تبیان، دستیار زندگی

شانس استقلال برای قهرمانی

پیشکسوت فوتبال استقلال گفت: شانس استقلال برای قهرمانی در جام حذفی بسیار زیاد است اگر همین روند را ادامه دهد مطمئناً به قهرمانی دست پیدا خواهد کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
فوتبال
به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری فارس، هادی طباطبایی  در خصوص پیروزی استقلال مقابل نفت آبادان و راهیابی به فینال جام حذفی گفت: به هواداران پرشور استقلال تبریک می‌گویم بازی خیلی خوبی بود، زمانی که استقلال در اوایل بازی به گل رسید باعث شد در روند بازی تغییراتی ایجاد شود و شکل بازی عوض شود و رفته رفته روند بازی سرعت داشت. تیم نفت آبادان هم برای اینکه دو گل خورده را جبران کند جلو کشید سعی کرد حملات خوبی را روی دروازه استقلال به وجود بیاورد و باعث شد سرعت بازی زیاد شود.
وی در ادامه گفت: به نظرم این بازی برای هواداران بازی دلچسب و چشم‌نوازی بود. بر خلاف بازی‌های جام حذفی که معمولا تیم‌ها محتاط بازی می‌کنند اما این بازی سرعت بسیار زیادی داشت.
طباطبایی در ادامه درباره اینکه آیا استقلال می‌تواند قهرمان جام حذفی شود یا خیر، گفت: شانس استقلال برای قهرمانی زیاد است چرا که شرایط تیم استقلال در حال حاضر بسیار خوب است،‌روند خوبی را طی کرده‌اند و می‌توان گفت اگر با همین شرایط بازی کنند می‌تواند قهرمان جام حذفی شود.
پیشکسوت تیم استقلال در پایان در خصوص اینکه استقلال با حضور شفر نسبت به اوایل فصل چه تغییراتی کرده است،‌گفت: استقلال در حال حاضر روند خوبی را طی می‌کند. علی منصوریان ابتدای فصل تیم خوبی بست اما نتوانست به لحاظ فنی و مدیریت تیم را اداره کند، اما بازیکنان خوبی را به استقلال معرفی کرد. اما بعد از اینکه شفر به استقلال اضافه شد، استقلال نیروی هجومی خود را آزاد کرد. ضعف‌های این تیم برطرف شد و در حال حاضر با روند خوبی جلو می‌رود و مطمئناً‌ تیم استقلال اگر همین روند را ادامه بدهد سال بعد یکی از مدعیان قهرمانی است و سال به سال بهتر خواهد شد.
منبع:فارس