تبیان، دستیار زندگی

برگزاری اولین دوره مسابقات طراحی و ساخت بازی های فکری رومیزی

برگزاری اولین دوره مسابقات طراحی و ساخت بازی های فکری رومیزی با حمایت شورای نظارت بر اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
برگزاری اولین دوره مسابقات طراحی و ساخت بازی های فکری رومیزی
سردبیران محترم خبرگزاری ها و رسانه های گروهی
به گزارش موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان، بخش مرکز یادگیری با هدف گسترش روحیه پژوهشگری و افزایش مهارت های علمی و عملی دانش آموزان ایران اسلامی با همکاری وزارت آموزش و پرورش و دانشگاه شهید بهشتی سیزدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی را در 23 و 24 اسفندماه در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی با حضور 8000 دانش آموز از سراسر کشور برگزار می نماید.
سیزدهمین جشنواره  پروژه های دانش آموزی در رشته های مختلف در 3 بخش غرفه های نمایشگاهی، سمینارهای علمی و مسابقات برگزار خواهد شد.
در بخش مسابقات این رخداد اولین دوره مسابقات طراحی و ساخت بازی های فکری رومیزی با حمایت شورای نظارت بر اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان برگزار می گردد.
در این مسابقه دانش آموزان همه مقاطع تحصیلی دبستان، دوره اول و دوم دبیرستان می توانند به صورت گروهی بازی های فیزیکی طراحی کنند و برای بازی خود بروشور و راهنمای بازی تهیه کنند.
دستاوردها و پروژه‌های دانش آموزان توسط اساتید دانشگاه داوری خواهد شد و گروه های برگزیده علاوه بر اهدا جوایز نفیس،  تندیس ویژه ابداعات و اختراعات موسسه تبیان را نیز دریافت می‌کنند.
گسترش فرهنگ پژوهشگری در بین دانش‏آموزان، ایجاد زمینه‏‌های ظهور خلاقیت و توانایی ‌های بالقوه دانش‏آموزان، ارایه و عرضه دستاوردهای پژوهشی و فناوری آینده سازان ایران اسلامی، توسعه همكاری‌ها و مبادلات علمی و فنی مراكز پژوهشی و دستگاه‌های اجرایی، ایجاد انگیزه برای بالا بردن سطح علمی جهت تولید علم و جنبش نرم افزاری، افزایش حساسیت جامعه نسبت به پژوهش و متجلی كردن نتایج آن و تبیین نقش و اهمیت بالای تفكر و پژوهش، از اهداف برگزاری این جشنواره است.
علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس مستقیم project13.tebyan.net  مراجعه نمایند.
برگزاری اولین دوره مسابقات طراحی و ساخت بازی های فکری رومیزی
دبیرخانه جشنواره: مرکز یادگیری موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
 تلفن تماس: 81202428 و 81202167   
پست الکترونیک: project@tebyan.com

بخش پژوهش های دانش آموزی تبیان، تنظیم: زینب شاه مرادی