تبیان، دستیار زندگی
مرا از سر بیرون كنید پس از اینكه رومان آبراموویچ مالك میلیاردر باشگاه چلسی در جذب ستارگانی چون كارلوس، رائول، بكام و سالگادو از تیم رئال مادرید ناكام ماند، این بار عزم خود را جزم كرده است تا زیدان مرد فرانسوی رئال را به استم...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پاسخ دندان شكن زیدان به آبراموویچ

فكر مرا از سر بیرون كنید

پس از اینكه رومان آبراموویچ مالك میلیاردر باشگاه چلسی در جذب ستارگانی چون كارلوس، رائول، بكام و سالگادو از تیم رئال مادرید ناكام ماند، این بار عزم خود را جزم كرده است تا زیدان مرد فرانسوی رئال را به استمفوردبریج بكشاند.

این در حالی است كه زیدان 31 ساله در اقدامی سریع پیشنهاد جالب آبراموویچ را رد كرد و اعلام داشت كه قصد دارد تا پایان مدت قراردادش (سال 2005 میلادی) در رئال توپ بزند.

وی گفت: "من با آبراموویچ تلفنی صحبت كردم و سریعاً به او پاسخ منفی دادم. قصد ترك رئال را ندارم و می خواهم كه به قراردادم تا پایان سال 2005 وفادار باشم."

كارلوس: می خواهم بهترین مدافع گلزن جهان باشم

روبرتو كارلوس مدافع برزیلی تیم رئال مادرید قصد دارد تا با رساندن تعداد گل های خود به عدد 50 ركورد جدیدی را به عنوان یك مدافع در تاریخ باشگاه رئال مادرید به ثبت برساند.

كارلوس علیرغم پست تخصصی اش در دفاع، علاقه خاصی به گل زدن دارد. وی در این مورد می گوید: "برای من خیلی مهم است كه بتوانم 50 گل به ثمر برسانم.

به عنوان مثال مالدینی را ببینید، علیرغم مدافع بودن، علاقه زیادی به گل زنی دارد. وی هم پست من است. ولی نتوانسته است به اندازه من گلزنی كند و من قصد دارم تا با رسیدن به این ركورد نام خودم را جاودانه سازم و امیدوارم این گل زدنها كمك شایانی به رئال در راه رسیدن به عنوان قهرمانی باشد."

كوئیروز: از این پیروزی خرسندم

رئال مادرید در هفته ششم لالیگا نیز خوش درخشید. مردان كوئیروز توانستند با نتیجه 3 بر یك سانتاندر را از پیش رو بردارند.

تك گل مردان سانتاندر حاضران برنابو را مات و مبهوت كرد. اما پس از آن زیدان گل تساوی رئال را به ثمر رساند. رائول نیز با دو گل زیبا، رئال را از پیروزی قاطع خود در هفته ششم مطمئن كرد.

كارلوس كوئیروز پس از این بازی گفت: "بازی بسیار سختی بود و ما این مساله را از قبل می دانستیم. به هر حال از اینكه همه چیز به خوبی و خوشی، یا بهتر بگویم با پیروزی تمام شده است، خوشحالم. با چنین پیروزی بهتر می شود كلاس كار بالای رئال مادرید را به رخ رقبا كشید."

وی با اشاره به دروازه بان منچستریونایتد كه به صورت قرضی در سانتاندر بازی می كند گفت: "ریكاردو واقعاً عالی كار كرد. من از او متشكرم. او مردانه در مقابل ما ایستاد. چنین بازیكنانی در نظرم قابل احترام هستند." سرمربی تیم ستارگان جهان در پایان خاطرنشان كرد: "از كسانی مثل كارلوس و زیدان در اواخر بازی انتظار بیشتری داشتم. اما به هر حال مهم نیست. آنها هم نباید زیاد خسته شوند!"