تبیان، دستیار زندگی

برگزاری جلسه اعضای شورای شهر تهران با جهانگیری

رییس شورای اسلامی شهر تهران ری و تجریش از برگزاری جلسه‌ چند تن از اعضای شورای شهر تهران با جهانگیری معاون اول رییس جمهور خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
شورای شهر
به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری تابناک، محسن هاشمی در پایان سی و پنجمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: امروز چندتن از اعضای شورای شهر تهران جلسه‌ای با معاون اول ریاست جمهوری درباره مسائل مختلف مدیریت شهری برگزار خواهد شد؛ البته از جزییات این جلسه اطلاع دقیقی ندارم.
وی افزود: در جلسه امروز شورای شهر تهران ابعاد مختلف روند تدوین برنامه پنج سال سوم شهرداری تهران مورد بررسی قرار گرفت و شهرداری تهران بنابر توصیه شورای شهر تدوین برنامه پنج ساله سوم را آغاز کرده که در جلسه امروز نیز نحوه تدوین این برنامه مورد بررسی قرار گرفت و اعضای شورا نظرات خود را در این حوزه مطرح کردند.
هاشمی ادامه داد: برنامه دوم شهرداری تهران مورد آسیب شناسی قرار گرفته است و تلاش خواهیم کرد مشکلات موجود در برنامه دوم در تدوین برنامه آتی مرتفع شود.
وی با اشاره به اینکه در برنامه باید مزیت‌ها و ضعف‌ها مورد توجه قرار گیرد افزود: باید با پررنگ کردن مزیت‌ها نسبت به رفع ضعف‌ها اقدام کنیم.
وی درباره لغو صدور مجوز آرم‌های یک ساله طرح ترافیک گفت:‌ مدتی است با همکاری معاونت حمل و نقل شهرداری و کمیسیون حمل نقل شورای شهر درباره روش جدید طرح ترافیک صحبت‌هایی در حال انجام است وتبادل نظرهایی صورت گرفته؛ اما هنوز این طرح به سایر کمسیون‌ها ارائه نشده و قطعا هر آنچه که در این حوزه اتفاق بیفتد باید مصوبه شورای شهر تهران را داشته باشد.
هاشمی در خصوص نرخ ‌های ورود به محدوده طرح ترافیک نیز گفت: هنوز نرخ‌های جدید به تصویب شورا نرسیده و همه رقم‌های اعلام شده در حد پیشنهاد است.
رییس شورای اسلامی شهر تهران در خصوص آلودگی شهر تهران و وجود کارخانه های آلاینده تهران نیز گفت: قطعا تذکر لازم را به سازمان محیط زیست در این حوزه خواهیم داد.
منبع: تابناک