تبیان، دستیار زندگی

اپلیکیشن Lens Studio اسنپ چت مجهز به واقعیت افزوده است

اسنپ چت اخیرا اپلیکیشن Lens Studio را معرفی کرده است که با استفاده از آن کاربر می‌تواند لنزهای مخصوص خودش را به راحتی توسعه داده و با دیگران به اشتراک بگذارد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
اپلیکیشن lens studio اسنپ چت مجهز به واقعیت افزوده است
اسنپ چت اخیرا اپلیکیشن Lens Studio را معرفی کرده است که با استفاده از آن کاربر می‌تواند لنزهای مخصوص خودش را به راحتی توسعه داده و با دیگران به اشتراک بگذارد.
همانطور که می‌دانید لنز یکی از قابلیت‌های سرگرم کننده شبکه اجتماعی اسنپ چت (Snapchat) است که با استفاده از آن دوربین گوشی می‌تواند صورت شما را تشخیص و چهره شما را به شکل‌های مختلفی مانند سگ، گربه یا چهره دوستانتان تغییر دهد.
اسنپ چت به تازگی اپلیکیشن Lens Studio را معرفی کرده است که به کاربر امکان طراحی و ساخت لنزهای واقعیت افزوده برای اسنپ چت را می‌دهد. اپلیکیشن لنز استودیو « Lens Studio» برنامه طراحی برای کامپیوترهای ویندوز و مک است که همانند ابزارهای داخلی اسنپ برای ساخت لنز در اسنپ چت استفاده می‌شود. افکت‌های جدید اضافه شده مبتنی بر واقعیت افزوده در داخل اسنپ چت یک قابلیت خلاقانه برای برنامه به همراه دارد به طوری که کاربران زیادی می‌توانند با این لنزها ارتباط برقرار کنند.
اپلیکیشن «Lens Studio» در حال حاضر در دسترس همه کاربران قرار گرفته است و یکی از برجسته ترین ویژگی‌های واقعیت افزوده اسنپ چت محسوب می‌شود که هر کاربر می‌تواند لنز مخصوص خودش را توسعه دهد. کاربر تنها با وارد شدن به حساب کاربری اسنپ چت می‌تواند آن را دانلود کند. محتوای این برنامه شامل راهنما، الگوها، نرم افزار مدل سازی سه بعدی و یک اسکریپت API است و همچنین کاربران این برنامه با مراجعه به صفحه «Lens Studio» قادرند در چالش‌های طراحی برای دریافت جایزه شرکت کنند.
گفتنی است، استودیو لنزها می‌توانند با استفاده از اسنپ کدهای مخصوص برای یک دوره 24 ساعته باز باشند. زمانی که برای یک بار لنزی را ایجاد می‌کنید، می‌توانید آن اسنپ کد را به دوستان یا استوری تان ارسال کنید. هر کسی که آن را اسکن کند، لنز را در مجموعه خود خواهد یافت.
منبع:کلیک