمرینات ریکاوری تیم ملی چقدر موثر بوده، خاطرنشان کرد: بازی‌های زیادی در تیم ملی نداریم. اگر فیلم تمرینات ریکاوری را دیده باشید، پی می‌برید که تمرینات خوبی انجام می‌شود و فضای خوبی دارد. کارهای بدنسازی خیلی کمک می‌کند تا بازیکن آماده‌تر شود، اما جدا از کارهای بدنی، آنالیز و شناسایی حریفان هم جزو نکات خوب و مثبت تمرینات ریکاوری است.

بازیکن استقلال در واکنش به این سؤال که آیا فکر می‌کند در رقابت با رامین رضاییان بتواند در جام جهانی بازی کند، گفت: به چیز خاصی فکر نمی‌کنم و تمرینات خودم را انجام می‌دهم. تیم سرمربی دارد و کی‌روش تصمیم گیرنده نهایی است. بازیکن می‌تواند خودش را آماده و در بهترین سطح نگه دارد.

وی در مورد توصیه‌اش به مردم در ایام نوروز گفت: پیشاپیش سال نو را به مردم ایران تبریک می‌گویم و امیدوارم سال خوبی داشته باشند. سال جدید که می‌رسد، میهمانی‌ها زیاد است. تعارفات هم زیاد است و شیرینی و آجیل خوردن هم بیشتر می‌شود! مردم از نظر غذایی مواظب خودشان باشند و در زمان آزاد ورزش هم انجام دهند.

به گزارش تسنیم تیم ملی فوتبال کشورمان روز شنبه 26 اسفند از ساعت 15.30 در ورزشگاه آزادی در دیداری تدارکاتی به مصاف سیرالئون می‌رود.
منبع: تسنیم