تبیان، دستیار زندگی

مبارزان جنگل چهارساله شد

بازی رایانه ای مبارزان جنگل تولید موسسه فرهنگی اطلاع‌رسانی تبیان در استان گیلان وارد چهارمین سال عرضه به مارکت بازی های رایانه ای شد.
عکس نویسنده
عکس نویسنده
نویسنده : هومن بهلولی
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
بازی رایانه ای مبارزان جنگل
به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، تولید بازی های رایانه ای یکی از مهمترین فعالیتهای موسسه تبیان بوده که همچنان مراحل پشتیبانی از این محصولات ادامه دارد.
بازی مبارزان جنگل یک بازی اکشن اول شخص تیر اندازی است، در بازی مبارزان جنگل بازیکن نقش جوانی روستایی را ایفا خواهد کرد که پدرش توسط روس هایی که گیلان را اشغال کرده اند کشته شده است. در همین ایام فردی به نام میرزا کوچک با تعداد معدودی از آزادی خواهان گیلانی، برای بیرون راندن روس ها از شمال ایران و پایان دادن به ظلم و ستم آنها دست به قیام مسلحانه زده است. عباس نیز که مانند اغلب مردم گیلان دل پری از ظلم و ستم روس ها دارد، با خانواده اش وداع می‌کند و برای پیوستن به مبارزان راهی جنگل های گیلان می‌شود.در راه رسیدن به پایگاه مبارزان جنگل، عباس با عده ای قزاق برخورد می‌کند که جوانی را به اسارت گرفته اند پس از درگیری مسلحانه با قزاق ها عباس موفق می
شود مرد جوان را از چنگ روس ها رها کند و پس از فرار از دست قزاق ها با هم به مخفیگاه مبارزان جنگل بروند و به میرزا کوچک و یارانش بپیوندند.از این پس عباس و دوستش میثم جنگلی می شوند در تمام نبرد ها دوشادوش میرزا کوچک و یارانش برای بیرون راندن اشغالگران از ایران می جنگند.
این بازی رایانه ای در آذرماه سال 92 و با حضور مسئولان استانی در رشت رونمایی شد و به بازار بازی های رایانه ای عرضه شد. این بازی مورد استقبال خوب کاربران قرار گرفته و پشتیبانی از اجرای آن از طریق بخش http://www.tebyangame.com عرضه می‌شود.