تبیان، دستیار زندگی

افتتاح مرکز میهمان‌نوازی جام جهانی ۲۰۱۸ در روستوف

مرکز میهمان‌نوازی جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در یکی از شهرهای میزبان این رقابت‌ها راه‌اندازی شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
ورزش
به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری تسنیم، دفتر اطلاع‌رسانی فرمانداری روستوف از راه‌اندازی مرکز میهمان‌نوازی جام جهانی 2018 فوتبال در این شهر خبر داد که فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرده است.

این مرکز میهمان‌نوازی ارتباط مستقیم با میهمانان جام جهانی 2018 روسیه و هواداران فوتبال خواهد داشت و وظیفه اصلی آنها کمک‌های ویژه‌ای در حوزه اطلا‌ع‌رسانی به اصحاب رسانه‌ و خارجی‌ها است. کارمندان این مرکز به مراجعه‌کنندگان خود جهت انتخاب هتل محل اقامت، رزرو بلیت‌ حوزه حمل‌ونقلی، برنامه‌ریزی سفر و بازدید از اماکن جذاب کمک‌ خواهند کرد.

خبر دیگر از روسیه و جام جهانی 2018 روسیه مربوط به آغاز فعالیت‌های متروی شهر سن پترزبورگ به زبان انگلیسی علاوه بر زبان روسی است. قرار است که از دوشنبه آینده مرکز اطلاع‌رسانی متروی سن‌ پترزبورگ به صورت آزمایشی تمامی اطلاعات لازم را به زبان انگلیسی نیز برای مسافرانش اعلام نماید. این اقدام با هدف آسایش بیشتر میهمانان و هواداران خارجی جام جهانی 2018 فوتبال در روسیه صورت می‌گیرد.

جام جهانی 2018 فوتبال در روزهای 24 خرداد تا 24 تیر ماه 1397 در 12 ورزشگاه 11 شهر روسیه با شرکت 32 تیم برگزار خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران در گروه B این رقابت‌ها با تیم‌های ملی پرتغال، اسپانیا و مراکش همگروه است.
منبع: خبرگزاری تسنیم