تبیان، دستیار زندگی

نماینده های روحانی در کمیسیون اقتصادی

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: ساعت ۱۰ صبح فردا ۳ نماینده ویژه معرفی شده از سوی رئیس جمهور برای پاسخ به سوالات نمایندگان درباره بحران موسسات مالی در کمیسیون اقتصادی حضور می یابند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
کمیسیون
به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری مهر، محمدرضا پورابراهیمی در گفتگو با خبرنگار مهر، از تشکیل جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس با نمایندگان ویژه رئیس جمهور برای بررسی مسائل و مشکلات موسسات مالی و اعتباری در نشست فردا صبح خبر داد و اظهارداشت: پس از آنکه کمیسیون اقتصادی هفته گذشته گزارش سوال ۷۶ نماینده از رئیس جمهور درباره بحران موسسات مالی و اعتباری را با ارسال نامه ای به آقای روحانی اعلام کرد، رئیس جمهور آقایان سیف، کرباسیان و نهاوندیان را به عنوان نمایندگان ویژه خود برای پاسخ به سوالات نمایندگان به کمیسیون معرفی کرده است.

بر این اساس، فردا از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ و با حضور ۳ نماینده معرفی شده از سوی رئیس جمهور، سوال نمایندگان از رئیس جمهور در خصوص اقدامات دولت برای حل مشکل موسسات مالی و اعتباری و جلوگیری از بحران های مشابه بررسی خواهد شد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس درباره آمار اولیه ۱۸۰ نفری متقاضیان سوال از رئیس جمهور گفت: صرف نظر از آمار اولیه، تعداد امضاء هایی که در نامه نهایی به کمیسیون وجود داشته ۷۶ نفر بوده که بر این اساس درخواست آنها به جریان افتاده است.
منبع: خبرگزاری مهر