تبیان، دستیار زندگی
قبل از پرسیدن سعی کنید سوال خود را در قسمت نمایش پرسش و پاسخ های عمومی جستجو کنید چون اکثر سوال ها قبلا پرسیده شده اند ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

قوانین بخش مشاوره تبیان

1. قبل از پرسیدن سعی کنید سوال خود را در قسمت نمایش پرسش و پاسخ های عمومی جستجو کنید چون اکثر سوال ها قبلا پرسیده شده اند.

2. سوال خود را از گروه و زیر گروه مربوطه بپرسید چون در غیر این صورت سوال شما بدون جواب خواهد ماند.

3. به  دلیل اینکه سرعت در پاسخگویی حق همه کاربران است در هر روز از هر مشاور حداکثر 2 سوال می توانید بپرسید

در غیر این صورت سوالات اضافه بر این تعداد حذف خواهد شد.

4. هر سوال را فقط یک بار مطرح کنید و از پرسیدن سوال تکراری خودداری کنید. همچنین در یک کد مشاوره تنها یک سوال بپرسید و سوالات خود را به صورت مجزا ارسال کنید چون فقط به یک سوال شما پاسخ داده می شود.

5. وارد کردن اطلاعاتی مانند سن، جنس، تحصیلات و ... باعث می شود مشاور بتواند پاسخ بهتر و مناسب تری به شما ارائه نماید.

6. سعی کنید حتی الامکان با یک ای میل مشخص سوالات خود را مطرح کنید تا در صورت ادامه مشاوره ، مشاور  به راحتی به پرسش و پاسخ های قبلی شما دسترسی داشته باشد و بهتر شما را شناسایی و راهنمایی کند بنابراین چنانچه بر اختفای هویت خود اصرار دارید لطفاً ای میلی خاص برای خود بسازید و هنگام ارسال سوالات از همان ای میل مشخص استفاده کنید.

7. جهت دریافت پاسخ، می بایست سوالتان را فقط با فونت فارسی تایپ و ارسال نمایید در غیر اینصورت سوالتان حذف خواهد شد.

8. بعد از گذشت 72 ساعت از تاریخ ارسال سوالتان در صورتیکه پاسخی دریافت نکرده باشید می توانید سوالتان را از طریق بخش پیگیری مرکز مشاوره پیگیری نمایید.

9.  سعی شود سوال مختصر و مفید نوشته شود و از بکار بردن جملات اضافه و غیر ضروری خودداری شود چون کاربران تنها امکان ارسال حداکثر 500 کلمه در متن سوالشان را دارند. بنابراین در صورتیکه سوالتان را ادامه دار در چند کد سوال وارد نمایید تنها سوال اولتان پاسخ داده شده و مابقی سوالات حذف خواهد شد.

10. پس از دریافت جواب سعی کنید پاسخ داده شده را ارزیابی کنید و پیشنهادات و انتقادات خود را برای بهبود بخش مشاوره عنوان کنید.

تنظیم: مرکز مشاوره