سرزمین زیست شناسی

CD آموزش زیست شناسی به همراه بازی زیست‏شناسی، یکی از محصولات آموزشی مدرسه اینترنتی است. این مجموعه بافت‏شناسی، گیاه‏شناسی، زیست‏شناسی انسانی، جانور شناسی و ژنتیک و... را همراه با صدها آزمایش، انیمیشن و تصویر زیبا که ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

 

سرزمین زیست‏ شناسی

CD آموزش زیست شناسی به همراه بازی زیست‏شناسی، یکی از محصولات آموزشی مدرسه اینترنتی است. این مجموعه بافت‏شناسی، گیاه‏شناسی، زیست‏شناسی انسانی، جانور شناسی و ژنتیک و... را همراه با صدها آزمایش، انیمیشن و تصویر زیبا که دانش‏آموز را به مفاهیم علمی علاقمند می‏کند ارائه می‏دهد.

 

بازی زیست شناسی

سفر به سرزمین زیست شناسی، مبارزه برای ادامه حیات

بازی زیست شناسی

در آینده‏ های دور، در یک محل کوهستانی مرتفع، آزمایش ‏هایی مربوط به هوش مصنوعی در آزمایشگاه زیست شناسی انجام می ‏شود. دانشمندان فعال در زیست‏ شناسی، روبات‏ های هوشمندی با مشخصات انسانی ساخته ‏اند تا بتوان آنها را به عنوان نیروی کار ارزان در کارهای سخت به کار گرفت. به طریقی، کار از کنترل خارج شد، روبات ‏ها شرور شدند و بر سازندگانشان غلبه کردند. تنها راه مقابله با آنها از کار انداختن منبع انرژی آنها است. برای این منظور باید مولد برق آزمایشگاه زیست شناسی را قطع نمود. سال ‏ها بعد محقق کنجکاوی زیست‏شناسی را مورد کاوش قرار داد بی‏اطلاع از خطری که در کمین اوست. وی وارد زیست‏شناسی شد و سیستم زنگ خطر به صدا در آمد و روبات شرور فعال شد و او، خود را در تله او دید! این وظیفه شماست که او را پیدا نموده، از مرگ نجات دهید و اسرار زیست‏شناسی را بگشایید!

 

آموزش زیست‏ شناسی

قسمتی از فضای نمونه‏‏ آموزش را در زیر مشاهده می‏کنید.

 

 

 

 

 

 

قسمتی از فضای بازی

خرید CD زیست‏ شناسی