تبیان، دستیار زندگی
به گزارش خبرنگار تبیان : استقلال تهران در هشتمین دیدار خود میزبان تیم خوب ابومسلم مشهد بود. آبی پوشان كه پس از برد غرورانگیز هفته قبل خود مقابل پرسپولیس ، پای به میدان گذاشته بودند بازی را بسیار ضعیف آغاز كردند تا جائیكه ا...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ابومسلم ، استقلال را متوقف كرد


به گزارش خبرنگار تبیان :

استقلال تهران در هشتمین دیدار خود میزبان تیم خوب ابومسلم مشهد بود. آبی پوشان كه پس از برد غرورانگیز هفته قبل خود مقابل پرسپولیس ، پای به میدان گذاشته بودند بازی را بسیار ضعیف آغاز كردند تا جائیكه ابومسلمی ها در حضور 30 هزار تماشاگر آبی، دروازه میزبان را باز كنند، زننده این گل رزاقی راد بود. پس از این گل، استقلالیها به خود آمدند و آن غرور اولیه آنان شكسته شد و با حملات پیاپی دروازه میهمان را تهدید كردند. عنایتی ، فرزاد مجیدی و سامره بارها خرمالی را به واكنش واداشتند.

در دقیقه سامره گل مساوی بازی را به ثمر رساند. و نیمه اول با نتیجه 1-1 به پایان رسید. در نیمه دوم باز این ابومسلم بود كه ابتكار عمل را در اختیار گرفت و از روی اشتباه مسلم برومند به گل دوم خویش رسید. پس از گل دوم ابومسلم باز هم این مشهدیها بودند كه حمله ور شدند و روی اشتباه مدافعین استقلال گل سوم را توسط به ثمر رساندند.

پس از این گل، آبی ها به خود آمدند و با بازی خوب سامره و نوازی دروازه ابومسلم را تهدید كردند. حملات ادامه یافت تا در دقایق 67 و90 استقلالیها توسط سامره و عنایتی، دروازه شاگردان فیروز كریمی را باز كردند. در نهایت این دیدار به قضاوت فریدون اصفهانیان با نتیجه 3-3 به پایان رسید.

در حاشیه:

- صادقی، سید عباسی، نوازی و یزدانی از استقلال و مظاهری و رزاقی راد از ابومسلم اخطار گرفتند.

- حاجیلو سرپرست استقلال در بین دو نیمه به علت كسالت جای خود را به هاشم ساعدی قائم مقام استقلال داد.

- علی سامره به همراه نوازی و رزاقی راد بهترین بازیكنان میدان بودند.

- همدانی قبل ازشروع بازی به سمت نیمكت ابومسلم رفت و از كریمی رخصت گرفت .

- فیروز كریمی نزد نیمكت آبی پوشان رفت و دسته گلی تقدیم قلعه نوعی كرد .

- علیرضا اكبرپور نیز از جایگاه ویژه بازی را تماشا كرد .