تبیان، دستیار زندگی

جن زدگی و جن گیری

این افراد معمولا دچار توهم و خیال پردازی های شدید شده اند و خود را در معرض حمله موجودات غیرارگانیک میبینند. تعداد اندکی هم یافت میشوند که حقیقتا به جن مبتلا شده اند اما نه جن زده بلکه معمولا ارتباطی با جنیان دارند
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :


جن زدگی و جن گیری


لطفا در مورد آن اشخاصی كه امروزه به آن ها جن زده گفته می شود و همچنین شخصی كه با اسم جنگیر (exorcist) شخص را اصطلاحا نجات می دهد به طور مفصل از نظر دینی كه چه اتفاقی برای شخص افتاده كه اینطور شده ,آیا اصلا اینگونه مسائل كه مطرح می شود و در اینترنت حتی به زبان انگلیسی از اشخاص گرفتار شده (به صورت مستند)فیلم تهیه می كنند حقیقت دارد؟

 به صورت خلاصه باید گفت که بسیاری از افرادی که امروزه مردم ادعا میکنند که جن زده شده اند از طرف جن مورد آسیب قرار نگرفته اند و در واقع جن زده نیستند.
این افراد معمولا دچار توهم و خیال پردازی های شدید شده اند و خود را در معرض حمله موجودات غیرارگانیک میبینند. تعداد اندکی هم یافت میشوند که حقیقتا به جن مبتلا شده اند اما نه جن زده بلکه معمولا ارتباطی با جنیان دارند. این ارتباط ضمن این که باعث نمیشود افراد دیوانه و مجنون شوند اما باعث می گردد ایمان و تقوای افراد از بین برود و گرایشهای معنوی افراد ضایع گردد. اما تعداد بسیار اندکی هم یافت میشوند که یا به جنیان لطمه ای زده اند و یا خود بستر ورود جنیان را فراهم کرده اند ممکن است از جانب جنیان صدمه ببینند اما نه به صورت جنون و دیوانگی. چنان که در کلمات ایت الله بهجت هم به این امر اشاره شده است.
منبع:پرسمان
این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .