تبیان، دستیار زندگی
ل اوون مهاجم لیورپول هدف 30 میلیون پوندی ماسیموموراتی رییس باشگاه اینتر است. روزنامه " دیلی استار" روز یكشنبه نوشت كه مایكل اوون درپایان فصل، آنفیلد را ترك خواهد كرد و آلوارو ركوربا بازیكن اینتر جانشین وی خواهد شد. ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اوون در اینتر

مایكل اوون مهاجم لیورپول هدف 30 میلیون پوندی ماسیموموراتی رییس باشگاه اینتر است.

روزنامه " دیلی استار" روز یكشنبه نوشت كه مایكل اوون درپایان فصل، آنفیلد را ترك خواهد كرد و آلوارو ركوربا بازیكن اینتر جانشین وی خواهد شد.

مطبوعات ایتالیا نیز اعلام كردند كه پیش از عقد قرارداد میان دو تیم برای خرید اوون، ركوبا در ماه ژانویه به آنفیلد می رود و به مدت شش ماه به صورت قرضی در لیورپول بازی می كند.

جدایی احتمالی كاستا از میلان

روزنامه های چاپ ایتالیا طی چند روز گذشته اخباری را درخصوص جدایی روی كاستا پرتغالی از تیم میلان و ملحق شدن او به تیم هایی چون بنفیكا و لیورپول را چاپ كرده اند. اما در جدیدترین خبر آمده است كه روی كاستا قصد دارد تا در صورت صعود تیم فیورنتینا به سریA به خانه سابق خود بازگردد.

به نوشته روزنامه كوریر دلاسرا از زمانی كه كاكا به جمع روسونری ها ملحق شده است. كاستا تبدیل به یك ستاره نیمكت نشین شد و این دلیلی شده است تا وی با كارلو آنچلوتی مشكل پیدا كند.

در ادامه این مقاله آمده است:" كاستا كه روزهای طلایی را در فیورنتینا سپری كرده است، قصد دارد تا در صورت صعود این تیم قدیمی به رقابت های دسته اول لیگ ایتالیا مجدداً پیراهن مردان شهر زیبای فلورانسی را بر تن كند."