وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

تصحیح یك خبر درباره تغییر نام وزارت آموزش و پرورش

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، درباره تغییر نام وزارت آموزش و پرورش توضیحاتی را ارائه كرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
 زینب شاه مرادی - مرکز یادگیری تبیان
تصحیح یك خبر درباره تغییر نام وزارت آموزش و پرورش
به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از روزنامه همشهری،  علیرضا كاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش در گفت و گو با همشهری درباره موضوع تغییر نام "وزارت آموزش و پرورش" به "وزارت تربیت رسمی و عمومی" تصریح كرد: هرگز بحث تغییر نام وزارت آموزش و پرورش را مطرح نكرده ام و چنین چیزی نیست.
علیرضا كاظمی توضیح داد: در یك نشست كاری گفتم، رویكردهای آموزش و پرورش باید فرهنگی- تربیتی باشند. بر اساس مبانی نظری سند تحول بنیادین قرار است تغییر رویكردهایی در آموزش و پرورش رخ دهد، مگر در اختیار من است كه بتوانم نام وزارت آموزش و پرورش را تغییر دهم.
وی گفت: در مبانی نظری سند تحول بنیادین، رویكردها و چرخش های تحول آفرین در آموزش و پرورش مطرح شده است كه یكی از مهم ترین چرخش های تحول آفرین، تغییر رویكرد وزارت آموزش و پرورش از یك نهاد صرفا آموزشی به یك نهاد با رویكرد فرهنگی و تربیتی است.
معاون فرهنگی و تربیتی وزیر آموزش و پرورش تأكید كرد: ما می خواهیم بگوییم كه تمام رویكردها در همه حوزه ها باید تربیتی باشد، با توجه به اهمیت موضوع، اشاره من به همین رویكردهای تربیتی در فضای آموزش و پرورش بود.


منبع: پایگاه جامع اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین