تبیان، دستیار زندگی

با Snooze در فیس‌بوک می‌توانید دوستانتان را به طور موقت آنفالو کنید

با قابلیت جدید snooze در فیس‌بوک می‌توانید دوستان خود را به‌طور موقت آنفالو کنید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
با snooze در فیس‌بوک می‌توانید دوستانتان را به طور موقت آنفالو کنید
آیا برای شما هم پیش آمده که از انبوه پست‌های تکراری دوستانتان درباره یک رویداد کسل کننده و نه چندان جالب، خسته و کلافه شوید و حتی به سرتان بزند که وی را آنفالو کنید تا از دست پست‌های تکراریش راحت شوید؟ قابلیت Snooze در فیس‌بوک این مشکل را حل می‌کند.
فیس‌بوک به‌تازگی قابلیت جدیدی به نام اسنوز را معرفی کرده است که می‌تواند این موضوع را به‌ راحتی و بدون لطمه زدن به دایره دوستی‌های شما در این شبکه اجتماعی حل کند.
آنفالو کردن دوستان در شبکه‌های اجتماعی فقط به خاطر اینکه پست‌های تکراری آن‌ها شما را خسته کرده است، کار چندان پسندیده‌ای نیست و در دنیای ارتباطات مجازی بدون تبعات باقی نخواهد ماند. حتی اگر شما آن‌ها را به‌ طور موقت و برای مدت‌ زمان کوتاهی آنفالو کنید، همچنان این ریسک وجو دارد که بعد از مدتی فراموش کنید آن‌ها را از حالت آنفالو دربیاورید. بنابراین، برای حل این مشکل بهتر است گزینه آنفالو را فراموش کرد و به دنبال راه دیگری برای راحت شدن از شر پست‌های تکراری گشت.
فیس‌بوک به‌ تازگی گزینه جدیدی به نام «Snooze» را معرفی کرده است که به کاربر اجازه می‌دهد برای راحت شدن از دست پست‌های تکراری و پشت سر هم یک نفر به‌ جای آنکه او را برای همیشه آنفالو کند، به‌ طور موقت وی را آنفالو کند.
قابلیت Snooze در فیس‌بوک که به‌ زودی به قسمت نیوز فید فیس‌بوک اضافه خواهد شد، به شما کمک می‌کند دوستان خود را موقتاً آنفالو کنید؛ بدون اینکه نگران این باشید که پس از مدتی فراموش کنید آن‌ها را از حالت آنفالو دربیاورید.
با این قابلیت، Snooze با به پایان رسیدن مدت‌ زمان مشخص به شما یادآوری می‌کند که دوست خود را از حالت آنفالو دربیاورید. همچنین می‌توانید در صورت تمایل، مدت‌زمان Snooze را پس از به پایان رسیدن زمان مقرر مجدداً تمدید کنید.
جالب است بدانید که فیس‌بوک اضافه شدن این قابلیت جدید را حاصل بازخورد نظرات کاربران می‌داند و در رابطه با این قابلیت جدید می‌گوید ما به خاطر شکایت‌های متعدد کاربران به فکر به وجود آوردن چنین قابلیتی در فیس‌بوک افتادیم. فیس‌بوک همچنین می‌گوید ما به طور مرتب پیام‌هایی از کاربران دریافت می‌کردیم مبنی بر اینکه آن‌ها دوست دارند حیطه اختیاراتشان درباره چیزهایی که در نیوز فید می‌بینند، گسترده‌تر باشد و به همین خاطر به فکر این افتادیم که گزینه اسنوز را اضافه کنیم.
منبع:کلیک