تبیان، دستیار زندگی
پس از كسب نتایج ضعیف تیم اینتر میلان، هكتوركوپر مربی آرژانتینی این تیم از سمت خود بر كنار شد. ماسیمو موراتی رئیس ثروتمند باشگاه اینتر پس از تساوی تیمش مقابل حریف پایین جدولی حكم اخراج كوپر را صادر كرد. موراتی، آلبرتوزاكه رون...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

كوپر اخراج شد

سرانجام پس از كسب نتایج ضعیف تیم اینتر میلان، هكتوركوپر مربی آرژانتینی این تیم از سمت خود بر كنار شد. ماسیمو موراتی رئیس ثروتمند باشگاه اینتر پس از تساوی تیمش مقابل حریف پایین جدولی حكم اخراج كوپر را صادر كرد. موراتی، آلبرتوزاكه رونی را برای جانشینی كوپر انتخاب كرده است .

قرار است زاكه رونی كه سابقه مربیگری در تیمهای آث میلان و لازیو را نیز دارد، رهبری تیم اینتر را بر عهده بگیرد.

چلسی به دنبال ندود

تیم فوتبال چلسی و در رأس آن، رئیس متمول آن به دنبال جذب پاول ندود هافبك چك تبار یوونتوس هستند. رومن آبراموویچ مالك روسی چلسی، با پیشنهاد سنگینی كه به تورینها ارایه كرده است، ندود و باشگاه ایتالیایی را دچار تردید نموده است. ندود 32 ساله در طی دو سال اخیر یكی از بهترین بازیكنان اروپا به شمار آمده است و اینك مهره كلیدی، مارچلولیپی در یوونتوس محسوب می شود.

جایگاه متزلزل رایكارد

فرانك رایكارد تا كنون نتوانسته انتظارات كاتالانها را برآورده كند. رایكارد كه از آغاز فصل جدید لالیگا، رهبری بارسلونا را در اختیار دارد، در آخرین بازی تیمش در نیوكمپ باز هم تن به شكست داد تا از صدر جدول فاصله زیادی بگیرد. بارسلونا علیرغم بهره گیری از ستاره های بزرگی چون رونالدینهو، انریكه و ساویولا هنوز به مرز آمادگی نرسیده است و فرانك رایكارد سر مربی هلندی این تیم در آستانه اخراج از باشگاه قرار گرفته است.