تبیان، دستیار زندگی

صدور بن کارت الکترونیکی در شرکت شهروند

مدیر عامل شرکت شهروند اعلام کرد: در راستای تبدیل بن کاغذی شهروند به بن کارت الکترونیکی از اوایل اسفند ماه صدور بن کارت الکترونیکی در شرکت شهروند انجام خواهد شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
شهروند
به گزارش تبیان به نقل از روابط عمومی شرکت شهروند، مسعود سریع القلم مدیر عامل شرکت شهروند گفت: طرح صدور بن کارت الکترونیکی در شرکت شهروند با هدف تبدیل بن کاغذی شهروند به بن کارت الکترونیکی جهت استفاده در شبکه فروشگاهی شهروند کلید خورده و از ابتدای اسفند ماه شهروندان می توانند با مراجعه به واحد صدور بن معاونت مالی شرکت شهروند نسبت به دریافت این کارت ها اقدام کرده و بدون مراجعه به بانک، بن کارت الکترونیکی خود را به صورت آنی تحویل بگیرند.

سریع القلم در خصوص روند صدور بن کارت الکترونیکی شهروند گفت: پیش تر شهروندان برای تهیه این بن کارت ها می بایست به بانک مراجعه می کردند، که در حال حاضر با نهایی شدن توافق صورت گرفته با بانک شهر، صدور بن کارت الکترونیکی شهروند با همکاری بانک شهر انجام شده و بر اساس اعتبار تعریف شده برای هر کارت کلیه خرید ها از طریق شبکه شاتوت بانک شهر انجام می شود.

مدیر عامل شرکت شهروند در بیان مزایای بن کارت الکترونیکی شهروند گفت: بن کارت الکترونیکی شهروند خدمت ارزنده ای است که با توجه به قابلیت شارژ پذیری مجدد کلیه سازمان ها و ارگان ها می توانند آن را در قالب تسهیلات به کارکنان خود ارائه کنند، حداقل اعتبار در نظر گرفته شده برای این کارت ها دو سال است و هر بن کارت به میزان حداقل 50 هزار تومان لغایت 5 میلیون تومان قابلیت شارژ دارد.

سریع القلم با اشاره به تخفیفات در نظر گرفته شده در صدور بن های الکترونیکی گفت: این تخفیفات تا 3 درصد برای تمام مشتریان قابل استفاده خواهد بود و نحوه محاسبه تخفیفات به این صورت است که برای مبالغ 500 هزار تومان تا 50 میلیون تومان میزان 1،5 درصد تخفیف برای مبالغ 50 میلیون تومان تا 100 میلیون تومان میزان 2،5 درصد تخفیف و برای مبالغ بالای 100 میلیون تومان 3 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.

وی در خصوص بن های کاغذی که هم اکنون در دست مشتریان است افزود: بن های کاغذی در کنار بن کارت الکترونیک شهروند همچنان صادر شده و معتبر هستند و شهروندان با مراجعه به فروشگاه های زنجیره ای شهروند می توانند هر نوع کالا تا هر سقف قیمتی را از طریق بن شهروند (کاغذی-الکترونیکی) خریداری کنند.
منبع: روابط عمومی شرکت شهروند