تبیان، دستیار زندگی

مدل LTE سرفیس پرو جدید راهی بازار شد

مایکروسافت مدل جدید تبلت‌های سرفیس را چند ماه پیش معرفی کرد، اما این مدل از شبکه LTE پشتیبانی نمی‌کرد. مایکروسافت حالا مدل LTE را روانه بازار کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
مدل lte سرفیس پرو جدید راهی بازار شد
مایکروسافت مدل جدید تبلت‌های سرفیس را چند ماه پیش معرفی کرد، اما این مدل از شبکه LTE پشتیبانی نمی‌کرد. حالا پس از ماه‌ها شایعه و حرف و حدیث‌های فراوان مدل LTE این تبلت راهی بازار شد. قبلا شایعه شده که بود که عرضه این مدل به سال ۲۰۱۸ موکول شده است.

براساس اطلاعات منتشر شده این مدل از تبلت سرفیس در فروشگاه‌های مایکروسافت قابل خرید است. در حال حاضر مدل‌ Core i5 سرفیس پرو جدید که از LTE پشتیبانی می‌کند ۱۱۴۹ دلار قیمت دارد. البته این مدل تنها از ۴ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی بهره می‌برد. مدل دیگری از این تبلت که پردازنده Core i5 دارد و از حافظه SSD بهره می‌برد و ۸ گیگابایت رم دارد هم با قیمت ۱۴۴۹ دلار به فروش می‌رسد. باید به این موضوع هم اشاره کنیم که هیچ کدام از این تبلت‌ها با صفحه کلید راهی بازار نمی‌شوند.

این مدل از تبلت سرفیس پرو در حال حاضر به صورت عمده راهی بازار نشده است و مشخص نیست که کی این اتفاق رخ می‌دهد. شاید این اتفاق در سال ۲۰۱۸ رخ می‌دهد.
منبع:دیجی‌مگ