تبیان، دستیار زندگی

نرم افزار منشور روحانیت امام خمینی «ویژه اندروید»

اسفندماه سال 1367 و با گذشت یک دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) در پیامی تاریخی و مهم که به منشور روحانیت شهرت یافت، به تبیین بایدها و نبایدهای جریان مهم روحانیت پرداختند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
منشور روحانیت
اسفندماه سال 1367 و با گذشت یک دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) در پیامی تاریخی و مهم که به منشور روحانیت شهرت یافت، ضمن تجلیل از خدمات و جایگاه رفیع و برجسته علمای دین، حوزه های علمیه و مراجع تقلید، به تبیین بایدها و نبایدهای جریان مهم روحانیت پرداختند.
بنیانگذار کبیر انقلاب در این پیام تاریخی نکات بسیار مهم دیگری را نیز درباره خطر جریان های تحجر، التقاط و روشنفکران غربزده بیان کردند.
حضرت امام رضوان الله تعالی علیه در منشور روحانیت همچنین فرصت بی بدیل نظام مقدس جمهوری اسلامی را برای روحانیت فرصت طلایی و گرانبها دانسته و تاکید فرمودند «ما اگر امروز به نظام خدمت نکنیم و استقبال بی نظیر مردم از روحانیت را نادیده بگیریم هرگز فرصت و شرایط بهتر از این را نخواهیم داشت»

نرم افزار منشور روحانیت امام خمینی، محورهای مهم پیام تاریخی حضرت امام(ره) را در قالب نرم افزار اندرویدی طراحی و تدوین کرده است که به صورت رایگان تقدیم خوانندگان عزیز می شود.

دانلودکنید

منبع: وبسایت خبرگزاری رسا