تبیان، دستیار زندگی

کی‌روش هر حرفی به کریمی زده به خودش زده است

رئیس کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال گفت که سرمربی تیم ملی حق ندارد به علی کریمی توهین کند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
جباری
به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی جباری درباره تساوی 2 - 2 استقلال مقابل الریان قطر در اولین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازیکنان بد بازی نکردند، اما می‌توانستند بهتر از این باشند. در جناح چپ کم کاری داشتیم و نفوذی ندیدیم. امید نورافکن انگار دوست نداشت در زمین باشد. وقتی جناح سمت وریا غفوری را بستند، باید از جناح چپ نفوذ می‌کردیم.

وی افزود: استقلال می‌تواند از گروهش صعود کند، به شرطی که در مسائل تاکتیکی دقت کند. در سانترهای‌مان دقت لازم را نداشتیم و تنها امید ابراهیمی بود که اواخر بازی دقت کرد که چطور دقیق سانتر کند. از نظر تاکتیکی کمرنگ بودیم و به مشکل خوردیم. مربیان استقلال باید به مسائل تاکتیکی در تمرینات بیشتر اهمیت بدهند، متأسفانه ضعف‌های تاکتیکی را در بازی با الریان دیدم. امیدوارم هر چه زودتر این ضعف‌ها برطرف شود و بتوانیم یکی از تیم‌های صعودکننده به مرحله بعد باشیم.

رئیس کمیته پیشکسوتان استقلال در خصوص مناظره علی کریمی با محمدرضا ساکت، دبیرکل فدراسیون فوتبال در برنامه نود گفت: کریمی حرف‌هایی خوبی می‌زند. یک خارجی (کی‌روش) نباید کلمه زشتی در قبال یک ایرانی به کار ببرد. اگر این حرف (بزدل) را زده، به خودش و کسانی که از او حمایت می‌کنند، زده است. کی‌روش حق ندارد به بازیکن ملی ما حرف زشتی بزند، این بار اولی نیست چنین اتفاقی می‌افتد. نمی‌خواهم به این قضیه ورود کنم که چه کسانی از کی‌روش حمایت می‌کنند، اما اجازه ندهند او در رابطه با فوتبالیست‌های ما این حرف‌ها را بزند.
منبع: خبرگزاری تسنیم